Pullipowy makijaż

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
karolonka
Posty: 35
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:15

Re: Pullipowy makijaż

Post autor: karolonka »

Ja właśnie testowałam na tangkou i też zmywacza nie polecam trochę mi się rozlało i nieco popękała w błyskawicznym tępie... Jak narazie zamierzam ćwiczyć na grace a dopiero poźniej wziąść się za pullipa. Narazie próbowałam farbami, nie mam doświadczenia i myśle że naturalniejszy wyszedł by mi kredkami narazie nie zależało mi na naturalności tylko na zabawie;)

-- 8 lut 2015, o 23:09 --

Ja właśnie testowałam na tangkou i też zmywacza nie polecam trochę mi się rozlało i nieco popękała w błyskawicznym tępie... Jak narazie zamierzam ćwiczyć na grace a dopiero poźniej wziąść się za pullipa. Narazie próbowałam farbami, nie mam doświadczenia i myśle że naturalniejszy wyszedł by mi kredkami narazie nie zależało mi na naturalności tylko na zabawie;)

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pullipowy makijaż

Post autor: LolitaDolls »

Ja używałam zmywacza do lakierów hybrydowych na pullipie z 2009 i nie mam mu nic do zarzucenia. Wszystko się zmylo ładnie. Tylko należy uważać i dobierać tylko zmywacze wysokiej jakości. kiedyś korzystałam z takiego kitowego sklepowego, i kiedy kapnęło się trochę za dużo na usta to spłynęło na bok i użarło jej kawałek mordki :/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości