Ozy dla Blythe

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
pictureofghost
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2018, 00:42
Kontakt:

Ozy dla Blythe

Post autor: pictureofghost »

Cześć,

Robię oczy dla Pullipów, Dal, Byul, Taeyangów, itd. Chciałabym zacząć robić je również dla Blythe, jednak nie mam żadnej i nie wiem jak działa mechanizm u nich. Z tego, co widziałam to w ten mechanizm również wkleja się kaboszony z grafiką. Mam jednak pytanie, co do wymiarów. Wiem, że średnica oczu Blythe to 14 mm, ale nie mam pojęcia, jaka powinna być wysokość szkiełka. Czy kaboszony o wysokości ok 3,7-4mm nie sprawią, że mechanizm nie będzie działał? Blythe mają możliwość zmiany oczu na 1 z 4 zamontowanych par i zastanawiam się czy taka grubość im to umożliwi, Czy Blythe zamykają oczy? A jeśli tak to czy przy tej grubości będą w stanie? A może w ogóle źle zrozumiałam ten mechanizm i do Blythe nie da się zrobić oczu tak jak do Pullipów?
Niestety w najbliższym czasie nie mam szans kupić Blythe, ale chciałabym robić do nich oczy. Może znajdzie się tu ktoś kto je ma i pomoże dopasować mi odpowiednie szkiełka?

Z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ozy dla Blythe

Post autor: Carmazin »

Na aliexpress są blankowe zestawy oczu dla blythe za 2$. Zwykłe kaboszony będą za wysokie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość