Dal

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Stary_Zgred »

Mad-Telepath pisze:Taeyang ostatecznie wygląda tak (jest już preorder):

Obrazek
Wspaniały! Takiego z chęcią zobaczyłabym wśród swoich lalek. Tylko ta cena :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Little-Owl
Posty: 77
Rejestracja: 08 wrz 2012, 09:55
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Little-Owl »

Jejciu.
On ma takie piękne oczy.
Szkoda, że mogę mieć tylko Zoey ;(
Zapraszam na mojego bloga o dynioglowkach : http://magic-dal.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ina »

A ja się teraz waham bo nie wiem którą zamówić, czy poczekać i dozbierać na Lylę czy wziąć Tinę lub Ende, hmmm... :mysli:
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
ayaaida
Posty: 147
Rejestracja: 19 kwie 2013, 15:04
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: ayaaida »

Ina pisze:A ja się teraz waham bo nie wiem którą zamówić, czy poczekać i dozbierać na Lylę czy wziąć Tinę lub Ende, hmmm... :mysli:

A planujesz jej zakładać obitsu? Wszystkie trzy są blade, ale najbardziej Tina - jest całkiem biała, obitsu nawet to najjaśniejsze będzie się mocno gryzło. Długo rozważałam tę lalkę, ale znalazłam w necie kilka zdjęć, na których była Tina i inne Dalki i kontrast był naprawdę duży. Co do Ende, to aż tak biała nie jest, ale też straszny bladzioch, też chyba za jasna do obitsu. Lyla wydaje się najbardziej "żywa" z tych trzech, ale za mało jest jeszcze zdjęć w necie, żeby jednoznacznie stwierdzić. Poszukaj na flikrze jak coś ;)

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: nmin »

Skoro się wahasz, to moim zdaniem najlepiej dozbierać i kupić tę wymarzoną, niż zadowolić się którąś z tańszych czy łatwiej dostępnych. Prędzej czy później odczujesz niedosyt i będziesz jednak chciała kupić Lylę, a będziesz do tyłu o kwotę wydaną na inną lalkę. Ja mam tylko dwie duże Dal, obie kupiłam po długim namyśle i nie zamieniłabym ich na inne modele, za to jedną z moich Little kupiłam tylko dlatego, że była tania, i potem niejednokrotnie żałowałam. Z czasem ją polubiłam, sprzedawać nie zamierzam, ale nie mam do niej tyle serca, co do pozostałych dwóch maluchów.
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ina »

ayaaida pisze:A planujesz jej zakładać obitsu? Wszystkie trzy są blade, ale najbardziej Tina - jest całkiem biała, obitsu nawet to najjaśniejsze będzie się mocno gryzło. Długo rozważałam tę lalkę, ale znalazłam w necie kilka zdjęć, na których była Tina i inne Dalki i kontrast był naprawdę duży. Co do Ende, to aż tak biała nie jest, ale też straszny bladzioch, też chyba za jasna do obitsu. Lyla wydaje się najbardziej "żywa" z tych trzech, ale za mało jest jeszcze zdjęć w necie, żeby jednoznacznie stwierdzić. Poszukaj na flikrze jak coś ;)
Planuję, ale nie od razu, najpierw chcę się pobawić jej firmowym ciałkiem ;) Szukałam po necie Lyli jak ją tylko na eBayu zobaczyłam, ale zdjęć jest naprawdę mało :(
nmin pisze:Skoro się wahasz, to moim zdaniem najlepiej dozbierać i kupić tę wymarzoną, niż zadowolić się którąś z tańszych czy łatwiej dostępnych. Prędzej czy później odczujesz niedosyt i będziesz jednak chciała kupić Lylę, a będziesz do tyłu o kwotę wydaną na inną lalkę. Ja mam tylko dwie duże Dal, obie kupiłam po długim namyśle i nie zamieniłabym ich na inne modele, za to jedną z moich Little kupiłam tylko dlatego, że była tania, i potem niejednokrotnie żałowałam. Z czasem ją polubiłam, sprzedawać nie zamierzam, ale nie mam do niej tyle serca, co do pozostałych dwóch maluchów.
Akurat każda z powyższych jest na mojej wishliście, znając mnie na pewno nie skończy się na jednej ;) prawdę mówiąc z chęcią przyjęłabym pod dach dużą większość foszków ;) i nie chodzi tu o cenę bo różnica jest rzędu 70-80 dolarów a właśnie o wybór, który jak wiemy jest najtrudniejszy ;)
Tak więc czekam na dalowe objawienie ;) Tina podoba mi się ze względu na swoją kocią mordkę, Ende bo wygląda jak Klaudia z "Wywiadu z wampirem" a Lyla jak słodka dark lolita i weź tu bądź mądra i model wybierz ;)
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ina »

Ehhh, Lyla na promo jakoś mi się bardziej podobała:

Obrazek

A ma ktoś może Phoebe?
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: nmin »

Ina pisze:Ehhh, Lyla na promo jakoś mi się bardziej podobała:
OMG, faktycznie... Kwestia gustu, może kogoś zachwyci, ale mnie się zupełnie nie podoba.
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ina »

Dzięki temu zdjęciu zmniejszyła mi się liczba modeli do wyboru ;)
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
ayaaida
Posty: 147
Rejestracja: 19 kwie 2013, 15:04
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: ayaaida »

Na PullipStyle ruszył preorder na nową Dalkę (Dal Heiwa), która ma się pojawić w grudniu :) Moim zdaniem jest śliczna, została zaprojektowana przez Poison Girl, której repainty polecam pooglądać na flikrze :)

Obrazek

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: LuLu »

Przyznaję, że jest cudowna! Wydaje mi się być taka jakaś odmienna od innych... I chyba mam nową pozycję do łysz listy :facepalm: Czemu pieniądze tak szybko się nie mnożą! ;(
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: elianka »

Wow, jest piękna i bardzo w stylu Poison Girl. Uwielbiam jej prace <3
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ina »

Jeeejuuuu, gdyby mnie remont nie powstrzymywał ;(
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Megumi doll
Posty: 13
Rejestracja: 10 gru 2012, 15:47
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Megumi doll »

Hejo,mam pytanie.czy ktoś z was wie może jak zmodyfikować lalkę by mrugała?
Z góry dziękuje. :zawstydzony:

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: nmin »

Ale jaką? Dal? Ona nie ma powiek, więc się nie da.

No chyba, że są jakieś sposoby obejmujące wymianę mechanizmu na inny...
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości