Dal

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
Kiryuu
Posty: 163
Rejestracja: 14 lut 2012, 16:37
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Kiryuu »

a mnie od początku podobały się i te, i te ^u^
chyba tylko do byul i blythe się nie przekonam :3

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Imago »

Ha fakt... chociaż kilka Byuli jest nawet znośnych :) ale mając do wybory Byul i Blythe chyba wolę Blythe bo po tym co zrobiła Matyldzie Ruda Mysz (w jej wersji wygląda zdecydowanie lepiej niż oryginał z pudełka) stwierdziłam, że te "paskudy" nawet można by polubić :D

---
najmocniej przepraszam za zboczenie z toru ;)

Co do Dali ostatnio zapałałam uczuciem do fioletowowłosej Dalcomi xD
Ale Darony i JouJou pozostają na szczycie listy ulubionych Dali :)
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Agiss
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2012, 22:05
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Agiss »

Ja szczerze mówiąc Blythe w żadnej stylizacji nie trawię - za to bardzo podobają mi się Dale i (nie wiem czy nawet nie bardziej) Byule. Szczerze mówiąc jak patrzyłam na zdjęcia Pullipopodobnych po raz pierwszy to stwierdziłam, że to nie lalki dla mnie. Ale ostatnio miałam okazję zmacać kilka u koleżanki i stwierdziłam jednak, że są świetne :)

Awatar użytkownika
Lalette
Posty: 98
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:52
Lokalizacja: Dorset, Wielka Brytania
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Lalette »

Dal maja swietne buzki. Na poczatku nie bylam do nich przekonana ale zdecydowalam sie gdy wyszla Phoebe, ma swietne wlosy i ubrania straszne fajne. Teraz moja lista zyczen jest pelna Dal a obecnie posiadam dwie. Uzalezniajace skubance i ten ich maly grymas. :)

Awatar użytkownika
nina85
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:18
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: nina85 »

Dopóki nie odnalazłam tego forum to nawet nie wiedziałam o istnieniu tych lalek <wstyd> na początku wydawały mi się dość dziwne ale im dużej na nie patrze to coraz mocniej mi się podobają :)
Dziś zobaczyłam JĄ! http://www.ebay.pl/itm/Groove-DAL-Sakur ... 5649221e5b i się zakochałam :serducho: jest cudowna!! tylko skąd ja wezmę na nią pieniądze ehhh :/

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: elianka »

Nina - witaj w klubie. Ja też się niedawno dowiedziałam o ich istnieniu i już wiem, co będzie moim urodzinowym prezentem :tanczy:

Mąż i mama zgodzili się sfinansować Asukę , obitsu od razu dokupię jej sama. Sakura jest urocza, muszę ją mężowi pokazać, bo wczoraj dojrzał u mnie na monitorze Dala i go urzekły ich nadąsane minki. Nawet się mnie pytał czy nie wolę Dala od Pullipa :rotfl: JA wolę Pullipa, ale jak on kupi nam jeszcze Dala to przecież nie wyrzucę :tanczy: :tanczy:
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

kupiędal
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2012, 17:52
Kontakt:

Re: Kupię Dal lub Pullip !

Post autor: kupiędal »

Najlepiej jakby nie kosztowała powyżej 300 zł. A są w Polsce jakieś sklepy internetowe ? W jakim sklepie angielskim mogłabym kupić, ale żeby nie było cła? ;)

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Only NM »

Nie ma wielkich szans na to by dostać Dala za taka cenę! Ceny Dali są czasem równe cenom Pullipów.
http://pullipstyle.com/pullipstyle/ tu możesz z resztą przekonać się ile kosztuje jakiś Dal, i nie tylko. Chyba taniej niż tu już nie znajdziesz, ewentualnie możesz sprawdzać regularnie e baya i zobaczyć czy ktoś nie chce sprzedać "używanego" za trochę mniejszą cenę.
Cła raczej się nie spodziewaj, co prawda po wydaniu 50$ możesz się tego spodziewać ale jeśli lalka kosztuje jakieś 100 czy troszkę więcej to cło raczej nie przyjdzie. Tak było z moją J-dollką (kupioną na e bayu).
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Nanettcia
Posty: 188
Rejestracja: 31 gru 2011, 13:37
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Nanettcia »

Oj trafiają się, często widzę dale za 60-70$. http://pullip-sales.livejournal.com/ tu dobrze poszukać.
"in my world I'm like a queen"
http://my-ideas-and-i.blogspot.com/
Witam w moim małym świecie!
Obrazek

cynamon <33
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2012, 14:11
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: cynamon <33 »

Kiedy poznałam pullipy i dale, pokochałam te drugie od pierwszego wejrzenia. Do pullipów przekonałam się o wiele później. W moim domu niedługo zamieszkają dwa nafochane potwory, Cinnamoroll i JouJou.

Awatar użytkownika
buzzcocks
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2012, 23:05
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: buzzcocks »

cynamon <33 pisze:Kiedy poznałam pullipy i dale, pokochałam te drugie od pierwszego wejrzenia. Do pullipów przekonałam się o wiele później. W moim domu niedługo zamieszkają dwa nafochane potwory, Cinnamoroll i JouJou.
ja dokładnie tak samo! tyle, że pullip poznałam znacznie wcześniej i od początku nie podobała mi się za bardzo... ładna, ale nic specjalnego. zresztą pisałam już o tym przy okazji zakochania się w jednej jedynej ;) cinnamon marzy mi się od dłuższego czasu... chociaż jolie jest prześliczną sailor girl ;) (planuję uszyć jej sukieneczkę dla... samej siebie). i joujou, chociaż nie w moim guście, to jednak zdecydowanie doceniam :)

a kiedy zobaczyłam pierwszą dal... byłam przekonana, że to chłopiec. i byłam ciut rozczarowana, że jednak jednak kolejne dziewczę ;) w chłopięcych stylizacjach wygląda całkowicie twarzowo :)

Awatar użytkownika
Alexisdoll
Posty: 124
Rejestracja: 07 lut 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Chipy u Dala

Post autor: Alexisdoll »

Mam pytanie chcę zamówić nowe chipy dla mojego Dala, ale nie wiem czy chipy u Dala są takie same jak u Pullipa?
Czy mogę zamówić te dla Pullipa i one będą dobre dla Dala?
Czy ciężko się je wymienia?

Awatar użytkownika
Wilandra
Posty: 32
Rejestracja: 15 lut 2012, 14:43
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Chipy u Dala

Post autor: Wilandra »

Tak chipy dla Pullipa i Dala są jednakowych rozmiarów, co do wymiany... ja dziś próbowałam Angi chipy wymontować i 1 poszedł gładko, a drugiego niestety nie dałam rady usunąć ;(
Pozdrawiam serdecznie,
Wilandra's Fashion :)

Awatar użytkownika
Alexisdoll
Posty: 124
Rejestracja: 07 lut 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Chipy u Dala

Post autor: Alexisdoll »

Dzięki Wilandra!!!
A może wiesz, gdzie najlepiej kupić?

Awatar użytkownika
Arisu
Posty: 99
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chipy u Dala

Post autor: Arisu »

Ja bym polecała coolcat ^^
Wilandra, ja miałam podobne przeprawy z chipami u Miyagiego, ale w końcu wyszły. Po prostu pchałam je coraz mocniej, aż w końcu wyleciały. Ale zajęło mi to jakąś godzinę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości