Jak dostać się do W Clubu?

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Only NM »

Jak dostać się do W Clubu? Czy płaci się tam jakieś składki?
Jeśli temat okaże się nieprzydatny to usunę go :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: privace »

Członkostwo polega na rejestracji w ograniczonym czasie w każdym roku. Rejestracja na 2012 W Club jest już zamknięta. Jeśli chcesz być umieszczony na liście e-mail powiadomień i otrzymać informacje o tym, jak dołączyć do Klubu w przyszłym roku, musisz wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy http://www.integritytoys.com/page/contact/wclub
Tyle z ich strony.
Jak to polega w praktyce nie wiem.

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: marshalka »

Prawdopodobnie w grudniu opłaca się składkę członkowską, są one w kilku opcjach - z lalką bądź bez lalki. Co nie ma wpływu na dalsze loterie lalkowe itp. Gdy wybieramy członkostwo z lalką pierwszą część płacimy od razu, a gdy przychodzi mail (chyba do marca) kilkamy a link i płacimy drugą połowę.
Za moje członkostwo płacił mój były facet i nie pamiętam teraz jak to było. Wszystko mam w mailu, napiszę jutro po południu. :)
Tak żeby to co piszę miało ręce i nogi. :)
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Only NM »

Dzięki dziewczyny, czekam na ciąg dalszy z niecierpliwością. Strasznie się waham czy przejść na tą ciemną stronę mocy :) Ku gwoli ścisłości: Składkę płacisz tylko raz na rok, ale w dwóch ratach. Czyli nie ma co miesięcznej opłaty :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: marshalka »

Only NM pisze:Dzięki dziewczyny, czekam na ciąg dalszy z niecierpliwością. Strasznie się waham czy przejść na tą ciemną stronę mocy :) Ku gwoli ścisłości: Składkę płacisz tylko raz na rok, ale w dwóch ratach. Czyli nie ma co miesięcznej opłaty :)

Dokładnie raz na rok w dwóch ratach, lub gdy nie bierzesz lalki to tylko raz. :)
Ja będę przechodzić na ciemną stronę mocy co roku! :D
Niech tylko uzbieram pieniążki. :D :D :D
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Only NM »

Wolałabym od razu zapłacić tą większą ratę i już potem nie płacić. Czyli dopiero pod koniec roku w W Clubie dostajesz "gratisową" lalkę. Ciekawe jak taka panna wygląda.
A jak wygląda loteria? N[: jeśli wylosuję jakąś lalkę ale potem stwierdzę że nie chcę jej kupować, to oddają możliwość zakupu komuś innemu, czy nadal niezależnie od miesiąca mogę jej zakup odłożyć na później?
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Lena
Posty: 127
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:28
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Lena »

Ja też się zastanawiam :mysli: nad W Clubem, ale nie wiem, czy jestem w stanie do grudnia uskładać na składkę, bo zostało już mało czasu. Zresztą, nad lalką się też zastanawiam, czy wiadomo wcześniej, czy to Popka, FR, czy Dynamitka.
Kuszące, to wszystko jest, loterie, tańsze lalki, oj pomarzyć można. :tanczy:
Marshalka, jeśli byś mogła napisać, ile wynosiła składka w tamtym roku i jaką lalkę "gratisową" można było dostać, byłabym Ci wdzięczna. :)

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: marshalka »

Lena pisze:Ja też się zastanawiam :mysli: nad W Clubem, ale nie wiem, czy jestem w stanie do grudnia uskładać na składkę, bo zostało już mało czasu. Zresztą, nad lalką się też zastanawiam, czy wiadomo wcześniej, czy to Popka, FR, czy Dynamitka.
Kuszące, to wszystko jest, loterie, tańsze lalki, oj pomarzyć można. :tanczy:
Marshalka, jeśli byś mogła napisać, ile wynosiła składka w tamtym roku i jaką lalkę "gratisową" można było dostać, byłabym Ci wdzięczna. :)
Nie wiadomo wcześniej jakie lalki będą w danym progu cenowym w opcji człoknowskiej.
Szukam w mailach, ale znaleźć nie mogę. Spróbuję później wstawić zdjęcia i Wam pokazać, bo mam gdzieś na płycie dane. :)
Na razie nie mam czasu zajmować się lalkowaniem, bo jutro mam sprawę w sądzie... :( Muszę się przygotować. :(
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
Lena
Posty: 127
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:28
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Lena »

Dzięki. :) Czyli, to nie jest jedna lalka, tylko można sobie wybrać. Jejku coraz bardziej mnie ten W Club kusi.

Mam nadzieję, że z tym sądem, to nie jest nic poważnego. :( Ja miałam sprawę z byłym pracodawcą i na samą myśl o tym ciśnienie mi rośnie. :zly: Facet kantował nas na każdym kroku, pracowałyśmy, a on w tym czasie wpisywał nam urlopy bezpłatne( 2 lata przepracowałam, rok bezpłatnego). Wygrałam, ale nigdy więcej sądu!!!

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Only NM »

Ja zdecydowanie przechodzę na ciemną stronę mocy, tylko w tym ostatnim największym okienku trzeba napisać wykład o tym dlaczego chcemy się dostać do klubu, jestem ciekawa czy to jest pic na wodę i każdego przyjmują, czy też głównie to decyduje?
Ja tez mam nadzieję że z tym sądem wszystko pójdzie po twojej stronie.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: marshalka »

Only NM pisze:Ja zdecydowanie przechodzę na ciemną stronę mocy, tylko w tym ostatnim największym okienku trzeba napisać wykład o tym dlaczego chcemy się dostać do klubu, jestem ciekawa czy to jest pic na wodę i każdego przyjmują, czy też głównie to decyduje?
Ja tez mam nadzieję że z tym sądem wszystko pójdzie po twojej stronie.
Pochwalę się - z sądem jak najbardziej na plus! :D :D :D

A jakie okienko? Ja niczego takiego rok tamu nie miałam...
Napiszesz mi na prv? Ja nadal wśród 3 tys. maili nie mogę znaleźć tego pierwszego z wClubu... ;/
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Only NM »

Ekhem Ekhem, chciałam wtrącić że zaczął się nabór do W Clubu :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Miranda »

Zrobiłam pierwszy krok. :P

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: Miranda »

Czytałam niby na rosyjskim forum, ale chcę się upewnić. Wstępując do W clubu jedną lalkę mogę kupić bez przeszkód, tak? tzn. mogę wybrać dowolną z trzech zaprezentowanych?

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Jak dostać się do W Clubu?

Post autor: jewelsnake »

Każdego roku osoby zapisujące się do W Clubu mogą kupić lalki przygotowane specjalnie na tę okazje. Można kupić po jednej lalce każdego typu. W tym roku były to Ollie Lawson Vice Effect, Aristocratic Agness i jakaś Poppy. Ja kupiłam Olliego i Agnes , ale jakbym chciała mogłabym kupić i Poppy, nie ma konieczności wyboru .Można również zapisać się nie kupując żadnej lalki.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości