Mężczyźni Integrity Toys

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Neytiri »

BarbieDream pisze:Zakochałam się w Cruzie <3
Taaak, jest boski z tymi przeszywającymi błękitnymi oczami :serducho:
jewelsnake, dzięki Tobie mam możliwość zapoznania się z facetami z IT, masz już dość okazałą i bardzo ciekawą kolekcję :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: jewelsnake »

Bardzo wszystkim dziękuję! Cruz , jak zawsze jest najpopularniejszy! Pozostali panowie IT nie chcą być pokazywani w jego towarzystwie XD

Neytiri, dzięki! Na razie moje stadko liczy troche powyżej 30 sztuk panów IT, w tym kilku się powtarza.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Elka »

jewelsnake pisze:Na razie moje stadko liczy troche powyżej 30 sztuk panów IT, w tym kilku się powtarza.
A nie chciałabyś się pozbyć tych powtórek? :P

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: jewelsnake »

Nie, ale dzięki za propozycje! Powtarza mi się Acheron (4 sztuki), Rio Pacheco (3 sztuki) i Rory "Riot" LLewelyn (3 sztuki).
Niektórzy powtarzający się panowie byli kupieni na ciałka dla główek od panów Mattel, a inni na OOAK. Edward i Jacob ze Zmierzchu siedzą na ciałkach Acherona i Rio Pacheco z drugiej serii. Ciałko Achrona jest dopasowane kolorystycznie do główki Edwarda wręcz idealnie, lepiej niż Acherona, (głowa i ciało Acherona mają inne odcienie, co niestety czasami się zdarza u panów IT), w przypadku Jacoba i ciałka Rio jest lekka różnica odcieni, ale nic strasznego.

Dzisiaj biorę się za strzyżenie All American Audena z tej same serii co Take it easy Cruz ( czyli Love Revolution), prawdopodobnie dodam mu też trochę zarostu, zobaczę co z tego wyjdzie !

Chciałabym m.in zrobić OOAK Bushido (http://content4.promiflash.de/article-i ... finger.jpg) ale nie mogę znaleźć odpowiedniej lalki :/
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Stary_Zgred »

jewelsnake pisze:Chciałabym m.in zrobić OOAK Bushido (http://content4.promiflash.de/article-i ... finger.jpg) ale nie mogę znaleźć odpowiedniej lalki :/
Hmmm, a jakiś ken fashionista by się nie nadał? One mają dość neutralne ryjki a farbami można sporo zdziałać.
Obrazek

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: JoannaS »

Mogę charytatywnie oddać Troya, jakby komukolwiek udało się go przerobić na faceta byłby dla mnie mistrzem malarstwa iluzjonistycznego :rotfl:

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: jewelsnake »

Mały spam zdjęciowy :) Przerootałam Kierona z Cinematic Convention i przemalowałam mu usta.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ubranie ma skałdkowe, nie uszyłam mu jeszcze niczego własnego.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Stary_Zgred »

Po przestylizowaniu "zmiękł" chłopak i się całuśny zrobił. Nie mam pojęcia czemy przypomina mi filmowego hrabiego de Valmont (a do Malkovicha ni krztyny niepodobny).
Ma coś złowieszczego w twarzy, pomimo wizualnego ugładzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Pink Flamingo »

Bardzo ciekawie wygląda w długich włosach! Jest w nim delikatność, ale i coś zadziornego, wyszedł Ci świetnie! :) Też mam tego samego osobnika i również jeszcze nie obszyłem go i nie obułem w coś sensownego więc czeka na ten właściwy moment...

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: jewelsnake »

Stary Zgred, faktycznie jest bardzo androgeniczny (chyba najbardziej z moich panów IT), bardziej wygląda na Kirę niż na Kierona, ale on nigdy nie był szczególnie ostrym facetem, z oryginalną fryzurą i ustami wyglądał jakby wąchał coś śmierdzącego, bo ma lekki, jakby pogardliwy grymas. Nie przepadam za różowymi ustami u facetów, wiec nie było wyjścia, usta musiały być zmienione, przy okazji zrobiłam mu większą górną wargę. Jego oryginalna fryzura była prawdziwym cudem, projektant był bardzo niezdecydowany. Głowa była podziurkowana, jak do wszywania włosów, następnie zaflockowana, następnie jednak wszyto częściowo włosy. Całość spoczywała na głowie niczym na poduszce, nie było możliwości tego przygładzić. Do tego miał "lizy poetyckie", które zostały ukryte.

Pink Flamingo, dziękuję! Uwielbiam panów z długimi włosami, lalkowych również, więc co jakiś czas kolejny pan IT takie zyskuje Dobijała mnie oryginalna fryzura Kierona, nic się nie dało z tym zrobić. Zanim do mnie dotarł był moim najbardziej nielubianym lalkiem, uważałam go, obok Tobiasa, za najbrzydszego ze wszystkich sześciu konwetowych panów, a teraz jest jednym z moich ulubionych lalek.

Panów IT rootuje sie prawie jakby rootowało sie kamień :rotfl:
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: b.b.pl »

Wow świetna robota :serducho: , chciałbym takiego Pana z it. Myślałem by kupić i zrobić samego siebie bo też mam takie długie włosy.Tylko mam trochę problem z dobraniem głowy. Jeszcze raz to napisze ŚWIETNA ROBOTA. Pozdrawiam Dawid
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: jewelsnake »

Bardzo dziękuję b.b.pl ! Uwielbiam długowłosych panów, lalkowych rownież, szczególnie w stylu rockowym, wiec jesli robię jakiemuś reroot zazwyczaj kończy z długimi włosami :)

Kolejny z moich panów, Killian (oryginalnie Hrabia Drakula), zrerootowany, z przemalowanymi oczami, z kolczykami i obszyty przeze mnie.
Obrazek

Na razie wygląda trochę nudno, czeka na tatuaże i bardziej charakterne ciuchy.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Neytiri »

WOW! Strasznie mi się podoba ten przemieniony Kilian ;D Już widać, że ma charakterek, a z tatuażami wyjdzie jeszcze lepiej :)
Jewel, no i jak zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem ciuszków szytych przez Ciebie. Te spodnie to mistrzostwo, Mattel w serii Basicowej wysiada przy tym ;P
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Glor666
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2016, 23:17
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Glor666 »

O boże. Q__Q Tak bardzo Ci zazdroszczę Riota, że boje się, że wpadłabym Ci do domu i ukradła haha

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Stary_Zgred »

Zjechał Callum. Jeszcze się nie dogadaliśmy, ale zobaczę co się stanie, kiedy wystylizuję mu włosy a'la Son Goku :)
Chłopina ma usta jak po botoksie i szczękę Szwarzenegera :D Wyjątkowo cieszy mnie to dziwaczne połączenie, choć jeszcze nie umiem go z odpowiedniej strony ugryźć.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości