Dynamite Girls

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: MajorMistakes »

Forum to jest miejsce na smędzenie-i ostrzeganie. Ja strasznie zamarudziłam z wysłaniem paczuszki-ale na Eru! Nie skasowałam za nią pieniędzy. Tak nawiasem mówiąc...ciekawe czy doszła...
Mam nadzieję, że lalka przybędzie niedługo, to nie są małe pieniądze a skoro zapłaciłaś za priorytet to czekanie na nią dwóch tygodni to jakaś porażka.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ola-o62
Posty: 57
Rejestracja: 23 paź 2012, 01:27
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: ola-o62 »

inezka_78 pisze:
dollbby pisze:hyymm... do 200 zł ?:D
a mnie się udało kupić Dynamitkę do 190 zł ... JASPER z 2009r. ale nie wiem czy forma "udało się" to dobre stwierdzenie bo kupiłam ją na allegro jakieś 2 tygodnie temu ... zapłaciłam tez dwa tygodnie temu .... a nadal czekam na przesyłkę :(( najgorszy jest fakt, że podczas rozmowy telefonicznej sprzedajaca w ogóle nie widziała problemu w fakcie, ze za lalkę dostała pieniądze a jeszcze jej nie wysłała :( co więcej z łąską stwierdziła, że: tu cytuję "no dorze ...to jutro ją wyślę" ... hm to było w poniedziałek a paczka miała być priorytetowa ...eh poczekam pewnie jeszcze z tydzień i zgłoszę sprawę na policję ... coś mam pecha z tymi lalkami, jak kupiłam miesiąc temu Tangkou Grace to też były cyrki z rozpakowanym pudełkiem i brakującymi elementami ... a teraz Dynamitka :beczy: najgorsze jest to, ze zakup zrobiłam u sprzedajacej, która reklamuje się i pisze o sobie, że zajmuje się profesjonalnie ooak, ubranakami, działa na ebayu i sprzedaje lalki ... i ma same pozytywy ( jest 5 negatywów ale wystawionych przez Sprzedajacych) więc jestem zaskoczona takim jej postępowaniem i reakcją :( ... jak się sprzedajaca rozmyśliła to by mogła chcociaż pieniądze zwrócić ... ale nic rozpisuję się a to nie miejsce na to ... napisze jak się sprawa zakończy, ale jak nie uda mi się uzyskać tej lalki to i tak bedę chiała kupić Dynamitkę i tu liczę na Waszą pomoc, mam nadzieję, ze jest tu ktoś na forum kto będzie miał do sprzedania takową :) pozdrawiam póki co cieplutko w ten mroźny wieczór :) i przepraszam za smęcenie ale gdzieś musiałam wurzucić żale ... jak to nie miejsce na to i nie ten watek to przepraszam ...
Wiem od kogo kupiłaś tę lalkę, spoko, prędzej czy pózniej na bank Ci wyślę te lalkę tylko ona trochę ma problemy z terminami ale jeszce nigdy nie zawiodła, więc spoko nie martw się tylko uzbrój sie w cierpliwość :pociesza:
Mój blog, zapraszam :) http://ola-o62.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Pikulina
Posty: 29
Rejestracja: 17 gru 2012, 22:17
Lokalizacja: wielkopolskie
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Pikulina »

JASPER doszła :rotfl:
radość jest tak wielka, że nawet nie mam ochoty się już denerwować, ze tyle to trwało ... teraz naważniejsze zobaczyć !!! niestety sprzedajaca nie wysłała paczki na wskazany adres tylko na domyślny podany w allegro .... na dodatek będę ją mogła zobaczyć dopiero w weekend :no:
ola_062 ... ładnie to określiłaś "ma trochę problemy z terminami" ja wszystko rozumiem, mogą być różne sytacje ... ale trzeba INFORMOWAĆ !!! gdyby tylko sprzedajaca przekazała, że bedzie jakiekolwiek opóźnienie (zakup 14.01, kwota przekazana sprzedajacemu 15.01, a wysyłka?? ... patrz nizej ) to ja nie widzę, żadnego problemu ?? jestem pogodnym i ugodowym człowiekiem .... niestety na skutek braku informacji od zmysłów odchodziłam ;( nie wiedziałam co jest grane ... dopiero jak Ty napisałaś to trochę się uspokoiłam, no i oczywiscie jak dostałam 24.01 emailem skan potwierdzenia wysłania paczki, która została mi wysłana po mało przyjemnej interwencji telefonicznej) do tego dołożyła się nasza kochana poczta polska !!! PACZKA POCZTOWA PIRIORYTETOWA szła 7 dni !!! Sprzedająca ją wysłała 22.01 a na pocztę trafiła 29.01 !!! :boisie: toż to szok !!! ale co tam ... złe wrażenia puszczam w niepamięć, najważniejsze, że już JEST :hura: ... teraz z niecierpliwoscią czekam aż ją zobaczę :tanczy:

Awatar użytkownika
ola-o62
Posty: 57
Rejestracja: 23 paź 2012, 01:27
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: ola-o62 »

Cieszę sie że lalka wreszcie doszła :D Tak, te problemy z terminami to tak delikatnie napisałam ale wiem że zawsze prędzej czy później ta paczka dotrze do adresata ;)
Mój blog, zapraszam :) http://ola-o62.blogspot.com/

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: dollbby »

Niedługo zawita kolejna dynamitka :) Czekoladka - po przejściaach :D Jednak cieszę się jak małe dziecko :D

Awatar użytkownika
Ashley Shell
Posty: 276
Rejestracja: 23 maja 2013, 09:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Ashley Shell »

a ja tęsknie za moimi byłymi dynamitkami Arią Chill factory i Rufus Blue z Vinyl Vintage ... sprzedałam je rok temu, bo potrzebowałam gotówki do pierwszej bjd .. a teraz tęsknie za nimi i moja Gavin jest samotna :(

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: marshalka »

Ashley Shell pisze:a ja tęsknie za moimi byłymi dynamitkami Arią Chill factory i Rufus Blue z Vinyl Vintage ... sprzedałam je rok temu, bo potrzebowałam gotówki do pierwszej bjd .. a teraz tęsknie za nimi i moja Gavin jest samotna :(
Ja też myślałam, żeby część swoich sprzedać, ale nie umiem. (:
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: jewelsnake »

Ja mam tylko Dynamite Girls Reese, którą kupiłam na ciałko i ubranka, jej głowa cały czas leży nie używana.
Bardzo podobają mi sie niektóre ubranka DG, np z serii Vintage Vinyl, same lalki nie szczególnie.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Only NM »

Pamiętam te piękne czasy kiedy Vinyl Vintage można było dostać za ok 20$ za sztukę! Do dzisiaj mam do siebie pretensję, że nie kupiłam wtedy Reese! Pomimo grzywki, chciałabym ją kiedyś mieć! VV ma świetne ciuchy!
Zastanawiam się teraz nad kupnem nowej TJ, ale z drugiej strony jeśli za kilka miesięcy wyjdzie jakaś nowa linia dynamitek i tam zobaczę oszołamiającą Reese. Czy wy też macie takie obawy dotyczące lalkowych zakupów czy ja po prostu świruje?
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Ashley Shell
Posty: 276
Rejestracja: 23 maja 2013, 09:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Ashley Shell »

marshalka to nawet o tym nie myśl .. tęsknota straszna ^^

OnlyNM ja swoją Rufuskę z V V kupiłam za 54$ z wysyłką do PL ... a jak ją sprzedawałam ktoś wylicytował sobie za prawie 100$ + shipping .. dynamitki to dobry zarobek dla kolekcjonera ... aktualnie mam tyle wymarzonych lal, że już nie zwracam uwagi na te mniej atrakcyjniejsze dla mnie, a które mogłabym mieć ... no ale jakby pojawiła się Rufus lub Aria w ładnym wydaniu i w dobrej cenie to kto wie :)

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: marshalka »

Na razie nie zamierzam, stoją grzecznie na półce. :)
No i nie mam dla nich czasu ostatnio, z czego mam wyrzuty sumienia. :(
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
Vainz
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, 03:16
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Vainz »

Boże płaczę po nocach, że nie wiedziałam o tej Rufus Rock Candy z wątku sprzedażowego na czas. Teraz pewnie byłabym szczęśliwszym człowiekiem. D:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Stary_Zgred »

Dokoptowałam do stada ciemnoskórą Reese. Świetnie dogaduje się z matellowską Trichelle. Co prawda Dynamitki jakoś nigdy ponadprzeciętnie mnie nie interesowały, ale ładna lalkowa buzia może spowodować "nawrócenie" ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Elka »

No to teraz mam już czarno na białym kto mi lalkę podkupił ;-)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Stary_Zgred »

No nie da się ukryć :P Wiem jednak, że i nasza Justyna miała taką samą na sprzedaż - myślę, że warto się do niej odezwać. Reese to dziewuszka "z pieprzem". Może brak jej klasycznej urody, ale na niesfornego chochlika nadaje się wyśmienicie. Mnie najbardziej podoba się w niej monalizowskie skrzywienie ust, imitujące uśmiech ;)

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości