Dynamite Girls

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Elka »

Śliczny ma ten dzióbek :D

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Pink Flamingo »

Widziałem na flicku :) Jest urocza, to prawda, figlarna mina i burza włosów są genialne :) Przepadam za ciemnoskórymi dynamitkami, choć mam tylko jedną - póki co ;)

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Miranda »

Dynamitki, jak dla mnie, mają ładne buźki, ciałka też niczego sobie, ale przeglądałam cały wątek i ciuszki jakoś mnie nie zachwyciły. Może są bardzo dobrze uszyte, ale to nie to. Choć pewnie jakby cena była niższa, to bym się skusiła. :D

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Asiasta »

Mam pytanie odnośnie tych laleczek. Po jakiej cenie opłaca kupić taką lalkę bez ubranka, w dobrym stanie, bez luźnych stawów, włosy oryginalnej długości? Czy laleczka jest wielkości Barbie?
Nie wiem czy opłaca się kupować je bez ubrania.

Już dawno zakochałam się w lalkach Poppy Parker ale ceny na aukcjach są mega wysokie stąd też moje zainteresowanie Dynamite Girls.
Zamierzam zamienić większość mojej kolekcji Barbie na lalki typu Poppy Parker. Patrząc na oferty w internecie Dynamite Girl wydają się być stosunkowo niedrogie i na mój portfel. Mają przyjemne buźki i bardziej podobają mi się od Barbie Fashionistas z artykułowanym ciałem.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Pink Flamingo »

Asiasta, myślę, że za nagą Dynamitkę, bez żadnych akcesoriów, w dobrym stanie, bez widocznych wad, z oryginalnym, niezmienionym makijażem i długością włosów można zapłacić ok. 200 zł, ale w tej linii jest też sporo wyjątkowych i kultowych wśród kolekcjonerów modeli, które mogą być znacznie droższe. Trzeba też mieć na uwadze, że jest to linia, którą IT przestało produkować, co tylko dodaje wartości tym lalkom i jednocześnie ogranicza pole manewru przy poszukiwaniach lalki w dobrym budżecie, bo jest ich stosunkowo niewiele na rynku. Lalki są mniej więcej wielkości Barbie i plusem jest to, że pasują na nie ubranka i większość butów Barbie.
Zresztą, żeby ocenić wartość polecam też przejrzeć kategorię Dynamitek na ebayu :)

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: niemiłamonika »

Ceny lalek to ogólnie jest dziwna rzecz bo....wartość lalki dla każdego jest inna. Dla sprzedającego który uważa że dana lalka to rarytas i daje sporą cenę. Za to chętnych na zakup nie ma bo lalka nie jest w ich guście i trzeba z ceny czasem zejść. No i zależy od zasobności portfela. 200 wg mnie to bardzo tanio jak na dynamitkę.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Asiasta »

No to super nie przepłaciłam, wlasnie kupiłam 2 dynamitki za mniej niż 200 zł /szt
Dziekuje za pomoc.

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: jewelsnake »

Dynamitki były stosunkowo nie drogie, dlatego już nie są produkowane :)
Gratuluję udanego zakupu!
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Asiasta »

jewelsnake pisze:Dynamitki były stosunkowo nie drogie, dlatego już nie są produkowane :)
Gratuluję udanego zakupu!
Dziękuję :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Pink Flamingo »

Asiasta, super, że udało Ci się trafić na dobrą ofertę, gratuluję zakupów i życzę przyjemnej zabawy z odkrywaniem nowych lalek :)

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Asiasta »

Pink Flamingo pisze:Asiasta, super, że udało Ci się trafić na dobrą ofertę, gratuluję zakupów i życzę przyjemnej zabawy z odkrywaniem nowych lalek :)
Dziękuję :)

Negocjuję niższą cenę u koleknej Dynamitki, czekam na odpowiedź sprzedawcy :P

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Asiasta »

Oto moje pierwsze Dynamitki Aria i Resse

Obrazek2008 The Dynamite Girls Wave 2 - Aria by Asiasta, on Flickr
Obrazek2008 The Dynamite Girls Wave 2 - Reese by Asiasta, on Flickr

Lalki jeszcze nie ubrane, czekam na ich ubranka. Włoski mają mokre. Resse miała oryginalną fryzurę, niestety loki w tylnej części były bardzo spłaszczone, najprawdopodobniej u poprzedniego właściciela lalka leżała. Włosy były sklejone. Teraz jej fryzura bardziej mi się podoba, lalka nie jest ulizana, wygląda bardziej zadziornie :serducho: . Ponadto Resse brakuje kilku rzęs na lewym oku, na szczęście ubytek nie rzuca się w oczy. Poza tym obie lalki są zadbane i w dobrym stanie. Włosy mają mięciutkie i delikatne.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Asiasta »

Ostatnio totalnie zwariowałam na punkcie lalek Dynamite Girls.
Obecnie posiadam 4. Piąta lala w drodze.
Jakiś czas temu kupiłam im eleganckie sukienki i w końcu wszystkie doszły. Tymczasowo Dynamitki mają podobne sukienki tylko w innych kolorach. Docelowo planuję ubrać je w złoto-czarne kreacje, które zamierzam sama uszyć. Każda dostanie inny kostium i nie koniecznie będą to same sukienki. Lalki będą wyglądać nowocześnie, bardzo elegancko i z pazurem.... A przynajmniej takie mam marzenie. :D
Muszę popracować nad ich fryzurami bo maja totalny nieład na głowie :D. Najnowsza Dynamitka TJ będzie miała oryginalną fryzurkę więc taką zostawię. Pozostałe lalki czeka metamorfoza. Tym czasem pochwalę się zdjęciami moich ślicznotek w ich kreacjach. Buciki jeszcze nie doszły, czekam również na sukienki w innych kolorach.
Obrazek2008 The Dynamite Girls The Holiday Series - Jolly Jett by Asiasta, on Flickr
Obrazek2007 The Dynamite Girls First Wave - Jett by Asiasta, on Flickr
Obrazek2008 The Dynamite Girls Wave 2 - Aria by Asiasta, on Flickr
Obrazek2008 The Dynamite Girls Wave 2 - Reese by Asiasta, on Flickr

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Aarjelin »

Asiasta, jak tak wygląda nieład na głowie to ja bym chciała w takiej formie spełzać rano z wyrka :rotfl: widziałam laleczki fabrycznie zapakowane z mniej ułożonymi fryzurkami xp
Zwłaszcza w porównaniu z poprzednimi zdjęciami Arii i Reese widać jakie mają zadbane, lśniące i objętościowo zacne włoski ^^ Panny ładnie pozują, trafnie też im przydzieliłaś kiecuszki do karnacji ;3 ogólnie stadko kraśnieje w oczach, więc pochwal się koniecznie piątą Dynamitką w zespole ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Dynamite Girls

Post autor: Asiasta »

Aarjelin pisze:Asiasta, jak tak wygląda nieład na głowie to ja bym chciała w takiej formie spełzać rano z wyrka :rotfl: widziałam laleczki fabrycznie zapakowane z mniej ułożonymi fryzurkami xp
Zwłaszcza w porównaniu z poprzednimi zdjęciami Arii i Reese widać jakie mają zadbane, lśniące i objętościowo zacne włoski ^^ Panny ładnie pozują, trafnie też im przydzieliłaś kiecuszki do karnacji ;3 ogólnie stadko kraśnieje w oczach, więc pochwal się koniecznie piątą Dynamitką w zespole ^^
Dziękuję, na pewno pochwalę się kolejnym skarbem w kolekcji :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości