Integrity Toys 2014

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Porcelina
Posty: 116
Rejestracja: 03 sty 2012, 23:29
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2014

Post autor: Porcelina »

O mamo! I po co ja to wlazłam... jak dla mnie "szesnastki" są obłędne, wszystkie :serducho: ceny też są obłędne... niestety.
Najbardziej podoba mi się złota Elsa, ach nie małabym nic przeciwko żeby taką lalkę postawić sobie w witrynce.

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2014

Post autor: Justyna »

Jakiś czas temu pojawił się Gift Set z serii Jem
Obrazek

Ostatnio pojawił się również taneczny duet. Moim zdaniem Pani zupełnie bez wyrazu, facet całkiem całkiem
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powiem Wam szczerze że ogólnie jestem w tym roku odrobinę rozczarowana lalkami z Integrity, są dość drogie a w cale mi się nie podobają. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku się wykażą... :wrr:

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2014

Post autor: Only NM »

Saturday night fever, bejbe! Nie no tego bym się po IT nie spodziewała, he, he...Umrę ze śmiechu :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2014

Post autor: Stary_Zgred »

Justyna pisze:Powiem Wam szczerze że ogólnie jestem w tym roku odrobinę rozczarowana lalkami z Integrity, są dość drogie a w cale mi się nie podobają. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku się wykażą... :wrr:
Jakbyś wyjęła mi to danie żywcem z ust. Nie podobało mi się, co prawda, wiele poprzednich serii, ale te starsze miały coś, co bardzo cenię - rys indywidualności. Te nowe są bez wyrazu. O twarzach tych nowych lalek zapomniałam dwie minuty po tym, jak ją zobaczyłam :no:
Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2014

Post autor: Justyna »

Nowe kolekcje
Fashion Roality
Obrazek

Poppy Parker
Obrazek

Tulabelle

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Powiem szczerze że członkostwo w W-Clubie coraz bardziej mnie irytuje. Co z tego że o kolekcjach wiem wcześniej... Zakupienie lalki u dilera przypomina wyścig szczurów, minutę po oficjalnym odsłonięciu kolekcji okazało się że wszystkie lalki, które mnie interesują są wyprzedane. Na przyszły rok będę się mocno zastanawiać czy w ogóle sie tam zapisywać.

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2014

Post autor: dollbby »

nie wierze :O, choć w sumie tyle ludu co tam jest... ale lalki super!

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2014

Post autor: jewelsnake »

Justyna, mam tak samo jak Ty, z tym, że mnie w tej kolekcji nie interesuje absolutnie nic, za to nie mogę odżałować jednego z facetów Dynamite Girls. Poczekam aż ogłoszą homme :)
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości