American Horror Story - Coven - lalki od FR

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lubamaruda
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2015, 21:10
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

American Horror Story - Coven - lalki od FR

Post autor: lubamaruda »

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Od pewnego czasu chłonę forum, oraz czytam Wasze blogi i to właśnie dzięki nim dowiedziałam się o istnieniu lalek innych niż standardowe Barbie :D Moja wiedza była bardzo uboga (teraz też jest - tylko może nieco mniej uboga) i jak zobaczyłam te wszystkie cudowne panny to przepadłam na wiele dni... Przyznam się szczerze i bez bicia, że zakochałam się w lalkach Fashion Royalty :serducho: Kiedy jednak zobaczyłam, że będą lalki inspirowane AHS... Od razu zaczęłam zbierać pieniądze - chociaż nie ukrywam - wydatek rzędu 500 zł to nie jest dla mnie machnięcie ręką :bezradny: Myślę jednak, że marzenia trzeba spełniać a od czasu jak je zobaczyłam lalki FR śnią mi się po nocach. No i przede wszystkim są świetnymi modelkami a takiej potrzebuję do zdjęć :P
I tutaj pytania:
Czy będzie można ją po prostu kupić online? Czy będzie trzeba być członkiem W Clubu? Myślicie, że nakład będzie większy niż w "zwyczajnych" seriach? Na pewno wiele fanów tegoż serialu już ostrzy sobie ząbki na Jessicę Lange (jak i ja)

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: American Horror Story - Coven - lalki od FR

Post autor: Justyna »

Z tego co się orientuje nie trzeba być członkiem W- Clubu aby dostawać informacje na temat tych lalek, wystarczy że podamy tu maila http://www.integritytoys.com/ahs/. Nie mam pojęcia jak to będzie ale raczej wydaje mi się że będą to lalki limitowane dostępne u dealerów, no i ich cena też pewnie będzie odpowiednia. Ponoć pierwsze lalki mają się pojawić na wiosnę :D

Awatar użytkownika
lubamaruda
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2015, 21:10
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: American Horror Story - Coven - lalki od FR

Post autor: lubamaruda »

Dziękuję za odpowiedź- czyli nadzieja, że będę mogła kupić moją Jessicę jest :D Maila już podałam od razu jak to zobaczyłam :D Mam nadzieję, że nie zaszaleją za bardzo z ceną...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości