Integrity Toys 2016

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Stary_Zgred »

O, czarnoskóra Poppy! Będę się zastanawiać :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: jewelsnake »

Kupiłam w przedsprzedaży wszystkich 6 panów, teraz trochę żałuję, bo tego Murzyna bym nie kupiła. Ogólnie jestem trochę rozczarowana lalkami z tego konwentu. Jak na razie ma żadnych Azjatów, w żadnej linii. Panie Fashion Royalty są nudne jak barszcz. Z pań Color Infusion bardzo podoba mi sie Jaime i trochę podoba mi sie Blue. Reszta - przeciętna.

Panowie CI - Preston wygląda jak brat bliźniak mojego Time Served któremu domalowałam zarost w zeszłym roku :/ Ollie wygląda z grubsza jak zawsze, do tego nad wyraz podobny do Rock Wedding Romaina z Fashion Royalty. Callum jest zdecydowanie inny od poprzednich wcieleń, jestem go bardzo ciekawa. Ace ma potworną fryzurę, kandydat nr.1 do rerootu, Declan wygląda jak obleśny Włoch, a Toby w ogóle mnie nie interesuje. Nie ma ani jednego nowego facesculptu.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Ja cieszę się bardzo, że póki co żadna lalka nie złapała mnie za serce tak mocno, żeby wyć do księżyca w tęsknocie za jej posiadaniem. Nie, żebym miał fundusze ;P W każdym razie, uważam, że piękna jest Adele i Vanessa, ale tak jak napisała Jewel, nie jest to nic nowego - może to taki sposób IT na ofiarowanie kolekcjonerom modeli podobnych do tych z poprzednich lat, które teraz niejednokrotnie osiągają zawrotne ceny na ebayu?
Bardzo podoba mi się też Mlle Jolie - toż to Madonna z czasów Blond Ambition :) ale w moim odczuciu nic nie pobije Ombres Poetique - lalkowy klejnot.
CI faktycznie mnie też nie powalają na kolana, u panów drażni mnie ten malowany zarost, bo wygląda do bólu sztucznie. Z pań najbardziej podoba mi się Laka O'Rion (outfit też boski!), która wydaje mi się być ukłonem w stronę Yasmeen Ghauri.
Przy Popkach wydaje mi się, że ta AA dostała mniej ciekawe dodatki i chociaż te lalki zupełnie na mnie nie działają, to panna Kicks! jest jedną z najładniejszych Poppy, jakie widziałem, na zdjęciach irl prezentuje się jeszcze ładniej.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: niemiłamonika »

No no no ..cała masa różnych różności. Nawet faceci mnie zachwycili, zwłaszcza pan Tobias łysogłowy. No te rajtuzy...hah.Bardzo mnie cieszy ze tyle sztuk wyszło , może stanieją starsze egzemplarze na które choruję.Z tych jakoś nic mnie nie powaliło. No może Imogen.Tak dużo dali różnorodności że każda odstaje i ciężko na czymś zawiesić oko.Za chwilę zabraknie im pomysłów w mieszaniu kolorów włosów , szminek.

-- 15 paź 2016, o 01:13 --

A tutaj widać niektóre modele już w pudłach i do zakupu :)

-- 15 paź 2016, o 01:14 --

http://www.ebay.pl/sch/fabcitytoys/m.ht ... 7675.l2562

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Z nowości jeszcze:

Legendary Natalia
Obrazek

i Shade Kyori
Obrazek

Kyori zyskuje w moich oczach, zawsze mam słabość do takich basicowych propozycji, udany makijaż, prosta, ale efektowna sukienka, dopasowane dodatki, czego chcieć więcej? ;) Gdyby tylko IT produkowało takie warianty swoich lalek w odrobinę niższych cenach niż klasyczne FR...

Monika, z facetów mnie też najbardziej podoba się Tobias, paradoksalnie mimo braku włosów widzę w nim największy potencjał :) Imogen choć śliczna, mam wrażenie, że jest za bardzo podobna do klubowej lalki z początku roku.
Wstawianie obrazków znów działa, jupi! I źródło zdjęć: http://fashiondollchronicles.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Dampirg85 »

Zakochałem się w tych kobitkach :zakochany:
Obrazek
Obrazek
Pink Flamingo pisze: Monika, z facetów mnie też najbardziej podoba się Tobias, paradoksalnie mimo braku włosów widzę w nim największy potencjał :)
Popieram! :ok:

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Dampirg85, widzę, że mamy podobny gust, moimi faworytkami też są Adele i Mlle Jolie. Szkoda tylko, że ich ceny na wtórnym rynku będą pewnie dość wysokie. Nic tam, na szczęście nie mam żadnego budżetu lalkowego do rozdysponowania i nie mam rozterek ;)

Ostatnie konwentowe nowinki i ważne informacje:
Urocza Full Speed Erin:
Obrazek

i obdarzona nowym moldem Checking In Colette:
Obrazek

Mnie ta lalka wydaje się podobna do zeszłorocznej konwentowej Karolin Stone, może przez kształt i szerokość twarzy? Tak samo jak Karolin pomimo wszystkich kontrowersji zrobiła na mnie spore wrażenie, Colette też uważam za naprawdę ładną.

Potwierdzono też to, o czym kolekcjonerzy mówili nieoficjalnie - koniec linii Dynamite Girls. Ma ją zastąpić The Industry, która będzie korzystała z niektórych moldow.
Wielka szkoda moim zdaniem, bo to podwojenie ceny, a Dynamitki były naprawdę udanymi lalkami za dość przystępną kwotę. Żałuję trochę, że IT nie oferuje udanych basicowych propozycji dostępnych dla szerszego grona kolekcjonerów - może zmienia się to odrobine z kilkoma ostatnimi wypustami ITBE.
Lalki z ogłoszonej pod koniec 2014 kolaboracji z American Horror Story: Coven pojawią się pod koniec miesiąca.
A następna kolekcja NuFace będzie inspirowana kultowym szlagierem filmowym lat 90 - Clueless / Słodnie zmartwienia (tłumaczenie dość niefortunne), do którego kostiumy tworzyła kostiumografka polskiego pochodzenia, Mona May. To akurat świetna wiadomość  :)
źródło zdjęć i newsów: http://fashiondollchronicles.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Znów ryzykuję sklejenie, ale co tam, wrzucę ostatnią porcję konwentowych nowości.

Tweed Couture Dania
Obrazek

Diva Dasha
Obrazek
i w dodatkowym outficie
Obrazek

I La Vie en Bleu Elise, jako zapowiedź nowej kolekcji celebrującej 10 jubileusz Jasona Wu, projektanta mody i lalek FR
Obrazek

Elise będzie bardzo limitowana i droższa (tak, jeszcze droższa) niż regularna linia FR, ponadto, będzie prezentować nowy typ tworzywa, z którego jest wykonane ciałko - "Velvet Touch Skin".

Dania cudowna, posągowa, wyniosła i iście królewska.
Dasha też piękna, ale chyba wolę chyba jej bardziej współczesne wydania, mniej "Hollywood glamour" i przypomina mi swoje wcześniejsze wydanie Always Polished:
ObrazekDasha by Felina C., on Flickr
i zeszłoroczną konwentową Agness:
ObrazekFeminine Perspective Agnes by Poupée Chinoise, on Flickr
źródło zdjęć innych niż flickr: http://fashiondollchronicles.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Stary_Zgred »

Elise jest perfekcyjna. Oufit - "ble", ale twarz i włosy - idealne. Już zapomniałam o Poppy. Będę się czaić na Elise :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Stary_Zgred pisze:Elise jest perfekcyjna.
Girl, always & forever! :D Elise zawsze jest przepiękna. Ja na tę akurat czaić się nie będę, bo ponoć jej cena ma być bliska 200$ i pewnie będzie rozchwytywana jako mniejsza liczebnie edycja, zwłaszcza z premierą nowej cechy, tej całej aksamitnej w dotyku skóry. Prawdę powiedziawszy, na myśl o lalkach ze "skórą" dostaję lekkich dreszczy ;)

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Dorii.86 »

Nowe American Horror Story COVEN lalki dostępne u dilerow w przedsprzedazy! Dla fanów serialu i lalek must have hyhy ;)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Oficjalne zdjęcia promo IT x AHS: Coven:

Fiona Goode:
Obrazek

Marie Laveau:
Obrazek

Myrtle Snow:
Obrazek

Zoe Benson:
Obrazek

Kyle Spencer:
Obrazek

Madison Montgomery:
Obrazek
źródło i więcej zdjęć: http://fashiondollchronicles.blogspot.com/

Zoe Benson jest zaskakująco udaną lalką, którą z początku przeglądania tych nowości pominąłem jako "zupełnie zwyczajną" zachwycając się Fioną i Myrtle dziwi mnie tylko, dlaczego użyto nowego sculpt'u, ten wydaje się dość podobny do Giselle. No ale każdy dostał swój oryginalnie wyrzeźbiony na podobieństwo (z czym jest różnie ;) ), więc pewnie głupio by było, żeby 1 lalka miała już używany. Fiona i Myrtle też są naprawdę ciekawe i świetnie, że prezentują zupełnie nowe twarze w lalkowym świecie, twarze kobiet dojrzałych, ale chyba moją zdecydowaną faworytką jest właśnie Zoe, sam jestem zaskoczony :) Ciekawi mnie przede wszystkim, jak lalki będę wyglądały na zdjęciach ownerskich.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: Pink Flamingo »

Do nabywców trafia właśnie zamówiona wcześniej Lady Stardust z linii The Industry, czyli nowej, mniejszej Tulabelle, czyli nowych Dynamite Girls. Podobno długi czas oczekiwania na tę lalkę wynikał ze sporej różnicy między kolorem głowy i ciała w pierwszych wyprodukowanych egzemplarzach.
ObrazekThe Industry: Lady Stardust Tulabelle by JennFL2, on Flickr

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2016

Post autor: dollbby »

Po co ja tu wchodziłem!!! Oprócz Style Lab, biorą mnie wszystkie po kolei! Są przepiękne! Full Speed Erin, Seria modelek <3 Oh my goood! Why :(


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości