W Club 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Na poczatku czerwca wysłałam do poprawki ubranka od Erin Salston. Ile przeważnie czeka się na zwrot?

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Nie mam szczęścia do lalek ekskluzywnych IT.
Wróciły ubranka dla Erin. Bluzka miód malina, za to sukienka, w której była tylko falbana do obszycia jest traz za mała, udało się dopiąc sukienkę na szyji i w pasie po kilku minutowej walce i naciąganiu... Naprawdę nie mogli przymierzyć na lalce przed wysyłką?

Ponadto wczoraj rozpakowałam Vanessę Fame & Fortune i znów trafiłam na niedopasowane ubrania. Majtki od zestawu z szafrokiem są za małe i pończochy za krótkie. Udalo mi się wpiąć w nie podwiązki, ale są tak bardzo naciągnięte, że paski zaczynają się pruć i lalka nie może zginać nóg.
Czarne spodnie ledwo dopięłam, ale rozporek jest otwarty i widać pośladki... Są tak opięte w biodrach, że lalka nie może zginać nóg.

Zakładnie butów to mistrzostwo świata, zwłaszcza różowych. Najlepiej je zalożyć i nie nigdy ruszać... ;(

Nie wiem co mam im teraz napisać? Nie uśmiecha mi się odsyłać ubrań od każdej zakupionej lalki!

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Mozesz obfocić ich partactwo na flickr lub poszukać grupy tematycznej na fb może...

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Czarnab1 polecam Ci skontaktować się z Patient Care jeszcze raz, moim zdaniem tym razem powinni przesłać Ci wadliwe rzeczy gratis, bez odsyłania.

Obawiam się, że obfocenie partactwa i podzielenie się zdjęciami nic nie da, a już z całą pewnością nie spowoduje, że ubranka zaczną pasować i będą bez wad ;)

Ja też musiałem ostatnio odesłać sporo rzeczy z giftseteu The Faces of Adele, z czego nie jestem zadowolony, ale wychodzę z założenia, że jeżeli płacę spore pieniądze za produkt, który nie jest wykonany przyzwoicie, mam pełne prawo skorzystać z przysługującego mi prawa do reklamacji i rocznej gwarancji od IT.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości