W Club 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Jest! Potwierdzam i odkąd ją zobaczyłam zastanawiam się czy brać czy nie. Może znalazłby się chętne osoby na dwie lalki z setu? Mnie interesuje tylko blond Adele w białej sukience i kozakach.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Ja zrobiłem wyjątek dla tych Adele i złamałem zasadę, że w tym roku nie kupuję już żadnych lalek ;) Szczerze mówiąc, jeżeli masz możliwość zakupu całego giftsetu, to polecam Ci go brać, a potem, kiedy dotrze, odsprzedać 2 lalki, jeżeli na żywo nie podbiją Twojego serca :) Ja przepadłem, wszystkie 3 są fenomenalne :)

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Czekałem aż dodasz post. Dla mnie też są fenomenem i mega się nimi zachwycam. Wiadomo moja faworytka jest blond Adela ale myśle ze wszystkie ze mną zostaną uwielbiam ciemne lalki. Maja wilki potencjał.
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Pink Flamingo pisze:Ja zrobiłem wyjątek dla tych Adele i złamałem zasadę, że w tym roku nie kupuję już żadnych lalek ;) Szczerze mówiąc, jeżeli masz możliwość zakupu całego giftsetu, to polecam Ci go brać, a potem, kiedy dotrze, odsprzedać 2 lalki, jeżeli na żywo nie podbiją Twojego serca :) Ja przepadłem, wszystkie 3 są fenomenalne :)

Hahahah, ale tego właśnie chcę uniknąć XD Bo pewnie jak do mnie dotrą nie oprę się pozostałej dwójce, a na pewno tej krótkowłosej... A tak już bym miała pewność, że te lalki idą do kogoś :) Na szczęście jeszcze jest chwila do namysłu :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Dżizas jakie piękne!!! Zakochałam się w różowym komplecie. Buty są cudowne :serducho: :serducho: :serducho: :slinka: :slinka:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Stary_Zgred »

Oj, Adele prosto po oczach! Cały set jest przepiękny. Jeśli uśmiechnie się do mnie szczęście, to spróbuję kupić blondynkę oraz surową panią z afro. Adele z flockiem trochę umyka mojej uwadze, choć z ubranka bym ja ograbiła :)
Obrazek

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Stary_Zgred pisze:Oj, Adele prosto po oczach! Cały set jest przepiękny. Jeśli uśmiechnie się do mnie szczęście, to spróbuję kupić blondynkę oraz surową panią z afro. Adele z flockiem trochę umyka mojej uwadze, choć z ubranka bym ja ograbiła :)
Zgredziu ;p ja po kosztach Afro pannę chętnie oddam, w bieliźnie i butach jakbyś miała ochotę :)

Edit: Zamawiam <3 znalazłam chętnego na Afro :) co z trzecią okaże się później :)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: jewelsnake »

Gdyby to była biała lalka, ewentualnie Azjatka to bym była zainteresowana. :no:
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Dampirg85 »

Wow, cudo... :slinka: :slinka:
W tym zestawie zdecydowanie moją faworytką jest blondynka, jest obłędna. :zakochany: Od dawna podkochuję się w różnych wersjach Adele, byłem szczęśliwy gdy udało mi się zakupić tą wersję:
Obrazek photo by DollSociety
Tyle, że kupiłem gołą, bo jej poprzednia właścicielka nie sprzedawała ubranka ani dodatków... Zresztą chyba nawet ich nie miała, a do tego jak się okazało już po fakcie miała również nieoryginalne ciało (dostałem wersję z wielkimi dłońmi i stopami). O.o No ale i tak jest prześliczna i jest jedną z faworytek w mojej kolekcji FR.

Wracając do tematu, to chciałbym mieć tą wersję blond Adele, świetnie wygląda w tym kolorze, a do tego to spojrzenie mmmiodzio. :serducho:
Eh Szkoda tylko, że pewnie nigdy nie uda mi się jej kupić, a już nawet nie wspominając o tym by miała ciałko. :bezradny:
Hm A może chociaż ktoś chciałby odprzedać tą biało-czarną sukienkę i kozaki lub chociaż czarną bieliznę?? :zawstydzony:

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Ja mogę kupić różową sukienkę i buty do niej, gdyby ktoś chciał odsprzedać.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

To nie ode mnie - różowa suknia finalnie idzie z panną afro :) Została krótkowłosa w bieliźnie jakby ktoś chciał ;)

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Dorii.86 »

Tak z ciekawości, to jedno ciałko i 3 góry do wymiany jak ten set z Fairytale z Sweet Dreams Nadja?

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Dorii.86, dokładnie tak, wszystkie ciałka opatrzone opisem FR2013 i Nu.Face 2.0 można bezpiecznie rozmontować, jak pokazano tutaj.

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Dorii.86 »

Dziękuję Pink Flamingo ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości