W Club 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: jewelsnake »

Ja głosowalam na Jordan, ale w pierwotnym kolorze skóry w ktorym byl używany ten facesculpt, czyli fr white (Jordan to facesculpt bialej lalki - Lany Turner). Wygrała Agnes w kolorze cream - na 100% ze względu na te nieszczęsne Sister Moguls.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Ta opcja z Agnes wydaje mi się teraz nawet ciekawa i jest jakaś zabawa w tym ryzyku zamawiania lalki na podstawie głosowania i szkicu. Gorzej oczywiście, kiedy lalka nie wyjdzie udana...
Masz rację, Jordan w jasnoskórej wersji mogłaby wyglądać ciekawie, Lana to bardzo wdzięczna lalka. Ja jednak zdecydowanie wolę ten sculpt w wydaniu ciemnoskórym.

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Mam pytanie bierze ktoś udział w losowaniu Eden?
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: jewelsnake »

Ja niestety nie, a żałuję, bo ktoś poprosił mnie o wzięcie udziału w loterii dla tej osoby, a za późno zobaczyłam wiadomość :/
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Ktoś z Was zamawia niespodziankową Smoke & Mirrors Lilith? Jeszcze 2 dni na decyzję ;P

Obrazek

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Ja zamówiłem Smoke Mirrors :serducho: . A dziś wygrałem w losowaniu rudą Eden. Więc będę mieć kolejne siostry. :rotfl: I chciałbym się spytać czy ktoś by chciał jakaś lalkę lub ciało ze sklepu IT.? By przesyłkę podzielić na dwie osoby. Na odpowiedz czekam do 20. Pozdrawiam
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Nie wiem czy wszyscy widzieli ale są już zdjęcia Agnes Von Weiss Riviera Drama (lalka kot w worku, jak to niektórzy z was nazwali)
Bardzo mi się podoba i cieszę że kupiłem ją w Ciemno. :) A wy co o niej myślicie ?

Obrazek żródło https://flic.kr/p/Um9wqD
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Dorii.86 »

Czy ona ma zielone oki? Kombinezon ,czy jak to się zwie, nie za bardzo mi się podoba ale Agnes sama w sobie cudo!

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Dorii.86 Tak mam zielone oczy. Kombinezon jak na szkicu wiec wiadome było jak będzie wyglądał. Wole go niż następną garsonkę. :)
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Fachowo to zielone to chyba spodnium ( uwielbiam ta nazwę odkąd usłyszałam hah).

Magda2702
Posty: 59
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:26
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Magda2702 »

Spodnium to taka wersja kostiumu ze spodniami - tak to się kiedyś nazywało :)
Dawniej "garnitur" był kojarzony tylko z mężczyzną.
A to zielone to klasyczny kombinezon.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Zgadza się, spodnium to zestaw żakiet + spodnie, a kombinezon to kombinezon :) Ten, w którym występuję Agnes jest co prawda wierny szkicowi, ale zupełnie do mnie nie przemawia w tym kolorze. Nie kojarzy mi się z klimatem wakacji czy Riwiery Francuskiej i wygląda jakoś tak ciężko w tej zielonej toni, chociaż krój i forma są bardzo ładne! Gdyby był biały albo w odcieniu jakiejś złamanej bieli, albo chociaż błękitu, bardziej by mi się podobał. Nie trafiają też do mnie dodatki - ten wzór kolczyków jakoś za bardzo odstaje od ucha, nie wspomnę też o koturnach...
Za to lalka sama w sobie piękna! Nie jestem wielkim fanem Agnes i do tej pory nie czułem, że muszę któreś jej wcielenie mieć w kolekcji, a do tej serce zabiło mi odrobinę mocniej, odrobinę ;) Jeżeli będę śmierdział groszem, kiedy będzie rozsyłana do ludzi, to może zapoluję na nieubraną wersję na ebayu :)

Tutaj trochę większe zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
i więcej fot pod linkiem: http://fashiondollchronicles.com/fashio ... l-revealed

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Dorii.86 »

Zgadzam sie z Pink Flamingo, ten kolor bleeeh i material. .. wolalabym jakis satynowy czy cos moze by i zielen przeszla ale naga Agnes jest kuszaca, polowanie na ebaju czas zacząć!

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Biały kombinezon byłby boski :) Pink Flamingo ja też nie rozumiem tych koturn spodziewałem się jakiś super szpilek. A tu koturny :( Fakt dodatki ma lipne. Ale i tak lepiej opłacało się kupić całość bo pośrednicy będą wołać za nagą pewnie tyle co kompletna od IT kosztuje.
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Mi się bardzo podoba kombinezon, jego krój i kolor oraz kontrastująca torebka. Do dzwonów oraz szerokich nogawek bardzo pasują koturny, więc buty dobrze dobrali, tylko kolor za jasny. Według mnie buty powinny być czarne.
Ja bym jej pomalowała usta na czerwono. Reszt bym nie ruszała. :slinka: :zakochany:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości