W Club 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

BarbieDream pisze:Zapisałam się :3 Zaczynam przygodę z W clubem :)

Gratuluję świetnej decyzji ;) które lalki wybrałaś ?
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Tylko Giselle :) Marzę o lalce z tym moldem od dawna, a ta mi się podoba w każdym calu :) Agnes na pewno będzie piękna, bo wszystkie są dla mnie cudowne, ale nie chciałam kupić lalki w ciemno. Ta Poppy niekoniecznie przypadła mi do gustu, z resztą jedną już mam i chwilowo nie korci mnie na więcej :) Liczę, że w tym roku W Club zaoferuje jeszcze jakieś ciekawe wydanie Elise to wtedy już całkowicie będę spełniona :)

Awatar użytkownika
Guga
Posty: 13
Rejestracja: 11 cze 2016, 19:27
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Guga »

Mi marzy się ta członkowska Poppy i jestem bardzo ciekawa jakie inne odsłony tej lalki pojawią się w ofercie IT na 2017.

Jedyna rzecz jaka powstrzymuje mnie jeszcze przed wykupieniem członkostwa w W Club jest niewiadoma odnośnie ostatecznych kosztów przesyłki, cła i podatku. Mam więc prośbę do osób, które już kupowały lalki od IT - czy mogłyby mnie poratować informacją w tym zakresie?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Mnie zdarzyło się kupować lalki bezpośrednio ze sklepu IT - najlepiej zaloguj się tam sama i zobacz, jak wyglądają ceny przesyłki - po dodaniu lalki do koszyka możesz wybrać kilka opcji - Priority Mail Express to ok. 66$, Zwyczajne Priority Mail to ok. 49$, a First Class to ok. 23$ - to cena za przykładową 1 lalkę, oczywiście wszystko zmieni się, jeżeli dodasz do koszyka kilka lalek i waga przesyłki będzie większa. Cło przy 1 lalce raczej Cię ominie - ja nigdy nie płaciłem, za to podatek vat już napewno trzeba będzie zapłacić. Jeżeli dobrze pamiętam to standardowe 23% - trzeba mieć potwierdzenie transakcji, na podstawie którego wyliczony jest podatek - może to być potwierdzenie przelewu z banku lub paypala.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Bardziej opłaca się bycię w klubie niż kupowanie z Ebay poprzez Amerykanosa? Te lalki klubowe i tak zawsze tam śmigają.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Zależy jakich lalek szukasz. Ja już niejednokrotnie przejechałam się na tym, że podobały mi się klubowe lalki i liczyłam, że kupię je z ebaya. Tylko, że ja oglądałam się za lalkami typu Giselle, Agnes i Elise a ich ceny zawsze koszmarnie rosną. Czasem dwu- a nawet trzykrotnie... Dlatego w tym roku zapisałam się do klubu.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Ja chyba w tym roku skuszę się na klub i Giselle. Dla mnie 1 wielką zaletą klubowych lalek jest to, że cena rozkłada się na raty, część teraz, a część latem, a akurat Giselle chcę mieć kompletną - na ebayu pewnie będzie kosztowała ok. 130-140$ i jednorazowo to spory wydatek. Mam też wrażenie, że na ebayu często klubowe lalki chodzą ze sporą przebitką, zwłaszcza, jeżeli to jakiś naprawdę udany egzemplarz i edycja jest mała, jak to było z Defiant Rayną. Wydaje mi się, że z ebaya prze amerykanosa opłaca się kupić nagą lalkę - wtedy cena jest odpowiednio mniejsza.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Hehe Barbie Dream no akurat lubisz te najdroższe Panie no to faktycznie ceny stoją wysoko. Pink Flamingo , dwie raty to rzeczywiście jest argument.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

niemiłamonika pisze:Hehe Barbie Dream no akurat lubisz te najdroższe Panie no to faktycznie ceny stoją wysoko.
Jak już szaleć, to szaleć :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

BarbieDream pisze:Tylko, że ja oglądałam się za lalkami typu Giselle, Agnes i Elise a ich ceny zawsze koszmarnie rosną.
Ech, mnie też marzy się Elise/Elyse... Szkopuł w tym, że jako kultowa postać zawsze szybko się wyprzedaje albo jest jakąś specjalną edycją, albo występuję w giftsecie (już 2 rok z rzędu) i to dla mnie za drogo, pomimo całej fantastycznej oprawy, dodatkowych strojów i akcesoriów. WClub daje możliwość zapoznania się z ofertą IT jeszcze zanim trafi do dealerów i ogólnej publiki więc można się przygotować, to też jest moim zdaniem spory plus.
Agnes jakoś o dziwo nie należy do moich mocnych faworytek w rodzinie FR, z czasem jednak chciałbym mieć u siebie chociaż 1 wersję tego moldu. Jestem lekko zdziwiony, że ta obecna klubowa Riviera Drama została wybrana przez członków klubu - myślałem, że większość opowie się właśnie za Elise.

Awatar użytkownika
Guga
Posty: 13
Rejestracja: 11 cze 2016, 19:27
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Guga »

Pink Flamingo bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź!! :) Zarejestrowałam się na stronie sklepu i wychodzi na to, że przesyłka nieubezpieczona i nierejestrowana jest za $35,75, a rejestrowana za $58,60. Różnica spora, ale chyba bałabym się wybrać tą tańszą.

Wszyscy macie piękne kolekcje lalek IT! Gratuluje i podziwiam. W moim kręgu zainteresowania były do tej pory tylko Superstarki, ale Monika z niesmialaszyje.blogspot.com "zaraziła mnie" miłością do Integritek i teraz mnie kusi ten W Club i wszystko, co z nim związane ;)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: jewelsnake »

Zarejestrowalam sie, po raz pierwszyw wersji basic, bez zadnych lalek. Nawet ta urocza Poppy nie mogla mnie do siebie przekonac.
Ja obecnie czekam na przesylke z konwentowymi panami, leci priorytetem od 21 stycznia, ostatni raz byla widziana w Istambule 7 lutego :/
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Ja też wykupiłem członkostwo - mój pierwszy raz, wybrałem Giselle :)
Spytam Was jeszcze czy dostaliście jakieś informacje o klubie czy tylko potwierdzenie płatności?

Jewel, trzymam kciuki za przesyłkę, oby szybko do Ciebie trafiła. Mogę spytać, które z konwentowych lalek lecą do Ciebie? :)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: jewelsnake »

Dziekuje! Bardzo sie niepokoje, minelo juz tyle czasu bez nastepnego skanowania.Leca wszyscy panowie CI z konwentu 2016. Tak jak poprzednio kupilam ich w przedsprzedazy, wiec nie wiedzialam jakie beda mieli facesculpty i kolory skory, wiec leci do mnie i Murzyn, ktorego normalnie bym nie kupila. Nie jestem pewna czy w tym roku rowniez zaryzykuje, ale jeszcze jest pare miesiecy do namyslu.

Co do wyboru Agnes - nie bylo opcji na Elise. Mozna bylo wybierac z Agnes, Jordan i chyba Veroniqe.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

jewelsnake pisze:Co do wyboru Agnes - nie bylo opcji na Elise. Mozna bylo wybierac z Agnes, Jordan i chyba Veroniqe.
Aaa, to takie buty. Ja bym chyba wybrał Jordan w klasycznej ciemnoskórej wersji, to bardzo łany mold i tak rzadko wykorzystywany, a każde jej wydanie jest moim zdaniem trafem w 10 :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości