W Club 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Przepraszam jeśli piszę w złym miejscu, ale chciałabym zapytać czy poza ebay i allegro można kupić lalkę IT bez członkostwa w klubie?
Na stronie IT jest lista kilku dealerów, czy u nich można kupić lalkę bez czlonkostwa?
Macie jakieś dobre sklepy lub sprzedawców?
Można pisać na pw, żeby nie spamować tego wątku.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Często ludzie sprzedają na fb...na grupach. Może napisz o którą Ci chodzi...może akurat ktoś będzie sprzedawał.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Tak są dealerzy. I nie musisz być wtedy w klubie, żeby coś kupić.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Konkretnego modelu nie mam, bo jestem nowicjuszką i ślinię się do każdego zdjęcia jakie widzę w necie.
Szukam poppy parker 16" z pelną artykulacją (w stopach też) lub poppy 12.5" z pelną artykulacją. Model, który oryginalnie miał długie i rozpuszczone włosy. Może być używana, tylko musi mieć swoje oryginalne ciało, nie OOAK, niepoluzowane stawy. Jeśli chodzi o cenę, to raczej z pierwszą poppy nie zaszaleję za 1.5k, ale wiem, że można ładny okaz zdobyć poniżej tysiąca, więc raczej za takimi modelami się rozglądam.
Nigdy nie kupowałam w zagranicznych sklepach poza ebay.com. boję się transakcji za duże pieniądze z niesprawdzonymi sprzedawcami.

Na popkach za bardzo się nie znam i nie jestem w stanie ocenić wartości danej lalki, żeby licytować do rozsądnej ceny. Szukam trochę poomacku, dlatego wszystkie porady będą dla mnie bardzo cenne.

Dodane
Z wyglądu podobają mi się bardziej o delikatnej i naturalnej urodzie, jak 2 lalki na górze na zdjęciu z linku poniżej. Lubię makijaż i włosy w naturalnych odcieniach, usta mogą być pomalowane na czerwono lub różowo.
https://m.facebook.com/PoppyParkerFanPa ... &source=48

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Justyna »

Czarnab1 pisze: Z wyglądu podobają mi się bardziej o delikatnej i naturalnej urodzie, jak 2 lalki na górze na zdjęciu z linku poniżej. Lubię makijaż i włosy w naturalnych odcieniach, usta mogą być pomalowane na czerwono lub różowo.
https://m.facebook.com/PoppyParkerFanPa ... &source=48
W zółtej sukience to Go See! Poppy a ruda poniżej to Traveling Incognito. Obydwie spokojnie kupisz poniżej tysiąca. :D Traveling jest śliczna :serducho:

16 są tańsze od 12, ostatnio widziałam bardzo ładny model Poppy na allegro za 300 zł

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Ja sprzedawałam Poppy '16 w prostych włosach. Wiesz Poppy'12 z prostymi włosami tez była w cenie ok 450zł z Gdańska bodajże ale poprzez Ebay. Czasem można coś upolować, rozglądam się za Poppy dla siebie to dam Ci znać jeśli chcesz. Na Fb była ( nie wiem czy jeszcze jest..) Poppy Parker "Night at the ballet" lub Poppy parker the glad game. Zapewne można negocjować ceny. Fakt z prostymi włosami będzie ciężko. Na allegro jest dość tania i cudna ale ma fryz. Brałabym gdyby nie ten kolor włosów , mam już podobno włosą Poppy.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Justyna, niemiłamonika bardzo dziękuję za pomoc. Jak zobaczycie gdześ Poppy w dobrej cenie, to dajcie znać.

Lalka, której szukam nie musi mieć prostych włosów. Mogą być falowane, kręcone itp. Ważne żeby oryginalnie miała rozpuszczone. Gdzieś wyczytałam, że lalki IT z rozpuszczonymi fryzurami mają więcej wszytych włosów w główce, niż te z upiętymi w kok czy kitkę.

Przy okazji zapytam, dlaczego 16" są tańsze od 12"? Myślałam, że jest na odwrót. O.o

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Justyna »

Czarnab1 pisze: Przy okazji zapytam, dlaczego 16" są tańsze od 12"? Myślałam, że jest na odwrót. O.o
Nie mam pojęcia i bardzo boleje nad tym bo wolę 12 a są o wiele droższe. Ja być może będę miała na sprzedaż nagą GLAD ALL OVER Poppy Parker ale to dopiero gdzieś we wrześniu.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Myślę że dlatego iż po fascynacji Barbie nadchodzi czas na lalki Integrity, więc Poppy z FRkami są blisko wielkością. Stąd popularność jak i cena. Poppy'16 podpadają juz pod inne 16tki czyli tonner czy bjd czy inne Fashion Dolls. Trudniej o ubranka , o butki i akcesoria. Z Poppy '12 jest w miarę luzik z takimi rzeczami więc takie lalki schodzą.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Poppy Parker to jedna z najlepiej sprzedających się linii IT, jest bardzo popularna, ja się zbytnio na Popkach nie znam, nie mam póki co ani jednej, ale kojarzę modele i śledzę rynek. Ze swojej strony mogę jeszcze polecić obserwowanie ebaya kiedy od dealerów wychodzą do kupujących lalki zamówione w przedsprzedaży, wtedy, na świeżo, lalkę można kupić nawet poniżej 100$, ale trzeba mieć oczy szeroko otwarte i kuć żelazo póki gorące :) Czarnab1, jeżeli obawiasz się zakupów przez ebay, możesz skorzystać z pośrednika jak amerykanos albo zdecydować się na płatność PayPalem, tam mają dobrą ochronę kupujących - sam skorzystałem, kiedy zamówiona lalka do mnie dotarła, dostałem pełen zwrot kosztów.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Pink Flamingo pisze: Ze swojej strony mogę jeszcze polecić obserwowanie ebaya kiedy od dealerów wychodzą do kupujących lalki zamówione w przedsprzedaży, wtedy, na świeżo, lalkę można kupić nawet poniżej 100$, ale trzeba mieć oczy szeroko otwarte i kuć żelazo póki gorące :) .
Dzięki za poradę. Skąd będzie wiadomo, że lalka jest z przedsprzedaży?
Powinnam obserwować oferty dealerów, czy nowości na stronie IT?

Justyna odezwij się we wrześniu, jak będziesz sprzedawać GLAD ALL OVER. :]

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Czarnab1 pisze:Dzięki za poradę. Skąd będzie wiadomo, że lalka jest z przedsprzedaży?
Powinnam obserwować oferty dealerów, czy nowości na stronie IT?
Najlepiej śledzić poczytne blogi lalkowe, np., http://fashiondollchronicles.com/fashiondollchronicles/, tam przy okazji informacji o premierze kolekcji jest też wzmianka, kiedy lalki trafią do sprzedaży, pod hasłem "Estimated Delivery", można się mniej więcej przygotować :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Pink Flamingo Dziękuję. Będę obserwować tę stronkę.

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Justyna »

Nowa Poppy, kto się skusi? :rotfl:

Obrazek

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Jusyna ja się skusiłem wraz tym świetnym fotelem :)
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości