Integrity Toys 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Ja mam dość mieszane odczucia w stosunku do tej kolekcji. Ogólnie to takie "meh" we mnie wezbrało. Zaznaczam przy tym, że nie jestem fanem Poppy i póki co nie mam żadnej u siebie, czemu się dziwię, bo przepadam za modą vintage, zwłaszcza lat 50, ale 40, 60 i 70 też nie pogardzę ;) Brakuje mi przede wszystkim spójności - każda lalka wygląda jak z innej parafii, łączą je tylko ciuchy w stylu lat 60. Brakuje mi szykownych makeupów a'la Twiggy, Penelope Tree, fryzur w stylu Vidala Sassoona (chociaż w historyjce przy giftsecie z 2 lalkami Sign of the Times wspomniano, że Poppy odwiedza salon słynnego mistrza nożyczek Sida Vasoona ;) ), mody space-age a'la Pierre Cardin, Courreges. Może ciekawsze lalki pojawią się w 2 części tej kolekcji, ale póki co uważam, że bardziej udanym podejściem do stylu lat 60 była kolekcja z 2015 - The Model Scene.
Najciekawsza wydaje mi się Welcome to Misty Hollows jako czarny charakter tej układanki :) Mam słabość do tego trendu srebrzystych i siwych włosów, makijaż wydaje mi się taki uroczo kreskówkowy, ale nieprzesadzony, nawet dość uniwersalny. Drażni mnie ta kokarda na czubku głowy, nie pasuje mi skalą, jest trochę za duża. Ale raczej się nie skuszę, bo zamówiłem już 2 klubowe lalki i nie ma co kasą szastać :)


Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Majesty Giselle i Smoke & Mirrors Lilith, powinny być gotowe pod koniec lata, jest czas, żeby nazbierać kasę ;)

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: niemiłamonika »

Ownerowskie fotki z Ebay THE INDUSTRY COLLECTION - STYLE SAVIOR LIU LIU LING :
link:http://www.ebay.pl/itm/Integrity-THE-IN ... SwYlRZILBI

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Dorii.86 »

Mam nadzieję że moja Liu Liu będzie u mnie w ciągu dwóch tygodni. Wydaje mi się czy ona ma dużą głowę?

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

W weekend IT pokazało nowe kolekcje FR i Nu.Face - na pierwszy ogień idzie Nu.Face i kolekcja "heriloom":

Charmed Life Imogen Lennox:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Heiress Erin Salston:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Neo-Romanitc Rayna Ahmadi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Vanity & Glamour Nadja Rhymes:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hauntingly Lovely Ayumi Nakamura:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I klubowy gifset z bliźniaczkami, Poetic Beauty Lilith and Eden Blair:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Źródło zdjęć i lista modywch inspiracji tutaj: https://dutchfashiondollworld.wordpress ... nt-part-1/

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: jewelsnake »

Chciałabym Raynę, Erin i Elise, ale są za ciemne. Ayumi jest śliczna, ale mam już dwie. Czyli nie kupuję nic.
Ubranie Rayny jest moim zdaniem tak ohydne, że powinna mieć cenę jak za nagą lalkę :/
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: niemiłamonika »

A mi się Rayny ciuchy totalnie pobobają. Całe zestawy , od butów po dodatki. Wszystko mi się podoba , oprócz lalek. Pokombinowali niezle z oczami. Totalnie inne zestawy oczu niż do tej pory. Szok , szok szok!.

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Dorii.86 »

Erin♡♡♡ mozna juz zamawiac???

iiii przegapilam u mojej dealerki buuuuu ktoś coś ma inne źródła?

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Czarnab1 »

Zdecydowanie Erin :serducho: :slinka:

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Dorii.86 »

Pocieszyłam się Rayną ... hyh

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: BarbieDream »

jewelsnake pisze:Chciałabym Raynę, Erin i Elise, ale są za ciemne.
Strasznie czekałam na Elise... Ale szczerze w tej wersji jest dla mnie paskudna. Ale pewnie jako pierwsza ciemnoskóra i tak będzie mocno rozchwytywana. W ogóle jest jakakolwiek nadzieja, że pojawi się jeszcze jakaś Elise w tym roku????


Z tej kolekcji bardzo podoba mi się Imogen (boskie ciuchy, pożądam tej spódnicy i chyba mam słabość do rudych lalek), poza tym Erin i Bliźniaczki... Ale na razie zdecydowałam się na kupno innej :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Dorii.86, zerknij na innych dealerów IT: http://www.integritytoys.com/authorized-dealers/

2 część sobotniego wydarzenia z premierami kolekcji to mainline Fashion Royalty i kolekcja "La Femme":

ObrazekIntegrity Toys 2017 FR Collection: La Femme by Poupée Chinoise, on Flickr

Pod tym adresem więcej zdjęć, ale z nieznanych powodów forum nie przyjmuje zdjęć z tego bloga: http://fashiondollchronicles.com/fashio ... collection

-- 26 cze 2017, o 19:13 --
BarbieDream pisze:Z tej kolekcji bardzo podoba mi się Imogen (boskie ciuchy, pożądam tej spódnicy i chyba mam słabość do rudych lalek), poza tym Erin i Bliźniaczki... Ale na razie zdecydowałam się na kupno innej :)
A kogo wybrałaś?:)

Ja mam mieszane uczucia względem Elyse, chyba wolałbym jej bladolice i ciemnowłose wcielenie, ale ta też mi się podoba. Dobrze, że jest lalką klubową, bo z pewnością wyprzedałaby się w 3 sekundy w regularnej sprzedaży. Hm, może jest szansa na jeszcze 1 Elyse, po wakacjach konwent i kolejna pula lalek. Poza tym, czekają jeszcze 4 klubowe niespodzianki, kto wie, może 1 z nich okaże się Elyse? Agnes w tej kolekcji pojawiła się 2 razy, nic nie jest wykluczone ;)

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: b.b.pl »

Dostałem całą kolekcję na e-maila 24czerwca i jestem bardzo podekscytowany. Lalki mi się bardzo podobają. Kolekcja FR i NuFace boskie. No i Nadja ma białe włosy tak jak im wysłałem mój projekt może wzięli to pod uwagę. Mam zamiar zdobyć wszystkie mam nadzieję że mi się to uda. Wiecie może czy z tego sklepu etadolls.com są jakieś opłaty celne ? Niby nie ma w całej EU ale wolę spytać. Może ktoś z was kupował przez nich ?
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

b.b.pl pisze:Wiecie może czy z tego sklepu etadolls.com są jakieś opłaty celne ? Niby nie ma w całej EU ale wolę spytać. Może ktoś z was kupował przez nich ?
Nie ma cła w EU, ja od nich kupowałem i potwierdzam. Wysyłają przesyłkę kurierem, szybciutko dociera.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości