Integrity Toys 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Dorii.86 »

Tez od EtaDoll zamawiałam oprócz tego że kurier nie mógł na mnie trafic wszystko poszło gładko no i zamowilam Rayne teraz u nich :)

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: b.b.pl »

Pink Flamingo Wielkie dzięki lecę tam kupić co zostało. Przespałem dodanie lalek i te co najbardziej chciałem już nie ma więc zostanie mi Ebay jak wyjdą na rynek.
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Dampirg85 »

WOW... :slinka: :slinka:
Normalnie odjęło mi mowę gdy zobaczyłem te wszystkie nowe lalki... Dziewczyny są przepiękne i chciałbym je mieć wszystkie! :serducho: :zakochany: :serducho:
Ehhh Już żałuję że nie jestem milionerem, dobrze chociaż że marzenia nic nie kosztują. :zlezka:

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: BarbieDream »

Pink Flamingo pisze:
A kogo wybrałaś?:)

Ja mam mieszane uczucia względem Elyse, chyba wolałbym jej bladolice i ciemnowłose wcielenie, ale ta też mi się podoba. Dobrze, że jest lalką klubową, bo z pewnością wyprzedałaby się w 3 sekundy w regularnej sprzedaży. Hm, może jest szansa na jeszcze 1 Elyse, po wakacjach konwent i kolejna pula lalek. Poza tym, czekają jeszcze 4 klubowe niespodzianki, kto wie, może 1 z nich okaże się Elyse? Agnes w tej kolekcji pojawiła się 2 razy, nic nie jest wykluczone ;)
Ohhhhh to liczę, że Elyse jednak się pojawi... Też wolę ją jako bladolicą piękność, najlepiej z długimi, rozpuszczonymi włosami :)

Agnes właśnie :) Każda z tych lalek miała u mnie jakieś małe 'ale', a ta całościowo zrobiła efekt 'wow'. Niesamowicie podoba mi się jej krótka fryzurka i cała stylizacja!

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: b.b.pl »

Cały czas strona etadolls mnie wywala i nie mogę kupić przedsprzedaży :(
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

BarbieDream pisze:Agnes właśnie Każda z tych lalek miała u mnie jakieś małe 'ale', a ta całościowo zrobiła efekt 'wow'. Niesamowicie podoba mi się jej krótka fryzurka i cała stylizacja!
O, też bardzo spodobała mi się ta Agnes, jak żadna inna do tej pory :) Pięknie chwyta styl Caroliny Herrery. Mnie nie przekonała jej biżuteria i zdziwiłem się, że jest trochę droższa od pozostałych lalek z serii. Ostatecznie mój wybór padł na Eugenię i też się tym zdziwiłem, bo nigdy dotąd nie zachwycałem się tym moldem, aż tu proszę, tegoroczna po prostu jest dla mnie przepiękną lalką :)
b.b.pl pisze:Cały czas strona etadolls mnie wywala i nie mogę kupić przedsprzedaży
Hm, pewnie dużo chętnych i serwer nie wytrzymuje. Mogłeś zamawiać lalki w sobotę, jeżeli jesteś w klubie i dostałeś maila ze zdjęciami, to właśnie klubowy przywilej :)

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: b.b.pl »

Udało Się. Zaglądałem na ich stronę i dopiero dzisiaj zobaczyłem że je dodali jak już wyprzedane. Nie wiem jak ja mogłem to przespać :beczy: . Chyba sobie tego nie wybaczę :zly: . Piękna Erin,Eugenia i Adele przeszły koło nosa i teraz trzeba będzie przepłacać :/. Dobrze że Elyse nie dali teraz. Agnes kupiłem, jak nie lubiłem lalek w krótkich włosach to ta jest naprawdę świetna. BarbieDream też ją kupiłaś ?
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: BarbieDream »

b.b.pl pisze:Udało Się. Zaglądałem na ich stronę i dopiero dzisiaj zobaczyłem że je dodali jak już wyprzedane. Nie wiem jak ja mogłem to przespać :beczy: . Chyba sobie tego nie wybaczę :zly: . Piękna Erin,Eugenia i Adele przeszły koło nosa i teraz trzeba będzie przepłacać :/. Dobrze że Elyse nie dali teraz. Agnes kupiłem, jak nie lubiłem lalek w krótkich włosach to ta jest naprawdę świetna. BarbieDream też ją kupiłaś ?
Oooo bardzo mi przykro, ale może uda się je jeszcze zdobyć w korzystnych cenach :)
Tak, będę szczęśliwà posiadaczką Agnes i Giselle ;p Czyli 2 z 3 najbardziej pożądanych przeze mnie lalek od Integrity :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

I jeszcze dla podsumowania, zdjęcia kolekcji FR La Femme.

Exquise Adele Makeda:
ObrazekLa Femme! by forestdweller54, on Flickr

Sophistiquée Vanessa Perrin:
ObrazekLa Femme! by forestdweller54, on Flickr

Vivacité Eugenia Perrin-Frost:
ObrazekLa Femme! by forestdweller54, on Flickr

Séduisante Elyse Jolie:
ObrazekLa Femme! W Club exclusive - sold by lottery by forestdweller54, on Flickr

Coquette Jordan Duval:
ObrazekLa Femme! by forestdweller54, on Flickr

Merveilleuse Agnes Von Weiss:
ObrazekLa Femme! W Club exclusive by forestdweller54, on Flickr

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Czarnab1 »

Agnes jest cudowna i bardzo elegancka. :zakochany:

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Arima »

Adele jest cudna! Szykowna i elegancka, a przy tym nie ma zbyt wyniosłego wyrazu twarzy.
No i fryzurę ma świetną.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: BarbieDream »

Zaszalałam i zapreorderowalam jeszcze Imogen ❤️

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Chyba jeszcze nikt nie pokazywał lalek z tegorocznej edycji IFDC, inspiracją dla mini kolekcji był kultowy serial Downton Abbey.

W kolekcji znalazły się:

Feeling Wild Giselle:
Obrazek
Obrazek

Never Predictable Adaline King:
Obrazek
Obrazek

Touch of Whimsy Finley:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Neytiri »

Ależ cudowna jest ta pierwsza lalka Feeling Wild Giselle <3 I wszystkie stroje... boskie!
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Stary_Zgred »

Strój Finley zrobił na mnie duże wrażenie, ale makijaż tej lalki widzę w interpretacji kolegi z Flickr: https://www.flickr.com/photos/98863349@ ... 41887@N08/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości