W Club 2018

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

Przyszły dzisiaj kolejne lalki z loterii W Club.
Misaki wciąż jestw pudełku bo jeszcze nie wiem czy ją zostawię.
ObrazekMint Cool Misaki Dressed Doll by Asiasta, on Flickr
ObrazekMint Cool Misaki Dressed Doll by Asiasta, on Flickr

Agnes zaś wypakowałam bez wahania. Ubrana będzie w czerwona sukienkę, która została mi po sprzedanej Ignite ITBE 2016. :serducho:
Bez wątpienia jest najładniejszą 12'' lalką w kolekcji. Podobnie jak większość osób, które kupiły lalkę zawiodłam się na jej włosach. Fryzura była fatalnie ułożona i zmuszona byłam umyć jej włosy.

Obrazek2018 Fashion Royalty Boudoir Collection. Vamp Agnes Von Weiss Integrity Toys by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018 Fashion Royalty Boudoir Collection. Vamp Agnes Von Weiss Integrity Toys by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018 Fashion Royalty Boudoir Collection. Vamp Agnes Von Weiss Integrity Toys by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018 Fashion Royalty Boudoir Collection. Vamp Agnes Von Weiss Integrity Toys by Asiasta, on Flickr

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Misaki urocza na swój sposób - trzeba lubić ten charakterystyczny styl lalek projektowanych z myślą o rynku japońskim. Chociaż nie zbieram tych lalek, mnie się akurat podoba, taki słodziak z Harajuku :)
Agnes w ciemnoskórej odsłonie bardzo ładna i chyba wolę ją w ubranej odsłonie, pomimo że bielizna wykonana niesamowicie! :)
Asiasta, gratuluję obu nowości :)

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

Dziękuję. To fakt Agnes w sukience wyglada zjawiskowo.
Agnes ma ciemniejszeą karnację od Dree Hill z Color Infusion. Na zdjeciach tego nie widać ale jest na prawdę ciemna. Dzisiaj zrobię zdjęcie obu lalek do porównania. Udalo mi sie zrobic jedną fotkę, na której widać naturalny odcień jej skóry.
Obrazek

-- 6 cze 2018, o 19:28 --

Nie mogłam się powstrzymać i wyjęłam ją do zdjęć :D
Obrazek2018 Mint Cool Misaki Nippon Integrity Toys, W Club "Exclusive" by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018 Mint Cool Misaki Nippon Integrity Toys, W Club "Exclusive" by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018 Mint Cool Misaki Nippon Integrity Toys, W Club "Exclusive" by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018 Mint Cool Misaki Nippon Integrity Toys, W Club "Exclusive" by Asiasta, on Flickr
No przecudowna i przesłodka istotka :D

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Czarnab1 »

Czy do reklamacj wysłanej emailem IT może zarządać potwierdzenie kupna?

-- 12 cze 2018, o 12:22 --

Asiasta Agnes jest bardzo ładna i elegancka. Wolałabym, gdyby patrzyła przed siebie, a nie w bok. W czerwonej sukience wygląda o wiele lepiej niż w bieliźnie. Futerko jest świetnym dodatkiem do kreacji. :zakochany:

Misaki zaczyna mi się podobać coraz bardziej, choć to nie moja bajka. Jest naprawdę urocza i słodka. Cieszę się, że zostanie u Ciebie. :serducho:

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

Dziękuję. Już więcej mie kupię żadnej Misaki. Lalka jest tak słodka i piękna, że teraz będę miala problem z rozstaniem sie z nią. Ubranka są bardzo dobrze wykonane. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu ale lalka nie pasuje do mojej kolekcji. Trzymam ją na półce z Dynamitkami bo do nich najbardziej pasuje. No może w przyszłości stanie obok Poppy Parker.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość