Integrity Toys 2018

Piękne i ekskluzywne FR oraz inne

Awatar użytkownika
BarbieDream
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: BarbieDream »

Agnes mi się podoba najbardziej, ale ogólny minus za kolekcję w bieliźnie. Jakoś takich nie lubię, zdecydowanie wolę zwykłe ciuszki :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

Post autor: Czarnab1 »

Mi również najbardziej podoba się Agnes. Szkoda, że nie można jej kupić u dealera. Adele też mi się spodobała ze względu na platynowy blond w połaczeniu z ciemną karnacją. Takiej lalki jeszcze nie mam.
Wolałabym lalkę w ubraniu. Bielizna jest seksowna i kobieca do zdjęć, ale nie do witryny.

Awatar użytkownika
Dorii.86
Kontakt:

Post autor: Dorii.86 »

Jolie/Isha i Dasha z piesekiem :serducho: Dlaczego ich nie ma u dealera jeszcze?? Znowu przegapie ;( , ciekawe co z Nu.Face będzie.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

Dorii.86 pisze:Jolie/Isha i Dasha z piesekiem :serducho: Dlaczego ich nie ma u dealera jeszcze?? Znowu przegapie ;( , ciekawe co z Nu.Face będzie.
U jednego w Europie już są wszystkie wyprzedane
https://www.galerie-seebaer.de

Awatar użytkownika
Asiasta
Kontakt:

Post autor: Asiasta »

Ja również zakochalam sie w Agnes i podobnie jak BarbieDream nie lubie kolekcji w bieliźnie. Obiecalam sobie, że przy tej kolekcji odpuszcze ale jednak... Będę brać udział w loterii Agnes. Do dealera napisalam w sprawie Adele choć nie jestem do niej w 100% przekonana.
A piesek jest najladniejszy!!! Jego to bym brala bez zastanowienia.

-- 31 mar 2018, o 09:47 --
Czarnab1 pisze:
Dorii.86 pisze:Jolie/Isha i Dasha z piesekiem :serducho: Dlaczego ich nie ma u dealera jeszcze?? Znowu przegapie ;( , ciekawe co z Nu.Face będzie.
U jednego w Europie już są wszystkie wyprzedane
https://www.galerie-seebaer.de
Wow szybko wczoraj jeszcze byly dostepne....

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

LOL dopiero na kopmie pojawiły mi się oferty u pozostałych dealerów i wszystkie już wyprzedane :((((
Na tablecie tylko w Niemczech. Muszę pamiętać o czyszczeniu ciasteczek i historii.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Kontakt:

Post autor: Aarjelin »

Czarnab1 pisze: Adele też mi się spodobała ze względu na platynowy blond w połaczeniu z ciemną karnacją. Takiej lalki jeszcze nie mam. Wolałabym lalkę w ubraniu. Bielizna jest seksowna i kobieca do zdjęć, ale nie do witryny.
a u mnie podobnie ale odwrotnie, najwięcej spodobała się Adele, zresztą dokładnie z tych powodów które wymieniłaś ^^ śliczna jest :3 i kompletnie też się zgodzę z tym co napisałaś o bieliźnie, ładna jest, nie powiem, że nie, ale nadłuższą metę po prostu za mało praktyczna. ps A pieska to powinni sprzedawać oddzielnie bo słodziak i nie fair, że ma go jeno jedna xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
BarbieDream
Kontakt:

Post autor: BarbieDream »

Z dealerów z USA polecam marlbe.com - ale widzę, że zostały u niej tylko Adele i Isha

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

Zostaje tylko losowanie Agnes :]

Awatar użytkownika
Asiasta
Kontakt:

Post autor: Asiasta »

Czarnab1 pisze:Zostaje tylko losowanie Agnes :]
No to będę trzymać kciuki za wszystkich i za siebie :D

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Kontakt:

Post autor: Pink Flamingo »

Oh wow, duże wow nawet. Skąd Jessy Ayala wiedział, że ideałem Dashy jest dla mnie jej krótkowłose rude wcelenie? :D Vero a'la Bettie Page rewelacyjna, Mademoiselle Jolie przepięknie zmysłowo naturalna, platynowowłosa Adele pewnie jako gest dobrej woli w stronę tych, którzy nie załapali się na konwentową Frosted Glamour.
Ach, jak to dobrze, że nie mam miejsca i nie mogę kupić żadnej :D I też wolę lalki w pełnych strojach, ta bielizna choć wykończona i odszyta nieziemsko nie jest dla mnie jakimś wielkim nęcącym elementem.

Hm, wydaje mi się, że w tym roku IT podzieli kolekcję FR na 2 wypusty, tak jak z Poppy Parker w ubiegłym roku - ten 1 bieliźniany jest w trochę niższej cenie niż regularne wydania w pełnej garderobie + przypuszczam, że później będzie można spodziewać się dalszej części tegorocznej kolekcji. To ciekawe rozwiązanie, bo jest więcej lalek i można pokazać więcej postaci w tym pewnie jakieś dawno niewidziane moldy. Jestem ciekaw dalszego ciągu.

Nie dziwię się wcale, że wyprzedane wszędzie, bo edycje szczuplutkie w sztuki - Najwięcej jest Agnes, 715, ale to lalka loteryjna więc tylko dla wybranych, pozostałe 515 i 615 egz.,

Awatar użytkownika
Aarjelin
Kontakt:

Post autor: Aarjelin »

Pink Flamingo pisze:Nie dziwię się wcale, że wyprzedane wszędzie, bo edycje szczuplutkie w sztuki - Najwięcej jest Agnes, 715, ale to lalka loteryjna więc tylko dla wybranych, pozostałe 515 i 615 egz.,
o rany, no to faktycznie nie dziwota, że zaraz wyszły, strasznie nieliczna kolekcja :szok:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Kontakt:

Post autor: Miranda »

Podoba mi się najbardziej Dasza, ale niekoniecznie w tej fryzurze. Choć też za lalkami w samej bieliźnie nie przepadam.

ODPOWIEDZ