Poppy Parker

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Pink Flamingo pisze:Tak, masz rację, to jest spora zaleta systemu przedsprzedaży :) Niestety 2 z 3, które mi się podobają są loteryjnie sprzedawane przez IT (chyba dostępne nie tylko dla członków Wclubu, na szczęście ;) ).
Tak masz rację, dwie z nich będa dostępne tylko w drodze loterii dla członków W-Clubu. Nie mam zamiaru brać udziału w loterii bo nie podoba mi się malunek oka u żadnej z nich.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Pink Flamingo »

Właśnie wydaje mi się, że to będzie loteria nie tylko dla członków klubu, ktoś z blogerów sugerował, że sformułowanie "IT direct" nie musi oznaczać klubowej wyłączności - co jest dla mnie in plus jako nie-klubowicza ;)

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Pink Flamingo pisze:Właśnie wydaje mi się, że to będzie loteria nie tylko dla członków klubu, ktoś z blogerów sugerował, że sformułowanie "IT direct" nie musi oznaczać klubowej wyłączności - co jest dla mnie in plus jako nie-klubowicza ;)
Nigdy nie spotkałam się z loterią w której mogły wziąć osoby z poza klubu, chyba że coś przeoczyłam albo o czymś nie wiem :D Sprawdzę jeszcze raz maila od nich i dokładnie przeczytam :D

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Pink Flamingo »

Właśnie też wydawało mi się to zbyt piękne żeby było prawdziwe i zastanawiam się, gdzie tkwi haczyk :)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: jewelsnake »

Loterie chyba zawsze są tylko dla WClubu. Jesli ktoś chce lalkę z loterii to mogę wziąć w niej udział.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Stary_Zgred »

Przeglądałam dzisiaj Flickr w poszukiwaniu jakiejś ładnej Poppy, bo dojrzała decyzja o tegorocznym zakupie - i jest klops! Wybitnie podoba mi się twarz Poppy bez firmowego makijażu, ale już z nim te buziaki robią się strasznie ciężkie. Ciekawe czemu firma daje tej lalce tak dużo tapety i w tak okropnej kolorystyce.
Obrazek

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: niemiłamonika »

Ja kupię używaną i coś z nią zrobię.Osobno ciałko i głowę.Makijaż na bank zmienię tzn. tęczówki.Najbardziej mi zależy na klasycznym dziobku i kolorze włosów. Jakoś nie chcę nówki sztuki.No chyba w Poppy właśnie o makijaż chodzi.Taki ma być. Ta co mi się podoba ma róż na ustach i raki sam landrynkowy na powiekach.Raczej go nie tknę. Tak ma być: słodka i wyrafinowana. Są przecież i takie w tonacji nude. Może taką?

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Stary_Zgred pisze:Przeglądałam dzisiaj Flickr w poszukiwaniu jakiejś ładnej Poppy, bo dojrzała decyzja o tegorocznym zakupie - i jest klops! Wybitnie podoba mi się twarz Poppy bez firmowego makijażu, ale już z nim te buziaki robią się strasznie ciężkie. Ciekawe czemu firma daje tej lalce tak dużo tapety i w tak okropnej kolorystyce.
Drogi Zgredzie przecież zawsze można kupić jakiś tańszy egzemplarz i zrobić go po swojemu :D Sama mam taki zamysł ale za każdym razem mi szkoda, musiałabym kupić dwie takie same i problem byłby z głowy :)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Stary_Zgred »

Justyna pisze:Drogi Zgredzie przecież zawsze można kupić jakiś tańszy egzemplarz i zrobić go po swojemu :D Sama mam taki zamysł ale za każdym razem mi szkoda, musiałabym kupić dwie takie same i problem byłby z głowy :)
Ale Popki mają wszyte rzęsy, prawda? A to duża przeszkoda. I się robi kółko bez wyjścia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Stary_Zgred pisze: Ale Popki mają wszyte rzęsy, prawda? A to duża przeszkoda. I się robi kółko bez wyjścia :)
Są przyklejone, więc spoko :)

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: BarbieDream »

Justyna pisze:
Stary_Zgred pisze: Ale Popki mają wszyte rzęsy, prawda? A to duża przeszkoda. I się robi kółko bez wyjścia :)
Są przyklejone, więc spoko :)
Dokładnie :) i moja od dawna już jest ich pozbawiona :)

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Miranda »

Repaint Poppki od Anj Calvo
Obrazek
Obrazek
źródło

Powiem Wam, że taką Poppy to bym z chęcią przygarnęła. :zakochany:


niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: niemiłamonika »

Justyna... Ona jest piękna bo taka naturalna i ten szary cień do oczu.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Balbinka »

Śliczna, ma to coś w spojrzeniu. A zestawienie szary cień i różowa szminka wygląda super :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości