Poppy Parker

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: niemiłamonika »

Jednak rozpuściłam swojej włosy. Podoba mi się jeszcze bardziej. To co miała na głowie to tragedia. Ja kumam ze dla celów fryzury by nie była zbyt obfita ogólnie , lalka może nie mieć na czubku włosów. Ale po kiego wszczepiać jej kępki które są wycięte na 1-2mm? Tragedia i partactwo. Na szczęście sobie poradziłam i jest dla mnie idealna.
Obrazek Obrazek Obrazek
Ciut jej przyciemniłam tęczówki bo wyglądała wampirzo. Zdjęłam rzęsy bo zasłaniały cale oczy. Zresztą prawie same odpadły...I wydłużyłam brwi. No wyglądały jak jakieś pierdnięcie. A przecież brew podkreśla oko. Myslę ze teraz moja Poppy jest z siebie zadowolona jak i ja z niej. Aaaa i uważam że Poppy maja zeza rozbieżnego. Ale nic to heheh.Nie dotykam juz jej oczu bo mogłabym więcej napsuć niż poprawić. No i pokochałam jej zeza. :)

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: barbusia77 »

Monia, jeszcze usta popraw bo daja po oczach ;)
<3

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Justyna »

barbusia77 pisze:Monia, jeszcze usta popraw bo daja po oczach ;)
Mi się podobają właśnie :serducho:
niemiłamonika pisze: Ciut jej przyciemniłam tęczówki bo wyglądała wampirzo. Zdjęłam rzęsy bo zasłaniały cale oczy. Zresztą prawie same odpadły...I wydłużyłam brwi. No wyglądały jak jakieś pierdnięcie. A przecież brew podkreśla oko. Myslę ze teraz moja Poppy jest z siebie zadowolona jak i ja z niej. Aaaa i uważam że Poppy maja zeza rozbieżnego. Ale nic to heheh.Nie dotykam juz jej oczu bo mogłabym więcej napsuć niż poprawić. No i pokochałam jej zeza. :)
Nie każda Poppy ma zeza :) ale fakt to częste u tych lalek. W tym modelu akurat rzęsy są zbędne moim zdaniem bo są narysowane, a z tym że same odpadały to chyba na jakiś feler trafiłaś. Mi jak do tej pory tylko raz się to zdarzyło ale udało się ładnie podkleić.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: niemiłamonika »

barbusia77 pisze:Monia, jeszcze usta popraw bo daja po oczach ;)
Usta zostawiam. Była by bez nich zbyt blada i przeciętna. Kocham ten pomidorkowy kolor.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Miranda »

niemiłamonika pisze:
barbusia77 pisze:Monia, jeszcze usta popraw bo daja po oczach ;)
Usta zostawiam. Była by bez nich zbyt blada i przeciętna. Kocham ten pomidorkowy kolor.
Zostawiaj, bo tu jej wybitnie takie wargi pasują.


Niektóre Poppki są niczego sobie (vide brunetka Justyny), ale jednak dzióbek psuje mi wszystko.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Pink Flamingo »

Ciekawie wygląda Popka po metamorfozie Moniki - podobają mi się krótkie rozpuszczone włosy, stanowczo za mało mamy lalek z krótszymi fryzurami! Makijaż jest prześwietny - pasuje do wszystkiego, w bardziej casualowych strojach nie będzie kuł w oczy, a te co bardziej ekstrawaganckie "podciągną" go pod kategorię wieczór.
Mnie bardzo spodobała się na ownerskich fotkach Oh La La - wygląda lepiej niż na promo, do których się śliniłem i teraz żałuję, że nie skorzystałem z oferty na ten giftset, bo jest fantastyczny, mnóstwo świetnych, ciekawych elementów do wykorzystania w innych stylizacjach.
A a propos łysiny, to spektakularnym failem IT była zeszłoroczna konwentowa Karolin Stone -platynowy kok po rozpuszczeniu ukazywał łyse place na czubku głowy. Sama lalka jest tak charakterystyczna i dyskusyjnej urody, że bardzo ją chcę, taki wybitny brzydal wydaje mi się fascynujący :)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Stary_Zgred »

Grupy Facebookowe to zło :) Można poznać innych lalkowiczów i przy okazji coś od nich kupić :P Innymi słowy, wprowadziła mi się pod dach Poppy. Ponieważ żadna do tej pory nie zrobiła na mnie oszałamiającego wrażenia, wybijając się ponad pozostałe, więc wzięłam pierwszą ciemnowłosą, która była dostępna "od ręki" i padło na tegoroczny wypust.
Obrazek
Strasznie mnie bawi majtkowy róż na jej ustach, ale jestem go w stanie darować, ze względu na bardzo wyraziste brwi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Pink Flamingo »

Uuu, Zgredko, przyszpanowałaś z tą Popką, normalnie mucha nie siada ;) Gratulacje! To, moim zdaniem, najciekawsza z kolekcji "Poppy goes to Paris, te fioletowe oczy i kruczoczarne włosy, widzę w niej inkarnację Elizabeth Taylor.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Stary_Zgred »

Pink Flamingo pisze:normalnie mucha nie siada
Siada, siada ;) Óna ma usta w kolorze prababciowych gaci i jest nieświeża, jeśli chodzi o cerę. Bardzo brzydki plastik został użyty do jej wyprodukowania. Nic to wszakże. Chciałam mieć jedną ciemnowłosą Poppy, więc jest.
Obrazek

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: niemiłamonika »

Stary_Zgred widziałam na fb że ją kupujesz i się ucieszyłam. Też myślałam o niej , bo kolorystycznie extra, mało cukierkowa. Hehe róż na ustach - klasyk różu. No one charakteryzują się konkretnymi kolorami ust. Ja swojej miałam zmienić ten pomidorek ale chyba bym za nim tęskniła. Super wygląda w tej bluzce na fotce. Ładnie się eksponuje. Dałabyś więcej jej fotek.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Stary_Zgred »

Dzisiaj będę focić aż aparat stanie w płomieniach :)
A tymczasem wrzucę fotografię Poppy, która jest chyba najbliżej mojego ideału:
Obrazek
Link do konta właścicielki: https://www.flickr.com/photos/bellasdolls/
Nie wiem, czy to kwestia ujęcia, czy jakaś magia, bo ten egzemplarz ma wszystkie cechy, które powinny spowodować u mnie znielubienie lalki (blond włosy, różowe usta i różowy cień na oku, proste graficznie ślepia, zbyt "wyskubane" brwi), ale jednak połączone do kupki są hipnotyzujące. Przez prostotę tego modelu udało się uniknąć powszechnego dla Popek zmanierowania, a'la Lana del Ray.
Natomiast ogląd mojej nasuwa kilka negatywnych spostrzeżeń: niska jakość plastiku, z którego zrobiono ciało, widoczne linie odlewów na rękach, nogach i korpusie (będę piaskować), bardzo brzydkie, wielkie dłonie (w porównaniu z drobnymi stopami to jakieś monstra) i niska jakość materiału, z którego przeszyto włosy. Reasumując: Poppy powinny być sporo tańsze, bo to niskie jakościowo buble w ładnym opakowaniu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Stary_Zgred pisze: Natomiast ogląd mojej nasuwa kilka negatywnych spostrzeżeń: niska jakość plastiku, z którego zrobiono ciało, widoczne linie odlewów na rękach, nogach i korpusie (będę piaskować), bardzo brzydkie, wielkie dłonie (w porównaniu z drobnymi stopami to jakieś monstra) i niska jakość materiału, z którego przeszyto włosy. Reasumując: Poppy powinny być sporo tańsze, bo to niskie jakościowo buble w ładnym opakowaniu.
Serio??? :straszne: To ja mam zupełnie inne odczucia wobec Poppy. Chyba trafiłaś na wyjątkowo nie udany egzemplarz. Owszem, uważam że Poppy powinny być sporo tańsze ale na pewno nie nazwałabym je niskio jakościowo bublem.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Stary_Zgred »

Czy ja wiem? Ta Poppy chyba nie różni się zbyt od pozostałych tworów Integrity toys, które widziałam u znajomych lub mam "na stanie" i oceniam równie krytycznie. Jednak oddam jej sprawiedliwość i pochwalę, że dobrze wygląda w obiektywie, pomimo kreskówkowo uproszczonego makijażu. Ma też na wyposażeniu dość porządny stojak.
Tu jeszcze wyjaśnię - pomimo tego, że nie jest to linia lalek stworzona pod moje potrzeby i oczekiwania, to jednak mam w tyle głowy zapisaną chęć uzupełnienia posiadanego stada o jeszcze jedną czy dwie, bo, paradoksalnie, jednak mam do nich słabość. No i robią się niepowtarzalne, jeśli się nimi odpowiednio zająć :)
Obrazek
Galeria autora: http://da-bu-di-bu-da.deviantart.com/gallery/
Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Moim zdaniem IT trochę spaprało ten makijaż dodając jej te górne rzęsy, no ale to moje subiektywne zdanie. Zgredzie koniecznie upoluj taką Poppy, która Ci się podoba, wtedy na pewno będziesz bardziej zadowolona. :D I tak żeby nie było że tylko gadam, wrzucę swój ostatni Popkowy nabytek, który uważam za ideał :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Pink Flamingo »

Popki w ogóle są odrobinę tańsze niż FR-ki, prawda? o jakieś 10-15$ u dealerów. Co i tak nie zmienia faktu, że mogłyby być jeszcze tańsza. Oferowana ostatnio w mainline FR Veronique nie różniła się "wyposażeniem" od swoich koleżanek, a była sporo tańsza, jako close-up doll dla klubowiczów. Można? Można.
Justyna, bardzo, ale to bardzo podoba mi się makijaż Twojej Popki i uważam, że jest doskonały. Za to nie przemawia do mnie fryzura, ideał w tym wydaniu widziałby mi się z krótkimi włosami a'la pixie cut, albo chociaż zgrabnymi lokami takimi jak u Night at the Ballet.
Ja czekam cały czas na swoją idealną Popkę, mam póki co Ayumi na tym ciałku i nie jestem z niego do końca zadowolony, bo było raz wymieniane przez IT, a nowe jakimś cudem zrobiło się luźne od praktycznie tylko stania w witrynce. Ciągnie mnie do Pretty in Polynesia i Young Sophisticate, a obie takie różne! :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości