Moja pierwsza Tonnerka.

Wszystko o lalkach od Roberta Tonnera.
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Asiasta »

Aarjelin pisze:Cieszę się, że sukienka pasuje, wygląda w niej pięknie ^^ A sama lalka również pełna uroku :3 lalkowych rudzielców nigdy nie jest za dużo! :D
Dziękuję. Buciki również pasują ale na jej nogach wyglądają komicznie, bo są ogromne. Zostawiłam jej białe sandałki. Rajstopy pasują idealnie, a sukienka na pierwszym zapięciu trochę jest upięta ale leży idealnie :D.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Czarnab1 »

Kupiłam pierwszą Tonner Antoinette. Lalka jeszcze do mnie nie przyjechała, ale już nie mogę się doczekać kiedy ją rozpakuję.
Muszę jeszcze upolować Ryan Roche albo Wonder woman. Ich ciało barrrdzo mi się podoba, muszę je mieć.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Czarnab1 »

Moje pierwsze tonnerki

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Czarnab1 »

Całkiem fajne. Antośce muszę wywabić plamy i chyba nie będę ruszać makijażu. Może tylko rzęsy dokleję, bo jakoś mi nie pasują takie płaskie oczy 😄

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Kamelia »

Akurat tych dwóch bym nie zmieniała, choć wiem, jak pięknie potrafisz malować. Ale są po prostu zjawiskowe. I Antośka, i Cami. Zazdraszczam. :zakochany:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość