Linia Deja Vu

Wszystko o lalkach od Roberta Tonnera.
Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: Szklanooka »

Recenzja Penelope z dużą ilością zdjęć LINK

Hmmm...
Obrazek



Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: Rudy Królik »

Heh...
Jak widziałam fotki promo, to nawet nawet...
Teraz jednak, jak zaczynają wypływać fotki ownerskie, to jestem na mega NIE.
Łeb nadęty, ciało kojarzy mi się z pająkiem i całe moje jestestwo aż krzyczy: "zewrzyj gębę dziewczyno!" ;)

Tyle kasy w portfelu mi zostało ;)

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: MajorMistakes »

Oj, tam, Króliku. Przerost migdałka gardłowego częsta sprawa :)
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: Rudy Królik »

MajorMistakes pisze:Oj, tam, Króliku. Przerost migdałka gardłowego częsta sprawa :)
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... No, jeśli to kwestia choroby, a nie estetyki, to...
Nie :) Nadal na nie ;)

Awatar użytkownika
niuniek
Posty: 602
Rejestracja: 08 sie 2012, 02:08
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: niuniek »

Oj Króliczku, a ja chyba bym nie pogardziła - bo hmmm, w mojej kolekcji nie ma ani jednej takiej, z takim ciałkiem. Nawet bardziej byłabym za tą w starodawnej sukni - trochę mi się kojarzy z "Przeminęło z wiatrem".

Nie pytam o cenę za sztukę bo mnie chyba z butów wystrzeli....

ale jeżeli ktoś by ją sprecyzował, to będę wdzięczna choćby z samej ciekawości

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: Szklanooka »

Niuniek, na oficjalnej stronie masz ceny tonnerdoll.com/deja-vu. Najtaniej widziałam na eBayu Penelopie, tą w niebieskim żakiecie, za niecałe 300 zł. Gołe też chodzą mniej więcej w takiej cenie.

Pewnie jestem spaczona przez Monsterki i dlatego mnie do też nich ciągnie. Do tego można sobie dokupić fajny komplet wymiennych łapek LINK
Rozchylone usta, które większość osób krytykuje, akurat mi się nawet podobają, bo lubię lalki z lekko przygłupim wyrazem twarzy. Chude ciałko też na plus, bo dobrze się szyje na takie. Jedyną wadą jest lekka asymetria twarzy, an face wyglądają przez to tak sobie. Ale potencjał mają.
Obrazek
Tonner Deja Vu Repaint by Drnero, on Flickr

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: BarbieDream »

Szklanooka pisze:
Pewnie jestem spaczona przez Monsterki i dlatego mnie do też nich ciągnie. Do tego można sobie dokupić fajny komplet wymiennych łapek LINK
O matko, mają dodatkowe dłonie na wymianę?! Fantastyczne... (Tak jestem chorobliwą fetyszystką dłoni ;P)
A poza tym lalki mi się podobają, ale na szczęście nie pożądam :) Widziałam i macałam, troszkę ciężko je upozować, bo mają w nietypowy sposób rozchylone nogi, no i te standardowe dłonie nie do wszystkiego pasują :) Ale poza tym są bardzo na plus :)

Awatar użytkownika
niuniek
Posty: 602
Rejestracja: 08 sie 2012, 02:08
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: niuniek »

Szklanooka pisze:Niuniek, na oficjalnej stronie masz ceny tonnerdoll.com/deja-vu. Najtaniej widziałam na eBayu Penelopie, tą w niebieskim żakiecie, za niecałe 300 zł. Gołe też chodzą mniej więcej w takiej cenie.

Pewnie jestem spaczona przez Monsterki i dlatego mnie do też nich ciągnie. Do tego można sobie dokupić fajny komplet wymiennych łapek LINK
Rozchylone usta, które większość osób krytykuje, akurat mi się nawet podobają, bo lubię lalki z lekko przygłupim wyrazem twarzy. Chude ciałko też na plus, bo dobrze się szyje na takie. Jedyną wadą jest lekka asymetria twarzy, an face wyglądają przez to tak sobie. Ale potencjał mają.
Obrazek
Tonner Deja Vu Repaint by Drnero, on Flickr
Dziękuję CI skarbie za tyle informacji, bo powiem szczerze - w tym to ja jestem kompletny laik. :>

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: KiciaKocia »

Mogłabym mieć którąś z brunetek z tej serii. Te rozdziawione usta i to przymulone spojrzenie sprawia, że by była z niej idealna Bella Swan.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: dollbby »

a mi w momencie na myśl przyszło Anja Rubik... ale dalej porządam :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: Pink Flamingo »

Mnie ciałka i moldy Dejavu się podobają. I coraz częściej myślę, o umieszczeniu Penelopy szatynki na wishliście. Oczywiście mógłbym pojęczeć trochę nad cennikiem, bo po recenzji z toyboxphilosopher uważam, że pułap cenowy powinien być osadzony poniżej 100 dolarów, przynajmniej za te bardziej basicowe, współczesne. I ku takiej bym się ewentualnie skłaniał, tylko przeszkadza mi wyczucie smaku tonnerowych wersji współczesnych ubrań. W moim odczuciu te ciuchy są po prostu niemodne, zestawienia mają w sobie coś taniego, co odbiera lalkom prestiżu.
Pamiętam, że kiedyś na oficjalnej stronie była mega promocja i dwie Penelopy, blond i szatynka kosztowały w dwupaku 165 dolarów. Ach, ten chroniczny brak funduszy...

Awatar użytkownika
Vainz
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, 03:16
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: Vainz »

Najtaniej widziałam na eBayu Penelopie, tą w niebieskim żakiecie, za niecałe 300 zł. Gołe też chodzą mniej więcej w takiej cenie.
Chyba nie mam szczęścia, ja najtaniej widziałam ją za około 600 zł. D:
A jak nie na eBayu to gdzie szukać?

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Linia Deja Vu

Post autor: BarbieDream »

Na stronie Tonnera, ostatnio mają podobno sporo promocji albo darmowe wysyłki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości