Klony lalek Monster High

Wszystkie niefirmowe lalki zasługujące na uwagę
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Ner »

Reiha, w polskim chińczyku spotkałam odpady chyba z tego samego rzutu. Nawet ciuszki są takie same. Ten gumowy płaszczyk ma nawet metkę Simby, wiec to odrzut obu firm jednocześnie :D Moje też śmierdziały, ale po jakimś czasie trochę wywietrzało. No i zdaje się, że były bardziej poczochrane :D
Strasznie podoba mi się ta Operetta, ciekawie wygląda w takim alternatywnym kolorze. Ja mam blond Drakę, błękitnowłosą Abbey i Lagoonę w brązie :D Jak na razie, tylko Drace dokupiłam ciało :)
Obrazek

No i pogorszyły się haloweenowe klony MH z dwupaków za 2 dychy. Ostrzegam wszystkich, którym kiedyś chwaliłam. Pierwsze, jakie mam i jestem z nich zadowolona, mają całe gumowe ciałko i normalne stopy. Potem widziałam już tylko takie całe plastikowe (prędzej łamała się noga, niż się ją zgięło) ze stópką zmniejszoną pod rozmiar Barbie. Są do niczego...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: reiha »

Zastanawiam się z jakiej konkretnie to jest Simby, wygląda na za małe dla Stefki i super modelek... Jestem pod wrażaniem sukienki w kratkę, ma nawet przezroczyste ramiączka i wszyte majtasy (przez co jeszcze bardziej nie pasuje na ciało mh xD)

Teraz pamiętam Twoją Drakę, pisałaś o niej kiedyś : D Widziałam u siebie blondynkę, ale miała podwójne brwi, rozmazane oczy i dodatkowe oko wychodzące z linii włosów :> I bardzo krzywy przedziałek. Brązowa Lagoona brzmi naprawdę świetnie, widziałam gdzieś rerootowaną na ten kolor (chyba prawdziwymi włosami) i byłam nią zachwycona :serducho: W moim mieście są cztery takie sklepy, poszłabym buszować dalej, ale nie jestem pewna PO CO mi tyle główek :rotfl:

I Operetta i Draka wyglądają w niebieskim raczej ohydnie, ale podoba mi się ich alternatywność :P Jak podeschną, to zrobię ładniejsze zdjęcie. Wymoczyłam je w płynie, a dalej capią :P

Nezumi
Posty: 9
Rejestracja: 15 sty 2015, 01:45
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Nezumi »

Stary_Zgred pisze:
Nezumi pisze:Nie mam pojęcia czy je widzieliście, ale poczułam się w obowiązku, żeby je tutaj pokazać :serducho: Prosto z Kołobrzegu.
http://oi58.tinypic.com/vyy71z.jpg
Mamy zwyciężczynie dzisiejszego dnia. Draka-syrenka i Clawdeen-syrenka rządzą!
Szkoda, że wyrzucili mnie ze straganu za bezczelne robienie zdjęć, bo było tam o wiele więcej takich perełek X'D Teraz żałuję że żadnej nie kupiłam, to byłoby idealne uzupełnienie klonikowej kolekcji, ale nie wszystko stracone, wrócę tam w wakacje w poszukiwaniu jeszcze lepszych okazów X'D Mam jeszcze takie zdjęcie, chociaż niestety nie dorównuje już temu poprzedniemu...ale te włosy, mmm.
http://oi62.tinypic.com/5ov2a1.jpg

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Ner »

reiha pisze: Teraz pamiętam Twoją Drakę, pisałaś o niej kiedyś : D Widziałam u siebie blondynkę, ale miała podwójne brwi, rozmazane oczy i dodatkowe oko wychodzące z linii włosów :> I bardzo krzywy przedziałek. Brązowa Lagoona brzmi naprawdę świetnie, widziałam gdzieś rerootowaną na ten kolor (chyba prawdziwymi włosami) i byłam nią zachwycona :serducho:
Moja Lagoona jest o tyle ciekawa, że jej włoski są saranowe :) A z Draką miałam sporo zabawy, bo niby włosy blond, ale główka była pomalowana na czarno i widać było prześwity. W dodatku, nad czołem root był ciut oszczędny. Udało mi się trochę zamalować, ale na żywo jednak dziura jest widoczna.
reiha pisze:W moim mieście są cztery takie sklepy, poszłabym buszować dalej, ale nie jestem pewna PO CO mi tyle główek :rotfl:
Ja bym chętnie pobuszowała, bo można trafić na bardzo ciekawe perełki (albo takie z nich zrobić). Niestety, mój chińczyk się wyczerpał i teraz rzuca prawdziwymi klonami. :<
reiha pisze:I Operetta i Draka wyglądają w niebieskim raczej ohydnie, ale podoba mi się ich alternatywność :P
Może trochę za bardzo wybiegłam myślami... W obecnym stanie to pewnie masz rację :) Pomyśl jednak, co się może z nimi stać, jeśli przyłoży do nich pędzel ktoś odpowiedni... ;>

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: reiha »

Wolałabym, gdyby włosy były bardziej zielone :> Ale może przy odpowiednim makijażu ta niebieskość lepiej zadziała na lalce... Na razie ćwiczę rysowanie oczu na kartce! :P
Za to czarną Draką (powder room? die-ner?) jestem absolutnie zachwycona, ma taki delikatny makijaż i ani trochę różowego we włosach :serducho: Nigdy nie tknę jej pędzlem/kredką/czymkolwiek. Boję się, że jedna z moich lalek będzie zagrożona utratą głowy.

(ta z kucykami to na pewno plażowa, oryginały zniknęły ze sklepów zbyt szybko, żebym zdążyła ją kupić, więc cieszę się, że mi się trafiła :D Z niebieskimi włosami to chyba ta sprzedawana z samochodem? Nie jestem dobra w rozpoznawaniu :P Operetka pewnie Dance Class, bo ta seria była z Chin. Chciałabym trafić Ghoulię skuterową : D


(mieli jeszcze blond Clawdeen festiwalową, szał! :serducho: )

W moich chińczykach nigdy nie widziałam niczego ciekawego, dopiero w tym Home Say. Może jest gdzieś w Twojej okolicy?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: reiha »

Byłam w czwartek w dwóch, spotkałam Operettę z brązowymi włosami i Abbey z niebieskimi i brązowymi, ale żadna nie chwyciła mnie za serce. Była jeszcze jedna ze swoimi prostymi włosami wszytymi w pierwszym rządku, za to reszta była owczymi, żółtymi lokami sterczącymi do góry :rotfl: Straszne. Tyle się zlazłam, więc wzięłam na pocieszenie Abbey piżamkową z krzywo wszytym pasmem włosów. Nie wiem czy tak być powinno, ale ma lametę wszytą w każdym rządku, więc jest bardzo, bardzo sparkląca :rotfl: Moja PD ma ją tylko z przodu, a ponieważ włosy ma znowu mokre od kleju, poważnie myślę nad pozbawieniem jej głowy.
(przydałaby mi się Lizzie Hearts, wtedy podjęcie decyzji byłoby dużo łatwiejsze :P)

Na razie chińskie głowy zażywają aromaterapii.

I było mnóstwo Lagoon i Abbey, trafiła się nawet jedna festiwalowa i piżamkowa z koszmarnie brudną opaską. Przy rolkowych trzeba uważać bo, jak widziałam na jakimś flickru, jej włosy czasem są zbyt ściśle wszyte, przez co skalp odrywa się od głowy :/

Awatar użytkownika
Rhaenys
Posty: 101
Rejestracja: 05 gru 2014, 10:37
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Rhaenys »

Czy ktoś wie gdzie takie sklepy są we Wrocławiu?

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Kiedyś sporo klonów było w zabawkowym w Feniksie przy Rynku, duży "chińczyk" jest też w Marino i w TGG (w podziemiu), a poza tym trzeba szukać we wszelkich "za 4 złote" :)

Awatar użytkownika
Rhaenys
Posty: 101
Rejestracja: 05 gru 2014, 10:37
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Rhaenys »

O dzięki pięknie za odpowiedź. Czym jest TGG?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: reiha »

Nie ma we Wrocławiu, przynajmniej nie według tej ulotki.

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: privace »

Słubicka 18
Niby jest zamknięte i już się tak nie nazywa- ale budynek stoi i od lat tam się zadomowiły sklepiki, z tego wynika, że i chińczyk ;)


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: reiha »

Lalki, któr zrobią Wam dzień :D
Obrazek
źródło
ale to jeszcze nic :rotfl: Zobaczcie pół lalki:


Obrazek
Obrazek
"there was 2 boxes of these dolls and both had “Frankie” sliced cleanly in two and upside-down like this" :rotfl:
źródło
Cudo :rotfl:

Skręca mnie z zazdrości, że w moich sklepach są same nudne klony.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: trujewszczak »

Dzień? Chyba rok! :wat: To jakieś hinduskie?

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Moony »

Ja wczoraj piałam z radości, bo w lumpie dostałam oryginalną, nagą Draculaurę! :hura: Łaskawa pani sprzedawczyni oddała mi ją za niebotyczną cenę, uwaga, 3 złotych. Dlaczego? Bo nie ma obu dłoni.
Zrobiłam w związku z tym dziś rundę po Allegro w poszukiwaniu możliwego dawcy, i chociaż nie znalazłam, to natknęłam się na taką ciekawostkę

http://allegro.pl/mzk-lalka-monster-gir ... 69108.html
Szkoda, że słabej jakości fotka, bo z twarzy może by i nie była taka zła... Chociaż rękę ma chyba zgiętą permanentnie...?
Psem bym za to nie pogardziła. :)


http://allegro.pl/lalka-monster-pajeczy ... 98791.html
A tu jakby ktoś jeszcze chciał zaryzykować Webarellę, za 25 złociszy...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości