Miss 2014

Wszystkie niefirmowe lalki zasługujące na uwagę
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kiankali
Posty: 32
Rejestracja: 24 lut 2014, 19:26
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Miss 2014

Post autor: kiankali »

Wiem, że początek roku i w ogóle, ale chciałabym rozpocząć konkurs na najładniejszego klonika. Zgłaszamy swoje kandydatki do końca marca. Wiem, że większość zna zasady bo była ta zabawa na forum w 2012. A więc zaczynamy. Dodaję pierwszą kandydatkę. Obrazek

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: Stary_Zgred »

Niech kandydatka sie przedstawi, powie cos o sobie, niech nas zaszokuje i zaciekawi! Bo następne kandydatki już się szykują :) Wiem coś o tym, bo znam jedną osobiście.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: Ner »

I zatańczy ;)

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: Imago »

A kandydatka to klon jest? Bo wygląda jak oryginalna Simba Super Models :D
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: Leela »

No ale albo klony albo "lalki inne niż Barbie". Bo jak zauważono powyżej to nie jest klon, ja bym się na miejscu Super Model obraziła.
Dla mnie klonem będzie pustak z kiosku za 4 zeta, albo straszliwa zrzyna typu Potfur High. Barbie w zasadzie też jest klonem i można by ją tu umieścić.
kiankali pisze:Wiem, że większość zna zasady bo była ta zabawa na forum w 2012.
2012 był dwa lata temu, większości tu wtedy nie było, można by raczej przypomnieć, prawda? Poza tym jak tam żadnych zasad nie widzę.
A twój "klon" jest bardzo ładny, ale naprawdę powinna się przedstawić. Zrośnięte usta to nie wymówka. ;)

Awatar użytkownika
kiankali
Posty: 32
Rejestracja: 24 lut 2014, 19:26
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: kiankali »

Przepraszam, ale kupiłam ją na allegro jako cytuję "Klona Moxie Girlz". Jeżeli według was to jest orginalne "miało starte napisy na plecach" to zmienię kandydatkę.

-- 7 mar 2014, o 12:30 --

A więc to nowa kandydatka nr.1 Tak jak ktoś wspomniał: z kiosku za 4,99. Włosy obcięte przeze mnie bo wypadały. Sukienka z innego klonika.
Obrazek

Przypominam, że konkurs trwa do końca marca i zasady.
Każdy zgłasza jedna kandydatkę i głosuje. Można nie dodawać ale głosować w skali 1-5. Wyniki ok 1 kwietnia.

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: Rudy Królik »

Oto Malwińcia:

Obrazek

Obrazek

Malwińcię niektórzy już znają, ale nie szkodzi przypomnieć;

Ukończyła Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jest wysokiej klasy specjalistą od zawiązywania supełków i chodzenia od ściany do ściany. Lubi dzieci, zwłaszcza jak zapomni swoich pigułek. Słowa zawierające w sobie literę "M" lekko ją irytują, ale wystarczy przecież ich przy niej nie używać.
W przyszłości Malwińcia chciałaby zostać treserem chomików lub kijem od miotły.

Malwincia nie posiada sygnatur, ale znamię rodowe pozwala sądzić, że jest spokrewniona z pewną lalką na "B": https://lh6.googleusercontent.com/-CKiZ ... C08877.JPG UWAGA! TYLKO DLA DOROSŁYCH! ;)

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: Only NM »

Króliku boska jesteś...Ale Twoja panna może mieć problemy, cóż to za frywolne zdjęcia!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: Annorelka »

A gdzie można o Malwińci więcej poczytać, skąd inni ją mogą znać? :D Zaintrygowała mnie.

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Miss 2014

Post autor: Rudy Królik »

Only NM pisze:Króliku boska jesteś...Ale Twoja panna może mieć problemy, cóż to za frywolne zdjęcia!
Mogą zaszkodzić, a mogą pomóc w zdobyciu popularności ;)
A gdzie można o Malwińci więcej poczytać, skąd inni ją mogą znać? :D Zaintrygowała mnie.
Do je pory Malwincia zaliczyła meet w Olsztynie i gościnny wpis na blogu:
http://zapieczlotych.blogspot.com/2013/ ... -ozku.html

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości