Klony Poppy Parker

Wszystkie niefirmowe lalki zasługujące na uwagę
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Miranda »

@Justyna
I jak tam? Odpisali w ogóle Chińczycy?

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Miranda pisze:@Justyna
I jak tam? Odpisali w ogóle Chińczycy?
No niestety :(
Pisałam chyba na wszystkie podane maile i cisza... Może oni nie współpracują z firmami z Polski, nie mam pojęcia co jest. :mysli:

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Miranda »

Justyna pisze: No niestety :(
Pisałam chyba na wszystkie podane maile i cisza... Może oni nie współpracują z firmami z Polski, nie mam pojęcia co jest. :mysli:
Też mam takie podejrzenia. :( Ta Rosjanka wypełniła formularz i stosunkowo szybko się z nią ktoś z hurtowni skonsultował.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Miranda »

Tak mi przyszło na myśl, że jeszcze by się można było skontaktować z pośrednikiem od Taobao, może oni by się jakoś dogadali z dostawcą "Poppek". Tylko nie wiem, czy gra byłaby warta świeczki ze względu na koszty.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: BarbieDream »

https://www.flickr.com/photos/virina78 Porównanie główek oryginału z klonem. O dziwo klon nie jest duuuuuuuuużo większy.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Miranda »

Na forum Irvial napisała, że na wysokość glowa klona jest wyższa okolo 1.5-2 mm., a na szerokość 2mm.

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Fajnie wygląda na ciele FR :) Pewnie niedługo pojawią się na aliexpres :)

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Miranda »

Byloby super. :)

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Lacrima »

Kupiłam taki odrzut: http://pl.aliexpress.com/item/NK-One-Pc ... 30cff19a5c i mam dość mieszane uczucia.Do niewątpliwych plusów należą: idealny make up, kolor pasujący do fashionistas, odpowiedni rozmiar szyi, azjatycko wyglądające rysy (a takich moldów mattel zbyt wiele na koncie nie ma). Minusy to: łeb większy niż kolekcjonerskich barbie (ale dalej mniejszy niż u playline), twardy łeb (zdejmowanie i zakładanie raczej odpada, jest to również kluczowe w następnej kwestii) i najgorsze czyli stefowłos nagorszego gatunku :/ Lepiej odrazu po otrzymaniu zrobić reroot, bo ja mam juz kołtuna na dole od samego patrzenia :(
ale pewnie i tak kupię jeszcze jedną tylko musze najpierw włosy skombinować.
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Michał
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Michał »

Mam od dziś inną od tego sprzedawcy i włosy nie są aż tak tragiczne jak u Stefie. Ale łeb nie pasował kolorem do żadnego ciałka (mam chyba wszystkie fashionistkowe kolory) no i otwór był za mały.... musiałem to powiekszyć!(nadzialem głowę na taki masażer do głowy) i i tak głowa się kiwa bo nie nachodzi fragmęt głowy na szyję... Ale jest świetna

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Lacrima »

Michał a którą masz?
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/


Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Miranda »

@Justyna
Rzadko bywam na rosyjskim forum, ale dziś tam mnie zaniosło i dostałam wiadomość od Rosjanki, która kontaktowała się z Chińczykami i poddała mi pomysł.
Z jakiego maila pisałaś, Justyno? Może trzeba spróbować z takie z końcówką .com? Bo tam jej potwierdzenie o rejestracji przyszło szybko - czekała dzień-dwa.

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Justyna »

Miranda pisze:@Justyna
Rzadko bywam na rosyjskim forum, ale dziś tam mnie zaniosło i dostałam wiadomość od Rosjanki, która kontaktowała się z Chińczykami i poddała mi pomysł.
Z jakiego maila pisałaś, Justyno? Może trzeba spróbować z takie z końcówką .com? Bo tam jej potwierdzenie o rejestracji przyszło szybko - czekała dzień-dwa.
Dopiero zauważyłam że zadałaś mi pytanie. Pisałam w poczty wp i gmaila.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Klony Poppy Parker

Post autor: Miranda »

Heh, trudno się mówi. Ewentualnie spróbuję do nich napisać po rosyjsku. Może jakiegoś pośrednika mają w Polsce?
Wiem z dollplanet, że te kloniki się pojawiły w Astrachaniu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości