Klony lalek z "Krainy Lodu"

Wszystkie niefirmowe lalki zasługujące na uwagę
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Dampirg85 »

Witam...
Nie wiedziałem gdzie o to zapytać dla tego wybaczcie jeżeli wybrałem złe miejsce. :bezradny:

Od bardzo dawna marzy mi się ruchome ciałko dla mojej Fan Bingbing, jednak nie umiem znaleźć tak bladego ciała. ;(
Ostatnio trafiłem na zdjęcia i filmiki pokazujące Chińskie podróbki lalek z Krainy Lodu. Zainteresowała mnie Elsa, bo wydaje się mieć blade, a do tego ruchome ciałko jak BF:
https://www.youtube.com/watch?v=ASeTpLiDzYg
https://www.youtube.com/watch?v=lIUYX9kVqdw
http://www.toyboxphilosopher.com/2014/0 ... china.html
https://www.flickr.com/photos/kd_230692 ... otostream/
Rozpaliła się we mnie nadzieja na to że owe ciałko pasowało by chociaż trochę do Fan Bingbing i zapragnąłem je zdobyć, aby moja ulubienica w końcu zyskała więcej życia i swobody. :happy: :slinka:

Zastanawiałem się czy ktoś może widział te lalki w jakimś polskim sklepie i czy jest w stanie powiedzieć czy ciałko Elsy faktycznie jest takie blade??
Szukałem na allegro tych lalek i nawet kilka znalazłem. Niestety nie były to te z powyższych filmików czy zdjęć. Po zdjęciach ciężko było stwierdzić czy to te same ciałka, przez co bałem się zaryzykować i wydać te ok 50 zł. :zawstydzony:
Byłym BARDZO wdzięczny za pomoc w zdobyciu takiej bladej i ruchomej Elsy lub chociaż jakieś info na jej temat. :padam: :padam:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: reiha »

w jednym sklepie widziałam tylko bladą śnieżkę, ma artykułowane ręce i chude patyko-nogi :/ ale i tak nie mogę jej kupić, nie pytaj nawet :/

a nie ma u nas artykułowanej Elsy od Hasbro? obrazek link. Ta sztywna powinna być w kolorze Apple White, porównywałam je kiedyś w tru (jeśli to Ci w czymś pomoże...)
a Mal z Następców? Akurat jest na nie promocja w tesco, kosztują 65 zł. Toy box philosopher ma jej zdjęcie obok Duchess, która jest w kolorze zbliżonym do Apple, która jest w kolorze Elsy od Hasbro XD link. Lonnie będzie za ciemna.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Annorelka »

Ja mam takiego klonika Elsy, kupiłam dwupak z "Anną" za 20 złotych, obie mają ciałka jak fashionistki, poza cieniutkim plastikiem użytym do części korpusu są dobrej jakości... Kłopot jest taki, ze "Elsa" nie jest biała tylko wpada w kolor siny.

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Dampirg85 »

A czy masz może jakąś blada lalkę jak np Belle ze Zmierzchu? Jeżeli tak to czy mogę Cię prosić o zdjęcie tego ciałka z głową bladej Mattelowskiej lalki?

Już tracę nadzieję na znalezienie ciałka dla Fan Bingbing.. :-( Hm A może pomaluj sprayem jakieś ciałko barbie.. Hm:-P

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: JoannaS »

Bella powinna mieć ten sam kolor "peace". Ma zginane nogi,a Rosalie ma gumowe.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Annorelka »

Dampirg85 pisze:A czy masz może jakąś blada lalkę jak np Belle ze Zmierzchu? Jeżeli tak to czy mogę Cię prosić o zdjęcie tego ciałka z głową bladej Mattelowskiej lalki?

Już tracę nadzieję na znalezienie ciałka dla Fan Bingbing.. :-( Hm A może pomaluj sprayem jakieś ciałko barbie.. Hm:-P
Mam Simba Super Model Miri oraz Raven i Blondie z EAH. Barbie żadnej niestety.

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Dampirg85 »

Annorelka pisze:
Dampirg85 pisze:A czy masz może jakąś blada lalkę jak np Belle ze Zmierzchu? Jeżeli tak to czy mogę Cię prosić o zdjęcie tego ciałka z głową bladej Mattelowskiej lalki?

Już tracę nadzieję na znalezienie ciałka dla Fan Bingbing.. :-( Hm A może pomaluj sprayem jakieś ciałko barbie.. Hm:-P
Mam Simba Super Model Miri oraz Raven i Blondie z EAH. Barbie żadnej niestety.
A możesz przyrównać to klonowe ciało do Raven? :mysli:
Mam też pytanie, gdzie kupiłaś tego klona Elsy? Ja szukałem po sklepach które znam ale nigdzie jej nie znalazłem. :facepalm:

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Annorelka »

Dampirg85 pisze:
Annorelka pisze:
Dampirg85 pisze:A czy masz może jakąś blada lalkę jak np Belle ze Zmierzchu? Jeżeli tak to czy mogę Cię prosić o zdjęcie tego ciałka z głową bladej Mattelowskiej lalki?

Już tracę nadzieję na znalezienie ciałka dla Fan Bingbing.. :-( Hm A może pomaluj sprayem jakieś ciałko barbie.. Hm:-P
Mam Simba Super Model Miri oraz Raven i Blondie z EAH. Barbie żadnej niestety.
A możesz przyrównać to klonowe ciało do Raven? :mysli:
Mam też pytanie, gdzie kupiłaś tego klona Elsy? Ja szukałem po sklepach które znam ale nigdzie jej nie znalazłem. :facepalm:
Obrazek
Foszka vs ciałko Elsy

Kloniki kupiłam w Jastrzębiej Górze w zeszłe wakacje, były w jednym z tych sezonowych namiotów "Najtaniej na świecie"

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Dampirg85 »

Kurcze, świetne jest to ciałko.. Mam wrażenie że pasowało by do Fan Bingbing, a przynajmniej na tyle by tak bardzo nie wyróżniało się na zdjęciach. Szkoda że nie mogę znaleźć tego zestawu z klonem Elsy. :(
Domyślam się że pewnie nie chciała byś odsprzedać tego ciałka? Mogę zapłacić więcej niż dałaś za ten zestaw. :(
Lub chociaż pożyczyć bym mógł porobić wymarzone zdjęcia swojej Fan BingBing? :(

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Annorelka »

Niestety, ciałko jest już zaklepane dla mojego OOAKa i zmodyfikowane (nadmiar plastiku w stawach odcięty itd). ^^

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Dampirg85 »

Annorelka pisze:Niestety, ciałko jest już zaklepane dla mojego OOAKa...
Rozumiem.. No trudno, to szukam dalej. :(
Annorelka pisze:... i zmodyfikowane (nadmiar plastiku w stawach odcięty itd). ^^
A oprócz odcięcia nadmiaru plastiku to jakie jeszcze modyfikacje robiłaś? Pytam z ciekawości, bo gdzieś kiedyś widziałem na zdjęciach że ktoś podcinał plastik przy stawach, by np ręce lepiej się zginały. Faktycznie można tak robić?

Awatar użytkownika
Michał
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Michał »

Można. Moja lalka ma lekko wycięty w tamtym miejscu i zgina się bardziej! Ale nie można przeszadzić....

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Annorelka »

A oprócz odcięcia nadmiaru plastiku to jakie jeszcze modyfikacje robiłaś? Pytam z ciekawości, bo gdzieś kiedyś widziałem na zdjęciach że ktoś podcinał plastik przy stawach, by np ręce lepiej się zginały. Faktycznie można tak robić?
Właśnie to miałam na myśli. :). Odcinam nożykiem po kawałeczku i potem traktuję papierem ściernym, by wygładzić. Robię tak właśnie przy stawach. Ale tylko u tych lalek, gdzie takie coś jest potrzebne, bo np. Ever After High według mnie zginają się w pełni możliwości stawów. Tutaj mam folder gdzie porównywałam tak zmodyfikowane ciałko Simba Super model z niepoprawianym:
http://sta.sh/21vhgahi2ssg?edit=1

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klony lalek z "Krainy Lodu"

Post autor: Soihime »

Nie znam się, ale może coś takiego?

http://lalki.pl/lalki-barbie-lalka-krai ... 5_167.html

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości