Sparkle girlz

Wszystkie niefirmowe lalki zasługujące na uwagę
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Sparkle girlz

Post autor: astridnat »

Sparkle girlz to klony dwóch rodzajów lalek

Większe - klony Moxie girlz ( na zdjęciu z My Scene, bez oryginalnych ubranek i butów)
Obrazek

I mniejsze - klony Kelly/Shelly
Obrazek

Ciałka z twardego błyszczącego plastiku, główki z miękkiej gumy. Włosy gęste, rotowane po całej głowie, choć niezbyt gęsto. Wykonie ubranek przeciętne.
Obrazek

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: elianka »

hmmm te klony kelly/Shelly to gdzie ja mogę dostać? jej buty mnie zainteresowały :D:D:D
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: ajatoco »

Te laleczki można kupić w Pepco :)

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: Mono »

Te większe widziałam w Biedronce przez Bożym Narodzeniem. Syrenki bodajże udawały. Kosztowały 25 zł i nawet mi się podobały, dość ładne z twarzy.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Z tego, co widziałam u mnie w Pepco, a także (co mnie dziwi) w TK MAXX to pod nazwą Sparkle Girlz wydają przeróżne lalki, także takie dużo większe od standardowej Barbie, głowy do stylizacji itp. Wystarczy w Google grafika wpisać to hasło ;)

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: ajatoco »


Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: Ania_DollSecondHand »

ajatoco pisze:http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2010/ ... 33tec6.jpg

Pierwszy wynik w wyszukiwarce :haha:
No, popatrz, a ja myślałam, że Hot Toys robią najbardziej realistyczne lalkowe buźki :P

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: astridnat »

elianka pisze:hmmm te klony kelly/Shelly to gdzie ja mogę dostać? jej buty mnie zainteresowały :D:D:D
No jej butki pasowały nie będą, Ale może Evi butki by pasowały? fakt, że cena większa (na all około 9 zł, ale zawsze to mniej niż z lalką kupić. Za 31zł widziałam zestaw z 3 parami butów plus torebki i ubranka:

http://allegro.pl/evi-duzy-zest-ubranek ... 87292.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Posty: 434
Rejestracja: 04 gru 2013, 14:12
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: Lunatyczka »

Nabyłam dzisiaj w Pepco za 5 złotych to małe cudo:
Obrazek
O dziwo, obecnie nazywa się Glitzy Girlz, firmy Funville (która chyba jest autorem również całkiem ładnych, choć nieruchawych, kloników LPS wyobrażających wiejskie zwierzątka - dostępne takoż w Pepco), i absolutnie mnie zachwyca.


Obrazek
Dziarskie maleństwo ma łeb jak sagan - w każdym razie większy, niż u Evi - za to, dla równowagi, ciałko ma drobniejsze. Ustawienie jej w racjonalnej/przyzwoitej pozycji niestety nieomal graniczy z cudem.


Obrazek
Ale ma tak słodziutkie stópki i rączki, że wszystko jej wybaczę :serducho:


Obrazek
Głowizna mocowana jest na przyjemnie archaicznym grzybku; sygnaturek w zasadzie brak, nie licząc pieczątki na plecach.


ObrazekObrazek
Ciałko jest z plastiku; stawy łatwo ulegają rozluźnieniu, choć kończyny chodzą tylko góra-dół. Główkę wykonano z gumy w kolorze na granicy podobieństwa z ciałkiem (na półce widziałam też egzemplarze z łebkami odbiegającymi kolorystyką od dołu w większym stopniu, nie wiem, od czego to zależy). Guma jest dość twarda, co stwarza obawy o powodzenie ewentualnego rerootu; włoski bowiem są optycznie gęste, ale zUe. Sztywne, że aż skrzypią, a rootowanie oszukane - pasma są wszyte wianuszkiem nad czołem i nad karkiem oraz bodajże trójkątem (?!) na czubku głowy.
Ubranko wykonane pomysłowo i z wykorzystaniem różnorodnych materiałów (trochę wstążki, trochę połyskującej ceraty, trochę brokatowej gazy, na rzep; do tego plastikowe lakierki) - jak na pięć złotych jest rewelacyjne!


Obrazek
Tak oto się prezentuje mój nowy rozkoszniaczek, potencjalna ofiara ambitnego projektu obejmującego dużo szycia, trochę rękodzieła, dziewiczego repaintu i farbowania/rerootu na czarno :cwaniak:
(chyba machnę jakiegoś bloga...)
Żyj szybko. Kochaj mocno. Umrzyj młodo. Zostaw po sobie dobrze wyglądające zwłoki.
http://akwarelove.blogspot.com/ - blogasek
http://lunatyczka.soup.io/ - tumblr dla hipsterów

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Sparkle girlz

Post autor: reiha »

malutkie sparkle girlz :D
ObrazekSparkle girlz tyni dolls by flores272, on Flickr

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości