Czy warto zakładać lalkowego bloga w 2021?

Masz bloga? Flicka? Stronę? Pokaż nam!
Awatar użytkownika
Yuki-chan
Posty: 33
Rejestracja: 27 sie 2015, 22:11
Kontakt:

Re: Czy warto zakładać lalkowego bloga w 2021?

Post autor: Yuki-chan »

barbusia77 pisze:
14 lut 2021, 22:09
Kto jeszcze zagłada na blogi? I co ? Będziesz pisać codziennie czy tylko jak Cię wena najdzie? Napiszesz na forum „ słuchajcie odwiedźcie mój blog bo zrobiłam wpis” ?? To jest żenujące :face:
Hymmm... słuszna uwaga ;)
STOP MAKING DRAMA YOU'RE NOT SHAKESPEARE

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Czy warto zakładać lalkowego bloga w 2021?

Post autor: Karo »

barbusia77 pisze:
17 lut 2021, 10:17
Neytiri pisze:
16 lut 2021, 22:06
barbusia77 pisze:
14 lut 2021, 22:09
Kto jeszcze zagłada na blogi? I co ? Będziesz pisać codziennie czy tylko jak Cię wena najdzie? Napiszesz na forum „ słuchajcie odwiedźcie mój blog bo zrobiłam wpis” ?? To jest żenujące :face:
Również nie rozumiem co jest żenującego w prowadzeniu bloga? Nie robię tego żeby gromadzić followersów, od tego rzeczywiście lepszy jest Instagram. Blog mnie właśnie nie pogania jak Instagram. Publikuję, gdy mam coś do opublikowania, nie zmuszam się żeby podrzucać cokolwiek w każdy poniedziałek żeby tylko zdążyć na challange. I blogi lubię przeglądać raz na kilka tygodni, wtedy siadam sobie na spokojnie z herbatką i czytam z listy czytelniczej co w ostatnim czasie publikowały osoby, które obserwuję. Jestem w stanie nadrobić ten materiał. Natomiast na Instagramie nie idzie nadrobić nawet dziennej dawki tego co ludzie podrzucają.

Prowadzenie bloga nie jest żenujące ale namawianie ludzi żeby na niego weszli to owszem, są tu takie osoby, przejrzyj forum. Zawsze mi się to kojarzy z żebraniem lajkow na fejsie wstawiając zdjęcie animowanego szczeniaczka i opis „ jestem taki słodki, ciekawe ile osób tak myśli i da serduszko albo udostępni”
Ten dział jest podpisany słowami "Masz bloga? Flicka? Stronę? Pokaż nam!", więc poniekąd sam zachęca do tego żeby się reklamować. Typowego żulenia tutaj nie widziałam, ale nie przeglądałam dokładnie forum to mogę się mylić.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Czy warto zakładać lalkowego bloga w 2021?

Post autor: Kamelia »

Nie zgodzę się z tym "sępieniem o lajki". Dziewczyny podrzucają linki do nowych wpisów czysto informacyjnie. Wiele osób nie prowadzi bloga (w przeciwieństwie do fejsbukowych postów - większość ludzi nawet jak nie ma stron o tematyce lalkowej na fejsie, to ma profil prywatny i przez niego obserwuje interesujące ich rzeczy), nie ma więc dostępu do listy nowych wpisów w panelu sterowania, jak np. jest w bloggerze. A tak mają powiadomienie, że coś nowego się pojawiło tu na forum. Chcą to wchodzą, nie chcą to nie.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czy warto zakładać lalkowego bloga w 2021?

Post autor: Carmazin »

Ja tam lubię dowiedzieć się, czy ktoś wrzucił coś nowego na bloga :) sama bloga nie prowadzę i nie dostaję żadnych powiadomień, a tak, mogę być na bieżąco z innymi :)

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Czy warto zakładać lalkowego bloga w 2021?

Post autor: Miranda »

Właśnie jestem w trakcie usuwania Instagrama. :D
Nie powiem, nie czytam blogów, przejrzę od czasu do czasu, ale jak chcesz pisać, to pisz.
Dla mnie Instagram okazał się za szybki, zbyt ulotny.
Internet bardzo się rozdrobnił i myślę, że nie ma co patrzeć na liczbę odbiorców. Chcesz, to pisz. :)
Aaaa i wcale nie uważam, że wątki blogowe są sępieniem o lajki. Ktoś coś napisał nowego, to informuje. Przymusu wchodzenia nie ma przecież.

Awatar użytkownika
Yuki-chan
Posty: 33
Rejestracja: 27 sie 2015, 22:11
Kontakt:

Re: Czy warto zakładać lalkowego bloga w 2021?

Post autor: Yuki-chan »

Hymmm... zdecydowałam się jednak założyć bloga, dzięki za wszystkie odpowiedzi, bardzo mi pomogły :3
STOP MAKING DRAMA YOU'RE NOT SHAKESPEARE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość