Lalki firmowane logo "Disney"

Reszta lalek, która jeszcze nie ma swojego działu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KiciaKocia
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: KiciaKocia »

Tak! Nie mogę wyjść z podziwu ile detali Disney Store wpakował w tą lalkę.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Riv
Kontakt:

Post autor: Riv »

Wreszcie, po milionach lat oczekiwań. <3
Obrazek
(źródło: https://www.youloveit.com/dolls/2241-di ... -doll.html)
Będzie limitowana do 9600 sztuk i wysoka na 17 cali. Nawet się nie oszukuję, co do tego, czy będzie mnie na nią stać, ale mam nadzieję, że po tym, jak rozejdzie się jak świeże bułeczki, Disney ogarnie się i wypuści ją w playline. Kupowałabym.

A jak ktoś woli coś mniejszego i bardziej wiedźmiastego, to proszę bardzo:
Obrazek
(źródło: https://www.youloveit.com/dolls/2240-di ... dolls.html)
Bohaterki Hokus pokus też będą limitowane (5000 sztuk każda), będą mierzyć 12 cali i kosztować po 130 dolarów. Czasu na oszczędzanie mało: premiera 4 października.

Karo
Kontakt:

Post autor: Karo »

To było do przewidzenia, że prędzej czy później Kida się pojawi. To teraz czekamy jeszcze na Jane z Tarzana.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Kontakt:

Post autor: Kamelia »

Uwielbiam Hokus Pokus, od dawna myślałam o tym, jak fajnie byłoby mieć lalki z tego filmu. I... jestem rozczarowana. Ok, fryzura Winifred is ekstra, ale cała reszta... Taka zbyt dziecięca.

Awatar użytkownika
Riv
Kontakt:

Post autor: Riv »

W sumie się zgadzam, przy czym dla mnie to głównie problem z twarzami. Winifred wyszła chyba najlepiej, Mary... podoba mi się jej fryzura i dodatki, ale mina, choć doceniam próbę odwzorowania charakterystycznej miny oryginału, wyszła tak sobie. Chyba przez te oczy. A Sarah wygląda dla mnie jak dowolna pozytywna, radosna postać z jakiejkolwiek bajki Disneya, a nie jak uwodzicielska, sadystyczna czarownica. Znowu kwestia oczu, mogli je chociaż przymrużyć.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Kontakt:

Post autor: GooliopeJ »

Czarownice są super (cena pewnie kosmiczna) ale Kidy nigdy nie lubiłam, jako lalka też mi się nie podoba

ODPOWIEDZ