Rainbow High

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: KiciaKocia »

Żeby nie było tak różowo MGA i Rainbow High swoje za uszami też mają. Jak np. super ciasne ciuchy, bo bosze broń zużyli by o parę milimetrów materiału więcej czy nowe wydanie Kii Hart, które mają zamiast naszytych kieszonek na spodniach naprasowane kieszenie. (Czy moja Bella Parker, której nieprawidłowo uszyli rajstopy i nie da rady ich jej na doopę wcisnąć) Ale nawet biorąc pod uwagę to co napisałam to jakość RH bije Mattela jak chce i kiedy chce. (MGA ogólnie wie jak ciuchy dla lalek robić. Można LOL OMG/Tweens nie lubić za ich twarze, ale ciuchy też mają pierwsza klasa)
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Czarnab1 »

Soihime pisze:
24 sty 2022, 23:36
Jestem fanką RH i mam ich już całkiem sporo! Jakość wykonania ubranek mnie powala i niektóre nawet są zdatne do użycia także dla Barbie czy obtisu23. :)
Pokaż zdjęcia, proszę 🤩

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

a jak będę miała chwilę to wrzucę :)


EDIT:

Oto zdjęcie kolekcji
Obrazek

A to zdjęcie przykładowe kurtki z chłopaka RH na obitsu 23cm. Rękawy troszkę dłuższe, ale do przyjęcia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Czarnab1 »

Dzięki. Są prześliczne. 🥰😍🤩

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Nowości w RH:
Seria Pacific Coast
Obrazek

Junior High
Obrazek

Obrazek

Kolekcjonerska Lily
Obrazek

Ja jak zwykle prawie wszystkimi jestem zachwycona, RH kupują mnie w każdym wydaniu. Z Pacific Coast brakuje mi jeszcze dwóch, co do Juniorek nie byłam na początku przekonana ale jak zobaczyłam najnowsze zdjęcia jestem pewna, że chcę Sunny i Jade, a co do Lily Cheng jest absolutnie przepiękna ale jak na razie nigdzie nie dostępna i wątpię czy w ogóle będzie :( :(

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

UPDATE: Lily Cheng jest już dostępna na polskim Allegro w naprawdę dobrej cenie, czekam na swój egzemplarz

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Stary_Zgred »

GooliopeJ pisze:
12 lut 2022, 18:11
UPDATE: Lily Cheng jest już dostępna na polskim Allegro w naprawdę dobrej cenie, czekam na swój egzemplarz
Spojrzałam na cenę i na razie biorę na luz :) Ale chciałabym jedną z tych lalek zaprosić do siebie. Za każdym razem, kiedy je widzę w sklepie, zaskakuje mnie ich wysoka jakość. Mam jednak problem z mało wyrazistymi twarzami. może w przyszłości pojawi się nowy mold, który mnie bardziej oczaruje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Co prawda na ogół unikam wstawiania zdjęć, bo raz że zawsze wychodzą mi okropne, a dwa że jakościowo wyglądają jak robione mikrofalówką ale ten jeden raz pochwalę się swoją kolekcją (choć zdaję sobie sprawę że na moich fotografiach wyglądają niezbyt atrakcyjnie :rotfl: )

Z serii pierwszej Violet + Ruby, Sunny i Skyler z serii cheerlederek
Obrazek

Z serii drugiej Krystal, Amaya, Karma i Bella
Obrazek

Kompletna seria trzecia, czyli moja ulubiona
Obrazek

Kompletna seria Pacific Coast (nie licząc chłopca, którego posiadać nie planuję - nie lubię lalek chłopców za wyjątkiem paru Disney'a)
Obrazek

Z wydań specjalnych Lily, Holly i Laurel, Kia i Jett
Obrazek

Amaya w wersji big size + chłopiec chyba z serii drugiej, którego zapomniałam umieścić tam na zdjęciu :rotfl:
Obrazek

Czekam jeszcze na zamówione Juniorki, z serii zimowej jak będę mieć okazję kupię przynajmniej jedną, ze Slumber Party marzą mi się dwie - niebieska i różowa, z Rockstar prawdę mówiąc jakoś żadna mnie nie ''kręci'', podobnie jak z uzupełnianiem pierwszej linii, to najsłabsza jak dla mnie i jedna Violet mi wystarczy. Jak trafi się okazja to uzupełnię do końca serię drugą i squad cheerlederek :)

Jeszcze parę słów o Lily Cheng: nie licząc tej big Amayi najbardziej mi się podoba z dotychczasowych wydań specjalnych (bije na głowę Jett i bliźniaczki, że nie wspomnę o Kii, która według mnie nie jest zbyt udaną lalką), najbardziej ucieszyło mnie, że udało mi się wyjąć lalkę a zachować opakowanie w całości, wcześniej udało mi się tego dokonać tylko raz w życiu w przypadku Gooliope Jellington :D

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Woow, jaka wspaniała kolekcja🤩
Podziwiam. Zwłaszcza za Bellę Parker, na którą się czaję, bo pasowałaby mi do Violet i Emi, ale niestety cena mnie nieraz przeraża :boisie: . Ale jeśli się kiedyś nadarzy okazja to chyba kupię.
Możliwe też, że przygarnę tą fioletową, juniorek (to chyba też Violet Willow :mysli: ) ale jeszcze pewna nie jestem, aczkolwiek chętnie zobaczyłabym ją na jakimś real photo :D

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Dziękuję :] Myślę, że z czasem stanieją, tym bardziej że seria Pacific Coast nie ma outfitu na zmianę, to powinni uwzględnić w cenie, Juniorki za to myślę, że gdy przestaną być nowością będą chodzić za cenę podobną do cheerlederek :D

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Kolekcja niesamowita! Biję pokłon O.O Aż żałuję, że ja nie mam tych wszystkich lalek! :zalamka:

Ja to się czaję na chłopaka z serii plażowej :D

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

GooliopeJ to by było piękne, gdyby juniorki były w cenach cheerleaderek. A z Pacufic Coast nikt mi się nie podoba. Nawet Bella Parker, jakoś wolę ją w podstawowej wersji.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Obrazek

Tutaj real foto jednej z Juniorek + porównanie wzrostu z pozostałymi.
Na Allegro chodzą już taniej, więc myślę że jeszcze z miesiąc i będę kosztować około 100-90 zł, śliczne są moim zdaniem, a ubranka pasują na ich standardowe wersje :]

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

OMG, teraz to jeszcze bardziej chcę Violet w wersji junior.
Nie miałam pojęcia, że one są niższe od standardowych i w ogóle myślałam, że to dopiero zapowiedź, więc nawet nie sprawdzałam😆

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Wiem, że już w polskich sklepach widziałam juniorki. Nie wiem tylko czy to był eswiatzabawek czy czaszabawy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości