Rainbow High

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

GooliopeJ, czyli to pewnie normalne w tej serii, bo już się zastanawiałam czy z moim egzemplarzem wszystko w porządku.
Dziękuję :D

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Do mnie przyszła dzisiaj moja pierwsza (i na ten moment niestety jedyna, nad czym bardzo ubolewam) z linii Shadow:

Obrazek

A tutaj jeszcze zdjęcia moich lalek z serii 4 już odpakowanych, gdyby ktoś był zainteresowany nimi:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Oo, masz tę shadow high, co śliczniutka jest.
Też ją kiedyś przygarnę🙂

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Jest bardzo ładna i dostępna już na Allegro, chociaż prawdę mówiąc zamawiając przez Amazon wyszło mi taniej niż tam... Teraz waham się między Natashą a Nicole, choć z drugiej strony tyle już mam tych lalek a jeszcze na pewno będę chciała bliźniaczki, że zastanawiam się czy lekko nie przystopować :D

PS. sandrinka, zachwycam się Twoimi zdjęciami na Instagramie, sama bym chciała takie robić ale najpierw trzeba by sobie sprawić dobry aparat albo chociaż telefon :rotfl:

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Jeszcze jej nie widziałam na allegro. Zresztą i tak jeśli miałabym kupować to dopiero po wypłacie.
A co do zdjęć to ja Ci powiem, że podstawą jest dobre światło. Bez tego to i aparat nie pomoże, a przynajmniej mój sobie nie radzi w słabym świetle i ziarno się na fotkach pokazuje (choć z drugiej strony on sam nie jest jakiś wypasiony, więc nie ma się co dziwić).

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Ja zamówiłam w przedsprzedaży Lunę i Nicole, zależało mi od początku najbardziej na Natashy a tu wychodzi, że już 3 lalki i żadna nie jest nią :rotfl: Może dlatego, że nigdzie nie można jej dostać jeszcze w normalnej cenie tzn. poniżej 200 zł...
Mój aparat w telefonie strasznie już zawodzi (podobnie jak sam telefon, 3 lata na smartfona to chyba jednak za dużo) i zdjęcia wychodzą rozmazane, słabe, dobrze jest jeśli w ogóle jakieś są, dlatego zazdroszczę Ci jakości, scenerii i pomysłów, podziwiam naprawdę :D

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

https://www.youloveit.com/dolls/2494-ra ... dolls.html

Seria 2 Junior High.
Podoba mi się tylko Amaya, fajnie że pamiętali o jej oryginalnych, jasnych włosach, Bella i Karma prawie w ogóle nie różnią się od oryginału, Stella jest taka nijaka, u Krystal tylko inne włosy, widzę że zrezygnowali z Rivera bo słabo się sprzedawał.

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Karo »

https://www.youloveit.com/dolls/2541-ra ... dolls.html
Kolejne RH. Większość RH sobie odpuściłam, nie podobały mi się na tyle, by wydawać na nie kasę. Jedyna, która mnie przełamała to Meena. 🧡 Teraz wiem, że druga to będzie ta blondynka w różowej brokatowej sukni. Piękna. 💘🤑

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

A ja - o dziwo, pierwszy raz w życiu jestem zawiedziona i rozczarowana z kilku powodów. Po pierwsze, trochę tych lalek za dużo - podobało mi się w MGA że stawiali na jakość i nie wątpię, że będą dopracowane ale zaczynają ,,nawalać'' pod względem różnorodności, te lalki już się dublują, jedna z tych nowych to wypisz wymaluj Robin Sterling... Wolałabym, żeby wychodziło ich mniej (bo teraz to istne szaleństwo) ale żeby były bardziej przemyślane, na pewno mogliby coś więcej urozmaicić. Po drugie, pierwsza linia Shadow High mi się podoba i tyle wg. mnie wystarczy, teraz kiedy mam już porównanie na żywo Shadow tak bardzo nie przykuwają mojej uwagi jak Rainbow, to ich domena, tęczowe, kolorowe włosy, a za bardzo moim zdaniem chcą iść w stronę Monsterek (różowa czy niebieska skóra). Monsterki dobrze wyglądają jako Monsterki i tego się nie podrobi, u RH nie podobają mi się takie ,,upiorowate'' lalki :|

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

https://www.youloveit.com/dolls/2560-ra ... woman.html

Miałam na najbliższy czas odpuścić sobie RH ale jak to zobaczyłam, stwierdziłam że mnie mają po raz kolejny. Chyba żadna linia do tej pory tak mnie nie zachwyciła. Bella jest niesamowita, na drugim miejscu kotka. Wszystkie są przepiękne, poza Violet, która wygląda jakby miała na głowie talerz od anteny.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: kenereri »

Bella jest przepiękna.

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Gdybym wiedziała, że kiedykolwiek wyjdzie Bella Parker w stroju czarownicy to chyba odpuściłabym sobie kupowanie podstawowej😆

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: KiciaKocia »

Zawsze możesz sprzedać i kupić nową.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Ja myślę, że wszystkie fajnie posiadać w kolekcji, mam podstawową i tą z Pacific Coast a czarownica jest numerem jeden na mojej wish liście :D

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Też mam chrapkę na czarownicę :D.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości