Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: KiciaKocia »

Szczerze? Oryginalne są zdecydowanie warte swojej ceny - są naprawdę świetnie wykonane.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: Manhamana »

Podróbki z oryginalnymi Pieskami mają niewiele wspólnego - łebki są ze słabej jakości gumy z widocznym odlewem, uszy są wszyte, a ciałko podróbkowej Pieski pominę milczeniem.
Oryginalne są śliczne, solidnie wykonane i jak chce się mieć Panią Pieskę to raczej kupić jedną oryginalną.
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
karusia79
Posty: 193
Rejestracja: 08 lis 2013, 09:48
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: karusia79 »

Są takie słodkie, że na jednej się nie skonczy hehehe. One są stadne xD

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: Dorii.86 »

Mam dwie lalki z tej linii , Pinkie I Pepper , I zaluje ze nie kupilam wiecej kiedy wyprzedawali koncowke... no coz juz tak mam heheh

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: Miranda »

Szkoda, że nie ma kocich.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: kenereri »

kenereri pisze:
22 maja 2013, 16:45
Psy mające psy - serio? xD
Małym dziewczynkom na pewno się spodobają, ja podziękuję.
Tu jest moja łopata.

Po dziesięciu latach muszę się zreflektować. Pinkie Cooper to był pomysł idealny. Szkoda, że się nie przyjęła, ale widać w tym wątku jakie mieliśmy na jej temat zdanie. Kobieta zmienną jest. Teraz szukam tych lalek na gwałt i darzę miłością najszczerszą. :D

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: GooliopeJ »

Ojeej, jakie śliczności! :serducho: Aż nie mogę uwierzyć, że dopiero teraz dzięki odświeżonemu wątkowi zobaczyłam, że istniało takie coś. Strasznie dziwnie lalki ale jednak tak przesłodkie, że aż chciałabym mieć jedną z tych spanielek, urocze są bardzo! Tylko z tego co widzę, nigdzie nie do zdobycia, ciekawe dlaczego... Większość wycofanych linii lalek da się zdobyć choćby używanych a tutaj nic, seria też nie jest aż taka stara bo podobno z roku 2015, ciekawe dlaczego nie ma już ich nigdzie, wielka szkoda ;(

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: KiciaKocia »

GooliopeJ pisze:
16 gru 2022, 22:49
(...)seria też nie jest aż taka stara bo podobno z roku 2015(...)
Nie z 2015 a z 2013 i praktycznie jak tylko wyszła to zaraz została wycofana w 2014.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: kenereri »

KiciaKocia pisze:
18 gru 2022, 11:52
GooliopeJ pisze:
16 gru 2022, 22:49
(...)seria też nie jest aż taka stara bo podobno z roku 2015(...)
Nie z 2015 a z 2013 i praktycznie jak tylko wyszła to zaraz została wycofana w 2014.
To prawda. Ile je w sumie wydawali? Jakieś pół roku. Myślę, że teraz po tylu dziwnych liniach lalek, które widzieliśmy Pinkie zostałaby przyjęta serdeczniej.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: kenereri »

GooliopeJ pisze:
16 gru 2022, 22:49
Ojeej, jakie śliczności! :serducho: Aż nie mogę uwierzyć, że dopiero teraz dzięki odświeżonemu wątkowi zobaczyłam, że istniało takie coś. Strasznie dziwnie lalki ale jednak tak przesłodkie, że aż chciałabym mieć jedną z tych spanielek, urocze są bardzo! Tylko z tego co widzę, nigdzie nie do zdobycia, ciekawe dlaczego... Większość wycofanych linii lalek da się zdobyć choćby używanych a tutaj nic, seria też nie jest aż taka stara bo podobno z roku 2015, ciekawe dlaczego nie ma już ich nigdzie, wielka szkoda ;(
Kiedyś bywały w ubrankach na Aliexpress, ale to już chyba przeszłość, bo nie udało mi się żadnej znaleźć. Teraz żałuję, że nie kupiłam. :(

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: mobe »

Daj znać jak gdzieś je wytropisz xD ja też dopiero co się w nich zakochałam i nie mogę przeboleć.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1891
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: barbusia77 »

Osobiście wolałabym żeby miały tylko buźki " pieskowe" a włosy normalne a nie tylko w formie uszu. Można by było je dowolnie czesać a nie tylko w dwa kucyki ;)
<3

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: KiciaKocia »

kenereri pisze:
18 gru 2022, 14:20
KiciaKocia pisze:
18 gru 2022, 11:52
GooliopeJ pisze:
16 gru 2022, 22:49
(...)seria też nie jest aż taka stara bo podobno z roku 2015(...)
Nie z 2015 a z 2013 i praktycznie jak tylko wyszła to zaraz została wycofana w 2014.
To prawda. Ile je w sumie wydawali? Jakieś pół roku. Myślę, że teraz po tylu dziwnych liniach lalek, które widzieliśmy Pinkie zostałaby przyjęta serdeczniej.
Więcej niż pół roku, mniej niż rok. I nawet wszystkiego co było zaplanowane nie wydali...
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: kenereri »

mobe pisze:
18 gru 2022, 19:33
Daj znać jak gdzieś je wytropisz xD ja też dopiero co się w nich zakochałam i nie mogę przeboleć.
Niestety przejrzałam chińskie strony, mercari i to co nasze polskie, wszystko nieaktualne. :( Zostaje już chyba tylko Ebay.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Pinkie Cooper and The Jet Set Pets.

Post autor: KiciaKocia »

Przy okazji się pochwalę moją Ginger Jones.
Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości