Once Upon a Zombie

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: Soihime »

A może to samoróbka czyjaś?

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: EvilCupcake »

Nope. Napisali, że to bardzo wczesny projekt o prace nad nim dalej trwają.

-- 15 gru 2016, o 16:20 --

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58E9BFEF
Kolejny prototyp! Cieszę się, że ta seria "nie umarła".

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: reiha »

jeszcze Królowa Śniegu na ciele Barbie. Wstrętne są te lalki, nic dziwnego że dali im szklane oczy skoro rysują takie :D
Obrazek
(zdjęcie z ebay)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: Stary_Zgred »

Chwila, ale czy to na pewno oficjalne prototypy? Toć toto jest fotografowane na tle czyjejś pościeli i ściany, w prywatnym domu. Wiem, że niektóre firmy nie mogą sobie pozwolić na studio, ale taka "sesyja" śnieżącym aparatem (a raczej komórką), w nienajciekawszych okolicznościach scenografii, to jednak straszny obciach, nawet jeśli te lalki to etap przedembrionalny.
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: reiha »

link do aukcji był na oficjalnym fb XD

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: trujewszczak »

Oni w ogóle nie dbają o promocję od tej estetycznej strony. Cały ich fanpage wygląda jak twór dziecka z przedszkola. Osobiście bardzo mnie to odrzuca.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: Soihime »

Dla mnie ta cała seria to jedna wielka porażka. :/ Do mnie te lalki w ogóle nie przemawiają. Nie mam nic przeciwko pomysłowi na tematykę, ale wykonanie jest ochydne. Jak klony. Albo jakby ktoś pierwszy raz robił ooaka

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: EvilCupcake »

Ja nie narzekam. Te lalki które zostały wydane są bardzo fajnie zrobione, jedynym minusem jest beznadziejna dystrybucja. Jestem tylko ciekawa, czy to co widzieliśmy na powyższych zdjęciach doczeka się wersji finałowej.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: reiha »

nie wiem :( skoro sprzedają prototypy, to znaczy że nie zależy im na ewentualnym skopiowaniu projektu przez inne firmy.
Albo to totalni idioci...
Chciałabym zobaczyć jak wyglądałby chłopak, Królowa Śniegu mogłaby być ładna, ale to kolejna blondynka, która nie będzie się różniła niczym od poprzedniczek po wymianie stroju.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: EvilCupcake »

Nie wiem czy jest sens patrzeć na te prototypy, bo jeśli jest tak jak wspomniałaś, to może też oznaczać, że całkowicie zmienili plany co do wyglądu lalek i powstaną kolejne. Na fp zaznaczyli gdzieś, że to bardzo wczesne projekty, więc równie dobrze mogły gnić im w szafie przez rok lub dwa. :D

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Once Upon a Zombie

Post autor: JoannaS »

Kupiłam w SH Roszpunkę OUaZ , a że była zaniedbana, to trochę ją przerobiłam, zmyłam szwy i pomalowałam usta na koralowy. Nie lubię zombiaków, gnijących szcżątków itp. (choć moja lodówka świadczy zupełnie co innego - zgnilizny i pleśni tam pod dostatkiem). Lubię klimaty fantasy i SF, lubię nawet serię "Resident Evil" ale lalki zombiaki mi się nie pododbają. Ale Roszpunka z tej serii ma po porstu śliczną mordkę, te wyłupiaste oczka są słodkie. Podoba mi się, że nie ma wielkiej głowy jak EAH, podobają mi się akrylowe oczka, w sumie zgrabna postać, ładne dłonie, wielkie stopy (pasują buty od Equestrii ale czy ładne?). Figura grubością przypomina najchudszą Barbie (ciałko 2007). Co do włosów to gorszych nie widziałam, jak do tej pory, kupiłam ze zbitym kołtunem, po czesaniu i wrzątkowaniu i tak musiałam obciąć 4 cm, nie chciały się końce wyprostować. Chyba jej coś uszyję nawet, myślę że mogłaby robić za jakieś morskie stworzenie, albo mieszkankę księżyca sąsiadującgo z Pandorą ( z "Avatara") ;) .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości