Lalki firmowane logo "Disney"

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: dextella »

:D Wyrafinowany lalkowy sadyzm :D

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Urshula »

Zgredzina ma lalczane prosektorium w domu O.O

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: borze »

To ja może od tego prosektorium wrócę do głównego tematu.. ;)

Widzieliście tzw. "Designer Collection"? Jeśli nie, tak prezentują się wszystkie panie:

Obrazek

Co sądzicie? Chcielibyście mieć którąś z nich?
Mi szczerze mówiąc jakoś specjalnie nie przypadły do gustu. Tak na pierwszy rzut oka, grupowo, to robią całkiem dobre wrażenie, ale poza Arielką która wydaje mi się najładniejsza, żadnej innej bym raczej w domu nie chciała.. Mulan też wygląda ciekawie, jest tak dziwna i przerysowana, jeszcze z tym ulem na głowie, że nie da się nie zwrócić uwagi, ale do tej pory nie wiem czy na plus czy na minus. Najgorzej jak dla mnie wypadła moja ukochana Pocahontas, kojarzy mi się tu trochę z Nicole Scherzinger, a to niezbyt pozytywne skojarzenie :/

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Mangalarga »

Widziałam je już jakiś czas temu. Arielka rzeczywiście najpiękniejsza (cudny kolor sukni jej dobrali), Roszpunka też ujdzie jak dla mnie, reszta bez zachwytów. Ale to są lalki typowo kolekcjonerskie, do postawienia na półce/w witrynie i do patrzenia. Czyli niekoniecznie dla mnie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Paumar
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Paumar »

Stary_Zgred pisze:
BarbieDream pisze:Znowu będę się zchwycać Flynnem - ten gościu jest piękny <3
A w filmie jaki był cudny :) Toż to aż głupie, że się stara baba, taka jak ja, śliniła do postaci z ekranu, dodatkowo wygenerowanej w komputerze. Flynn mi się bardziej podobał niż chłopy w realu. Chyba czas się zacząć leczyć. :D
Jeeeeeeeej mam dokładnie tak samo! Aż mi wstyd było, że mi się podoba koleś z (bądź co bądź) bajki, ale przynajmniej teraz wiem ,że nie jestem sama xD Flynn - toż to ideał faceta. :serducho:

A takie lalki z Disney'a mieszkają sobie z moją rodzinką(prezentowałam kiedyś zdj na blogu) - mam marzenie, żeby zebrać z wszystkich filmów animowanych Disney'a - nie licząc oczywiście Hany Montany i innych szmir...Teraz czekam na Mother Gothel już jakiś czas i mam nadzieję, że dojdzie :stres:

Obrazek
Wyraźniejsze zdjęcie na blogu - http://disney-mattel.blogspot.com/2011/ ... styka.html

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: borze »

Paumar - zazdroszczę kolekcji, jest niesamowita! U mnie póki co skromniutko, 4 panny (w tym Anastazja, której niby liczyć nie powinnam, ale podepnę ją tu mimo wszystko), ale mam nadzieję się rozkręcić i kiedyśtam też uzbierać po jednej przedstawicielce z każdej bajki :)

Awatar użytkownika
Paumar
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Paumar »

borze pisze:Paumar - zazdroszczę kolekcji, jest niesamowita! U mnie póki co skromniutko, 4 panny (w tym Anastazja, której niby liczyć nie powinnam, ale podepnę ją tu mimo wszystko), ale mam nadzieję się rozkręcić i kiedyśtam też uzbierać po jednej przedstawicielce z każdej bajki :)
To ja w takim razie zazdroszczę Anastazji - poluję na nią oraz Dymitra już jakiś czas, ale nigdy nie umiem wygrać jakiś ładnych, w ich oryginalnych ubrankach ;) Swoją drogą, to piękny film animowany ;) Trochę faktów historycznych się nie zgadza, ale uwielbiam go oglądać.

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Lacrima »

Lalki z bajek bardzo sympatycznie mi się kojarzą z dzieciństwem, jednak nie moja bajka, poza tym większość tych lalek jest nie podobna do pierwowzoru albo jakoś pokracznie wykrzywiona :( tak jakby do każdej lalki oddzielny mold robili,zamiast jednego porządnego.
Paumar, a planujesz mieć Ursulez małej syrenki? z tego co widziałam genialna jest :D
Ta designers colletion ownersko prezentuje się dużo lepiej niż na tej focie, ładne twarzyczki (oprócz karykatualnych rzęs), jedynie Roszpunka wygląda jak nadęte babsko po botoksie, brrr... Niemniej mało bajkowe już tu są, a moja ulubiona Mulan to wogóle zbezczeszczenie.
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: borze »

Pauman - Haha, Ania była akurat przez kilkuletnią mnie średnio lubiana (co nie znaczy że wcale), bo nie mogłam za bardzo poszaleć z czesaniem jej, no i prawie cały czas chodziła w swojej firmowej, podartej sukience, gdyż żaden inny strój mi do niej wtedy nie pasował xD Teraz się w sumie też zmagam z tym samym, z tym że już-nie-problemem, może musiałam do niej dorosnąć żeby mi przestała przeszkadzać taka jaka jest ;)
A co do filmu, to też strasznie lubię go oglądać, już mniejsza o te fakty historyczne, bajka sama w sobie jest piękna i wystarczy ^^
Powodzenia w polowaniu! :)

Lacrima - na moje oko, to te mattelowskie akurat są bardzo podobne do bajkowych pierwowzorów. No i chyba to logiczne że do każdej mold jest inny, skoro każda (i lalka i postać z bajki) wygląda inaczej..? Mnie tu tylko wkurza to, że jest np. kilka różnych mattelowskich moldów Mulan, przez co się za cholerę nie mogę zdecydować na jeden konkretny, do tego dali jej jakieś zupełnie dziwne stroje, kiedy mi zależy na takim, który by dokładnie odwzorował oryginał :/

Awatar użytkownika
Paumar
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Paumar »

Lacrima pisze:Lalki z bajek bardzo sympatycznie mi się kojarzą z dzieciństwem, jednak nie moja bajka, poza tym większość tych lalek jest nie podobna do pierwowzoru albo jakoś pokracznie wykrzywiona :( tak jakby do każdej lalki oddzielny mold robili,zamiast jednego porządnego.
Paumar, a planujesz mieć Ursulez małej syrenki? z tego co widziałam genialna jest :D
Ta designers colletion ownersko prezentuje się dużo lepiej niż na tej focie, ładne twarzyczki (oprócz karykatualnych rzęs), jedynie Roszpunka wygląda jak nadęte babsko po botoksie, brrr... Niemniej mało bajkowe już tu są, a moja ulubiona Mulan to wogóle zbezczeszczenie.
Już mam, ale w momencie robienia zdjęcia o niej zapomniałam :D Tryton też jest świetny.

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Lacrima »

borze, może się nie dokładnie wyraziłam, ale chodzi mi o to, że jest 10 moldów Śnieżek, 8 Pocachontas, a większość średnio odwzowuje oryginał. Mattelowskie w większości są ok, Disney też pół biedy, ale jak patrzę na Simbę to mnie w większości odrzuca (ale może to mój uraz do tej firmy...) Dziwi mnie też to, że tymi lalkami zajmuje się kilka firm jednocześnie, zamiast jedna, przez co robi się niezły bałagan. Jak dla mnie żeby mieć porządną bajkową kolekcję to należałoby ją składać z fragmentów głowa jednego modelu, ubranko drugiego etc.
Paumar, super by było jakbyś wrzuciła, w końcu złe charaktery też doceniac należy! W końcu kogo tłukliby nasi bohaterowie? :D
I cieszę się, że nie tylko ja mam słabość do animowanego goscia (innego), nie jestem sama xD
A tak z innej beczki: wie ktoś czy był wydany lalkowy grzebień do włosów Mulan z lotosem w jej skali?
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: borze »

Ah, no to teraz już wszystko jasne :) Do Simby mam taki sam stosunek, przeokropne ryjki mają te lalki, chociaż właśnie ciuszki niektóre są niezłe. Pamiętam, że miałam kiedyś z tej firmy Bellę - lalka sama w sobie nieudana, ale za to sukienka bardzo. Chyba mi się gdzieś zachował sam ten ciuszek, może się do jakiejś przyszłej, lepszej Belli przyda ;)
A z tą słabością do postaci animowanych, Flynna także, to jest was o jedną więcej ^^'

Awatar użytkownika
Paumar
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Paumar »

Lacrima:
Był, był. Nawet go posiadam. Mogę zrobić jutro zdjęcia tego grzebienia jeśli chcesz ;)
Przy okazji mogę też cyknąć fotę Urszuli :D O właśnie, przypomniałas mi jeszcze, że strasznie brakuje mi czarnych charakterów(w przystępnych cenach...). Nie pogardziłabym Macochą z Kopciuszka na przykład.
Jeszcze co do Simby... Nie mogę patrzeć na te karykatury disneyowskich księżniczek xD Ale przyznam szczerze, że Maximus, ten koń z Zaplątanych wygląda zawodowo.

borze:
Niezwykle mnie to cieszy, bo jak komukolwiek mówię, że uwielbiam facetów z bajek, to się puka w czoło O.o

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Lacrima »

O! fajnie by było, zawsze miałam dziwną słabość do grzebieni do włosów, a ten mi szczególnie do gustu przypadł. Jeszcze jakbyś mogła podać z jakiej firmy on jest to bym miała łatwiejsze poszukiwania.
Źła Królowa ze śnieżki byłaby fajna :D
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Mangalarga »

Zła królowa ze Śnieżki była, w wersji Mattela i Disney Store ;) Tu są obie wersje:
http://www.flickr.com/photos/57684696@N08/6862326995/
Mattelowska nieporównywalnie lepsza moim zdaniem.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości