Lalki firmowane logo "Disney"

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Erysia
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:45
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Erysia »

Jestem zaskoczona- ma całkiem fajne ciałko i ruchome! :) Byłam pewna, że ograniczą się do standardowego: nóżki, rączki- przód, tył.
Zła strona tej sytuacji, to fakt, że coraz bardziej mi się te panny podobają...
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Stary_Zgred »

Dojrzałm do polubienia Belli. Mimo jej wad (wielki łeb!), dziewuszka u mnie zostanie. Chciałabym bardzo dokupić bestię, ale piniędzy niet :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Erysia
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:45
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Erysia »

Uważałam nową Bellę za lalkowe szkaradziejstwo, ale na Twoich zdjęciach wygląda naprawdę fajnie i przyciąga wzrok ;)
Gaston bardzo zacny :)
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Ciabas »

Gastonowi to tylko brak jaszczurzego jęzora ;p świntuch jakie on ma spojrzenie :blush:
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Stary_Zgred »

Ciabas pisze:świntuch jakie on ma spojrzenie :blush:
Obiecujące :D :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1061
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Kamelia »

Gaston jest fantastycznie zrobiony (choć jeszcze nie oglądałam filmu i jeszcze nie wiem, czy będzie mi pasował, ale może jak obejrzę film, to mi się spodoba, bo baaaardzo lubię Luke'a Evansa), ale nawet na Twoich zdjęciach nie mogę znaleźć krzty sympatii do tej paskudy Belli... No nie mogę. Za nic im ta panna nie wyszła...

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: ingrid »

Gaston w sumie wzorowany na obślizgłej sylwetce, nie wiem, jak w filmie, ale w bajce był dość prymitywnym osiłkiem i w moim odczuciu stanowił pewne alter ego samej bestii-księcia, symbol jego prymitywizmu i nieokrzesania, chamstwa, które odrzucił zrzucając samego Gastona.

Bella nie jest brzydką lalką, to znaczy powiedziałabym tak, wzorowana na ładnej urody aktorce, lecz o cechach zapewne trudnych do odwzorowania, tak więc lalka ma i wadę i zaletę, w pewnym sensie aktorkę przypomina i to bardzo, więc jest zaleta, lecz tym samym gubiąc przy tych wyostrzonych cechach charakterystycznych jakieś elementy przerysowanej delikatności. Nie czepiałabym jej się nadto, cały dwupak wypada atrakcyjnie. Sama Bella nie jest przynajmniej płaska, liniowa, można podejść do niej nieco poważniej i lalka w innym świetle zyskuje na oryginalności.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1061
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Kamelia »

Z Gastonem się zgadzam, spodziewałam się w filmowej wersji kogoś w stylu "dresa w rajtuzach". :D A tu niet. Dlatego muszę obejrzeć film i się przekonać do eleganckiej wersji Gastona. ;)

Co do Belli - masz rację, ale nadal lalka do mnie nie przemawia w żaden sposób.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Stary_Zgred »

Miałam podobne odczucia jak Pentesilea i Bella miała być do odstrzału, ale zafrapowała mnie jakością wykonania już po wyjęciu z pudełka. Chyba uwiodła mnie swoim strojem i zuchowatą miną, bo nadal uważam, że jest paskudna, ale już nie chcę się jej pozbywać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Ciabas »

Zgredziu jakbyś zmieniła zdanie co do Belli to chętnie przygarnę kolejną dziewczynę od Ciebie ;)

Gaston w tej wersji mimo wszystko jest narcyzowaty i wredny, ale w uroczy sposób :) jestem też pod wrażeniem głosu Luke'a, świetnie śpiewa.
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: ingrid »

Nowa Mulan i nowy Shang, ślicznie wyglądają prawda? Ciekawe, czy to rok Mulan, czy będzie kolejna edycja kolekcjonerskich par. Jaka szkoda, że te lalki są raczej dosyć drogie, jak i dostępne gdzieś za granicami.

Obrazek

źródło
http://picssr.com/photos/barbiedollfeve ... 007717@N06

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Neytiri »

Bardzo fajna para Mulan i Shanga, lalki dopracowane. Tylko Shang mógłby byś wyższy, w tym pierwszym zestawie przy Mulan równego wzrostu wypada jak kurdupel ^^
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Erysia
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:45
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Erysia »

Rzeczywiście, lalki bardzo ładnie się prezentują :) Szczególnie podobają mi się w strojach wojowników- Mulan taka niespotykana i świeża ;)
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: EvilCupcake »

Chyba pożegnam się z planem zakupu nowej bjd i szarpnę się na parkę w zbrojach. Czemu muszą wyglądać tak pięknie?!

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1061
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Kamelia »

Oglądałam wczoraj w tru Bellę. Obie wersje - artykułowaną i nie, a także dwupak z księciuniem. O ludzie kochani. Jakie te lalki paskudne. Ta w dwupaku to w ogóle najbrzydsza. Na żywo jeszcze gorzej niż na zdjęciach. A cena powala na kolana. Dramat i rozpacz...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości