Bratz

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: reiha »

Tak :D Wreszcie znalazłam jakiś ładny materiał w lumpeksie Obrazek Oprócz niego wzięłam jeszcze inne, więc teraz od szycia złazi mi skóra z rąk :| To nie jest wina materiałów, tylko moja normalna reakcja na dotykanie czegokolwiek trochę dłużej.
Obrazek

Awatar użytkownika
ploka
Posty: 122
Rejestracja: 02 wrz 2012, 16:08
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: ploka »

super! ja jakoś nie mam serca do szycia, wydaje mi się to bardzo skomplikowane - odmierzanie, branie miary... miałam podejście do spodni i wyszło tragicznie:P

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: reiha »

branie miary też jest mi obce. Spinam materiał na lalce i go zszywam, jak odstaje na biuście to zbieram placami nadmiar materiału i tak przeszywam.
Można jeszcze okręcić lalkę cienką folią, okleić taśmą i namalować markerem zagięcia, później zrobić z tego formę.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: reiha »

na stronie empiku można kupić jedną z nowej serii - link. Ciekawe czy to znaczy, że będą dostępne w Polsce :zawstydzony: Na ceneo ich nie ma, a na allegro widziałam u megadyskont, a później przestałam szukać :p

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: EvilCupcake »

Obrazek
Cloe evilsdolls
Przeszłam na ciemną stronę mocy. Btw słyszeliście już o tym, że MGA znowu wycofuje bratze? :c

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: reiha »

tak mają wyglądać kolekcjonerskie Bratz datowane na jesień 2018 - sprzedawane tylko za pośrednictwem Amazon:
Obrazek
Zdjęcie od Haydena Williamsa.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: kenereri »

20-sta rocznica Bratz. Trafią do Polski?
Nigdy jakoś specjalnie się nimi nie interesowałam, ale nawet cudza nostalgia na mnie oddziałuje, więc przygarnęłabym Cloe. :P

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Carmazin »

Też się zastanawiam czy do nas trafia, na grupce o bratz wielkie poruszenie :D Muszę się pochwalić, że wiedziona nostalgią kupiłam sobie przez olx kilka trupków, nie mogę się ich doczekać!

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: kenereri »

Weszłam tam specjalnie, żeby podpatrzeć czy są jakieś informacje haha. No i są na polskim Amazonie w cenie około 120 zł. :) To już dla mnie wystarczająco, chociaż z chęcią zobaczyłabym je na półkach.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: GooliopeJ »

https://www.youloveit.com/dolls/2677-br ... -pack.html

Za czasów świetności Bratz nigdy nie miałam ani jednej, ba, nawet nie słyszałam o nich chociaż ich początki przypadają na moje wczesne dzieciństwo, później za to uważałam, że są ohydne, takie gorsze wersje My Scene ale w tych dwóch pannach się zakochałam :serducho: Mają w sobie coś takiego uroczo kreskówkowo - karykaturalnego i przywodzą mi na myśl właśnie klimaty dzieciństwa, gdy pojawią się w Polsce (i o ile) będę polować zwłaszcza, że ostatnio kupiłam sobie swoją pierwszą Bratz - blondynkę z serii Cult Gaia i jestem pozytywnie zaskoczona, może nie dorównują RH ale postawiłabym je jakościowo na równi z LOL, które również bardzo lubię. No i przydałyby mi się kolejne złe bliźniaczki do kompletu tych z RH i SH, skullectorki z MH wciąż pozostają nierealnym marzeniem.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: kenereri »

U mnie podobnie. Bratz były ohydne, lamerskie, nie to co My Scene. xD Widziałam, że wyszedł ten dwupak, obejrzałam kilka odcinków animacji i przepadłam. Jak tylko się pojawią to zamawiam! I teraz rozumiem dokładnie dlaczego Bratz swego czasu były pod nagonką rodziców. Wcale się nie dziwię, zwłaszcza po obejrzeniu animacji, która jest świetna, ale dziwnie niepokojąca i "dorosła". Pewnie dlatego teraz mnie tak bawi.

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: mobe »

ja też nigdy nie byłam fanką bratz, te ich wielkie wary mnie skutecznie odstraszały, a teraz myślę, że mogłabym przygarnąć kilka, szczególnie jak gdzieś mi się przewijają na instagramie, one mają taki wielki instagramowy fandom twórców xD

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Miranda »

Po latach stwierdzam, że mają swoj urok. :uaua:


Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: mobe »

Oooo 60cm lali, to ja bym chciała. Szkoda tylko, że ma piórka na sukience, bo to mnie odrzuca.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości