Bratz

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misia27
Posty: 96
Rejestracja: 10 gru 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: misia27 »

U mnie w tkmaxx są jeszcze ze 3 z tej serii. Na pewno Cloe, chyba Phoebe i Roxxi. W cenie 40-44 zł.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: reiha »

Bratz wracają : D
Obrazek
Obrazek
źródło
Wyblakłe takie trochę są...
Artykułowane kolana i sztywne ręce, bleeeee.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: EvilCupcake »

To były jedyne Bratz, które bardzo, bardzo chciałam. Miałam okazję oglądać jedną z nich w Holandii, ale jej cena była zabójcza. :( Może jeszcze kiedyś się połaszą na stworzenie podobnych.
Obrazek
https://www.flickr.com/photos/27836281@N06/6073682564/

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Mangalarga »

Podobno mają być dostępne poniższe oddzielne ubranka - czytałam gdzieś, że niektóre bratzowe ciuszki pasują na Monsterki/Everki, więc... :hyhy:

Obrazek
Create A Bratz Clothing Seperates by Dollsrmylife™, on Flickr

A na razie zdjęcie trafiło do mojego folderu z inspiracjami do szycia (które może kiedyś w końcu wykorzystam).
Obrazek

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: KiciaKocia »

Pasują to za duże słowo. Mam parę ciuchów od starszych Bratz i sukienki są jak z młodszej siostry, bo monsterki mają o wiele dłuższe nogi niż Bratz. Spodnie są ciasne i kuse a bluzki workowate i mają o wiele za długie rękawy.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Mangalarga »

Czyli coś mi się potegociło :/ Nic to, przynajmniej fajne ciuszki są do "ściągnięcia" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: KiciaKocia »

To nie tak, że nie pasują w ogóle, ale dobrym dopasowaniem tego nie nazwę. Bratz mają zupełnie inne proporcje (krótszy i szerszy korpus, dłuższe ręce, krótsze, patykowate nogi bez stóp) niż monsterki i przez to ciuchy źle leżą. Mam parę bratzowych ubrań i np. jedne spodnie mają tak wąskie nogawki, że nawet z lekkim rozcięciem na samym dole nie można ich przeciągnąć przez stopy. Zresztą łap zdjęcie Roszeli w sukience od Bratz - jak się przyjrzeć to widać jaka kusa jest na niej i jak odstaje na cyckach.
Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: reiha »

Biedna, coś ją użądliło w stopy :C
Obrazek
źródło
Opuchlizna odwraca uwagę od idiotycznego stroju. Sprytne.

Awatar użytkownika
ploka
Posty: 122
Rejestracja: 02 wrz 2012, 16:08
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: ploka »

haha, chyba pynkne z tych butów ;D
reiha you made my day!

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: LolitaDolls »

Może to reakcja alergiczna na bułę albo warzywa w które wepchnęła girę...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: reiha »

Obrazek
Target uruchomił specjalną platformę pozwalającą na stworzenie własnej Bratz (Create-A-Bratz). Lalka kosztuje 49,99$, a czar realizacji zamówienia trwa dwa tygodnie. Więcej można poczytać w tym artykule, albo wejść na stronę kreacji lalek.

Dla osób, które nie mają ochoty czytać artykułu, oprócz wzmianki o nowej linii napisali też, że zmienili materiał włosów lalek na lepszy gatunkowo saran.

Szkoda, że u nas są niedostępne :C

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: MajorMistakes »

Podobają mi się kolczyki-plastry miodu, a bluzeczka urocza :) Szkoda, że spódnica taka na odwal, toż to się będzie siepać na bank! Buty hamburgery są fantastyczne, bardzo w stylu Irregular Choice, lamentuję, że nie da się ich wcisnąć na żadną Barbie :(
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Annorelka »

Jestem pozytywnie zaskoczona pomysłem na zamówienie stworzonej przez siebie Bratz! Oraz buzie tych nowszych są jakieś sympatyczniejsze, mniej "biczowate", oczy bardziej okrągłe... Szkoda, ze ze stopami przesadzili. XD

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Stary_Zgred »

U znajomej na Flicrze zauważyłam zdjęcie wyjątkowo nie-biczowatej Bratzki. Jest dla mnie niemałym szokiem. No i przede wszystkim - niekłamanie mi się podoba. To chyba przez te wielkie oczyska. Rzadko takie widuję u Bratz i trochę mi szkoda. Ale poza nimi wpadły mi w oko i brwi i śmieszne piegi i nawet makijaż ust.
Obrazek
https://www.flickr.com/photos/49746645@N00/21931185275/
Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Mangalarga »

Widziałam nowe Bratz w jednym z brytyjskich sklepów - nie będę kłamać, że mocno mnie kusi kupno jednej. Jedyne, co mnie powstrzymuje, to w sumie brak artykulacji łapek.
Nowa odsłona linii ogólnie nie jest już tak biczowata, jak starsze lalki :)

A blondyneczka faktycznie fajniutka, jeśli ją wypatrzę, to może się skuszę, bo pysio ma urocze!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości