Bratz

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Bratz

Post autor: Mangalarga »

Chyba najbardziej biczowate lalki jakie znam :P
Ale przyznam, że zaczęły mi się podobać dwie, Party Chloe i Party Jade:
Obrazek
Obrazek
Są artykułowane i mają całkiem fajne stylizacje. Może się kiedyś przemogę i włączę te pannice do swojej kolekcji - jeśli już, to obie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Stary_Zgred »

Ich sukowatość to fakt stwierdzony naukowo :) nie zmienia to faktu, że są bardzo ciekawe - takie maleńkie i głowiaste. Mnie strasznie podobają się mini bratz, ze względu na swoją cukierkowość.
Nie wiedziałam, że laleczki bratz są artykułowalne - to duży plus!
Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Mangalarga »

Zazwyczaj nie są artykułowane, o ile mi wiadomo tylko ta seria ma przeguby. Ogólnie Bratz do mnie nie przemawiają, ale te dwie zaczynają mi szeptać, że chcą być u mnie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Mono »

Te oczy jeszcze jeszcze, ale już usta to porażka. Wyglądają w najlepszym wypadku jak pogryzione przez osy, albo po przedawkowaniu botoksu.
Ciałko za to przydałoby mi się do mojej mangowej laleczki :cwaniak:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: dollbby »

są na allegrow fajnej cenie... bynajmniej były ;D tez bym sie skusił;D

http://allegro.pl/bratz-party-lalka-z-a ... 08349.html

///Edytuj posty zamiast pisać dwa jeśli chcesz coś jeszcze dodać.
Mono

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: privace »

U mnie były trzy i nie zagrzały miejsca. Głównie ze względu na "kikutki"- to najgorszy wynalazek, wiadomo że lalki najczęściej gubią buty bez względu na ich rozmiar :facepalm:

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Mangalarga »

Akurat te "wary" to dla mnie nie problem. Zauważyłam, że Bratz, a także niektóre inne lalki, maja usta pomalowane tak, że jakby kobieta się tak umalowała, to miałaby szminkę także dookoła ust, i to bardziej niż trochę ;) Jeśli bym się na nie zdecydowała, to przemalowałabym im przynajmniej usta na nieco delikatniejsze.

Ta z Allegro jest kusząca, ale wyczerpałam już swój limit na lalki w tym miesiącu. Zresztą nie jestem jeszcze 100% zdecydowana.
Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: dollbby »

ja raz przemalowałem takiej usta... wyglądała jakby miała opuchniętą ware

Awatar użytkownika
Agiss
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2012, 22:05
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Agiss »

Mi też sie usta nie podobaja i nigdy nie podobały... Ponadto, nie wiem jak jest naprawdę, ale na zdjeciu wyglada jakby nie miały nosa :P Traktuje je bardziej jako ciekawostkę :P

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: dollbby »

nosek mają taki tyci tyci... więc wyglądają kosmicznie... wielka glowa, wielkie oczy i usta brak nosa... wyobrazić sobie takiego czlowieka xDDD

Awatar użytkownika
Bomba
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 22:09
Lokalizacja: Myślęcinek (koło Bydgoszczy)
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Bomba »

Nie przepadam za nimi. Te usta.. no porażka
We're all full of lies

http://szalenstwakamy.blogspot.com/ <--- blog lalkowy
http://fotomaniabomba.blogspot.com/ <--- blog nielalkowy, fotograficzny

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Daga »

Ja tam darzę je pewną sympatią, chociaż głównie ze względu na ciekawe ciuszki. Fakt, usta są trochę dziwne, ale są modele, gdzie pojechali łagodniej i wcale to źle nie wygląda, np. jedyna panienka Bratz z mojej wishlisty:

Obrazek

Ale temat odgrzebuję głównie ze względu na nowszy model widziany ostatnio we wrocławskim Tk.Maxxie, a mianowicie Bratz True Hope.
http://www.toysrus.com/product/index.js ... d=12918054
Tam, prawda... wyższy cel, szlachetna inicjatywa, blah blah blah, wstawcie tu dowolną ilość wzniosłych słów, ale jakoś mnie nie porywają te laleczki. Są minimum dziwne.
Aha. Łyse Moxie Girlz też są.

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Ciekawe te True Hope, chociaż te mordki bez włosów wyglądają dla mnie tragicznie :P No, ale czego Mattel nie wykorzystał, to podpatrzyło MGA, bo w końcu łysa Baśka też miała być :)

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: KiciaKocia »

Podoba mi się sama idea stojąca za True Hope, choć same lalki nie podobają mi się za grosz. Zresztą tak samo jak Bratz z włosami - jak dla mnie mają za duże usta, za małe nosy i zbyt wąskie oczy. Choć trzeba im oddać sprawiedliwość, bo ciuchy mają bardzo fajne. (Marzy mi się, żeby kiedyś kupić sobie jakąś Bratz i obskubać ją na ciuchy dla moich Monsterek, ale niestety, kasy brak a trochę głupio kupić lalkę tylko na ubranie)
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Bratz

Post autor: Ania_DollSecondHand »

KiciaKocia pisze:Podoba mi się sama idea stojąca za True Hope, choć same lalki nie podobają mi się za grosz. Zresztą tak samo jak Bratz z włosami - jak dla mnie mają za duże usta, za małe nosy i zbyt wąskie oczy. Choć trzeba im oddać sprawiedliwość, bo ciuchy mają bardzo fajne. (Marzy mi się, żeby kiedyś kupić sobie jakąś Bratz i obskubać ją na ciuchy dla moich Monsterek, ale niestety, kasy brak a trochę głupio kupić lalkę tylko na ubranie)
Kicia, fakt - ubranka mają świetne, a jak raz kupisz lalkę tylko dla ciuszka (no bo w końcu golaskę można sprzedać dalej...), to potem na inne lalki, które Cię nigdy nie interesowały będziesz patrzeć właśnie przez ten pryzmat :D Gorzej, jak golaska się nie sprzeda... ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości