Momoko

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Momoko

Post autor: Stary_Zgred »

Hehe, u mnie jest odwrotnie - oryginały wydaja mi się strasznie ciężkie, jeśli chodzi o makijaż i jakoś mi bliżej ku tym odmienionym :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Momoko

Post autor: Miranda »

Oryginalne Momoko mnie nie zachwycają. Twarze raczej wyglądają na takie od klonów niż lalek z niby wyższej półki.
Ale te OOAKi są piękne! Dodały lalkom lekkości, dziewczęcości, takiego niepowtarzalnego uroku delikatnych nastolatek. Cudne są.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Momoko

Post autor: Stary_Zgred »

Wielką miłością nigdy nie zapałam, ale pojedynczą jagódkę w stadzie jednak lubię :)
Obrazek
Obrazek

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Momoko

Post autor: niemiłamonika »

"Stary_Zgred" absolutnie piękna ta jagódka.Taka naturalna.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Momoko

Post autor: Stary_Zgred »

Czy ktoś zmieniał kiedyś ciało Momoczce? Dziś mojej zrobiło się kuku - spadła mi z półki przy sprzątaniu i złamała jej się ręka. Spróbuję skleić, ale na dłuższą mete wolałabym podmianę ciała. Obitsu o odpowiednim kolorze chyba dałoby radę. Tylko jak zdjąć główkę z haczyka? Czy podgrzanie nie zaszkodzi łebkowi?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 787
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Momoko

Post autor: Lunarh »

Zgredzie, i co, udało Ci się naprawić Momosię? Jaki ma łebek? Twardy czy miękki? Miękki schodzi bardzo łatwo, a twardy można zanurzyć w ciepłej wodzie i pomalutku ściągać. Ważne, żeby mocno trzymać szyjkę, bo może pęknąć. Haczyk w łebku nie jest duży.

Jakbyś kiedyś chciała wydać dziewuszkę do adopcji, nawet taką połamaną, to daj znać.

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Momoko

Post autor: Justyna »

Do mnie znowu trafiła Momoko. Był okres że wszystkie sprzedałam ale ostatnio znowu zapałałam uczuciem. :rotfl:

Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Momoko

Post autor: Balbinka »

Sliczna :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości