Betty Teen

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Morrighan »

Znalazłam aukcje z Betty, ale wydaje mi się, że cena nie jest zbyt przystępna. Może komuś będzie zależało i kupi :)
http://allegro.pl/betty-teen-i5011915853.html


Awatar użytkownika
niuniek
Posty: 602
Rejestracja: 08 sie 2012, 02:08
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: niuniek »

śliczna jest :) Dla konesera to jak ciacho! No nie?

Mnie jakoś utkwiła brunetka obcięta na simonkę z ciemnymi lub jasnymi podkręconymi włosami. Macie z takim rysopisem na zbyciu?

Awatar użytkownika
niuniek
Posty: 602
Rejestracja: 08 sie 2012, 02:08
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: niuniek »

A co powiecie o tej??? Czy cena nie jest zawyżona jak na jej stan bez ubranka? No i czy w tym przypadku "kąpiel w maśle" jej pomoże żeby pozbyć się tego długopisu? Czy to któraś z Was może jest autorką tej licytacji???

http://allegro.pl/stara-lalka-barbie-to ... 38042.html

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Annorelka »

Nabyłam nad morzem bardzo tanio lalkę, która około 10-15 lat stała w sklepie z zabawkami i odzieżą. Wiedziałam, że buzię znam z internetu i po zrobieniu rozeznania wyszło, że ma mold Betty Teen, który widywałam na blogach. Tylko Betty toto nie jest, choć BARDZO porządnie zrobiona. Na opakowaniu-tubie (które już strasznie pęka i zżółkło) wzorowanym na tych od Barbie Fashion Fever (? - wygląda mi na starszą od ff) nie ma żadnej nazwy. Mały stojak tylko na nogi. A ciałko ma od artykułowanej Steffi Love starszego typu, jak lalka z pierwszej strony tematu, tylko jasne. Ciuszki bardzo porządne, z błyszczącego, jakby brokatowego materiału i koronki. RAJSTOPY.

W sobotę będę w domu, dam zdjęcia, ale czy ktokolwiek może kojarzy co to może być z opisu?

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

Nie dałam rady oprzeć się lalce, którą na pewno tworzono na bazie facemoldu Betty. To bez wątpienia klon, ale z tych przyjemnych dla oka i kochanych, które łapią za serce i krzyczą: "Przygarnij mnie, potrzebuję miłości!"
Obrazek
Obrazek
Wyraźnie widać, że twarzyczkę odlewano domowym sposobem (te nierówności!) ale czy to odbiera jej urody?
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1638
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Czarnab1 »

Zgredku lalka jest urocza. Na pierwszy rzut oka pomyślałam, że to Steffi ze sraszej kolekcji.

Awatar użytkownika
Erysia
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:45
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Erysia »

Zgredku -ona jest wspaniała :)

-- 4 cze 2017, o 19:05 --

A tak w ogóle prowadzę właśnie lalkowe śledztwo i potrzebuję fachowej pomocy ;)
Na strychu wygrzebałam moją pierwszą "Barbie", (która w rzeczywistości Barbie wcale nie była), nie bardzo wiem, czym ona właściwie jest, a przeglądając forum, trafiłam tutaj i stwierdziłam, że pyszczek ma całkiem podobny. W związku z tym mam pytanie: czy Betty może mieć płaską klatkę piersiową? (Ewentualnie zastanawiam się, czy to nie jakaś starsza Stacie?).
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

Erysia pisze:A tak w ogóle prowadzę właśnie lalkowe śledztwo i potrzebuję fachowej pomocy ;)
Na strychu wygrzebałam moją pierwszą "Barbie", (która w rzeczywistości Barbie wcale nie była), nie bardzo wiem, czym ona właściwie jest, a przeglądając forum, trafiłam tutaj i stwierdziłam, że pyszczek ma całkiem podobny. W związku z tym mam pytanie: czy Betty może mieć płaską klatkę piersiową? (Ewentualnie zastanawiam się, czy to nie jakaś starsza Stacie?).
Pokaż nam ją, pokaż - w wątku identyfikacyjnym. O ile wiem, Betty były raczej "cycate", ale może to jakiś rzadki betkowy klonik?

A u mnie budżetowa Betty teen od Tong. Ciało w typie wydmuszki, brak rzęs, bardzo oszczędne rootowanie włosów, ale buziaczek śliczny jak u wszystkich Betty :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

Hyhy, chyba jestem monopolistą tego wątku :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 92
Rejestracja: 19 sty 2014, 16:40
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: storczyk »

Odratowałam taką główkę, bo ciałko się dosłownie rozsypało, to chyba też Betty?
https://flic.kr/p/Sxg5t7
https://flic.kr/p/SzYiWe
Włosy dość rzadkie i takie raczej sianko.

Awatar użytkownika
Erysia
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:45
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Erysia »

Zgredku : może i monopolistą, ale z jakże czarującą panną... ;)
I doskonale wiem, że miałam kontynuować identyfikację i odnawianie mojej panny, ale koniec roku akademickiego mnie wykończył, a teraz choć wakacje, wiecznie mi brakuje czasu... :(
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 740
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Carmazin »

Ja dzisiaj wyłowiłam na targu taką biedną Betty <3

Obrazek20170723_154535 by Carmazin, on Flickr

Włosy ma w takim okropnym stanie...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

Betka uratowana! Łiiiii! Śliczna buźka :) Włosy można wymienić, albo po oczyszczeniu taką owieczkę zostawić - Betkom jest bardzo fajnie w takich kołtunkach :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 740
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Carmazin »

Stary_Zgred pisze:Betka uratowana! Łiiiii! Śliczna buźka :) Włosy można wymienić, albo po oczyszczeniu taką owieczkę zostawić - Betkom jest bardzo fajnie w takich kołtunkach :)
No cudną ma tę buźkę :D niestety jej włosy są wyskubane w kilku miejscach i tak skołtunione, że nie da rady wbić w nie grzebienia :/ poza tym nie znoszę gdy lalki mają zniszczone włosy :| Dostanie jasno blond baranka jak zamówię włoski :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości