Steffi Love od simby

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: BarbieDream »

Mój carrefour jest upośledzony. Tylko starw zestawy butków... :(

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Ner »

Wchodzą, ale średnio dobrze to wygląda. Mi się udało je wsadzić na barbiowe kopyto i na teen skipper, ale wtedy to stopa musi się wygiąć pod kształt czułenka. Nie pamiętam, czy przymierzałam na plastikowe stopy...

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1912
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: barbusia77 »

Dziś w carrfurze widziałam taką Stefke:
Obrazek
i choć gustowałam do tej pory w samych Barbiochach to o tej pannie nie mogę zapomnieć :blush:
<3

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Medithanera »

Te buty idealnie leżą na klonach półstopych i bezstopych bo nawet na samej Steffi średnio jak dla mnie.
I nie ma się co tak napalać na te baleriny. Śliczne są, ale nikomu się na nodze nie trzymają. Można ubrać i odstawić na półkę i nie ruszać.

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Manhamana »

Moje "karfury" też upośledzone- jedynie wcześniejsze zestawy z kozakami i kowbojkami.......
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
karusia79
Posty: 193
Rejestracja: 08 lis 2013, 09:48
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: karusia79 »

U mnie tez byly te zestawy, te różowe sandalki weszly na Livke, baleriy na skiperki, z trudem ale wcisnelam. A te wysokie swietnie zastepuja butostopy Bratz, polecam komplet :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: reiha »

Chciałam zrobić zdjęcie swojej Steffi z dzieciństwa i pokazać ją na forum, chociaż nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale jedyne jasne miejsce w moim pokoju ma w sobie kable i paskudną donicę :|
I na dodatek popsułam je edycją...

To jedyna wolna przestrzeń:
Obrazek

Pamiętam, że wolałam ją od wyszczerzonej Barbie, która na dodatek miała złamaną szyję. Nie wiem jak to się stało, bo nie pamiętam żebym się nią bawiła :P
Jestem zaskoczona tym, że mam wszystkie dodatki do tej lalki, czyli niewidoczne na zdjęciu skrzydła (ależ kicz), buty i naszyjnik, z którego naklejka została zabezpieczona przez nastoletnią mnie taśmą klejącą... Ale dalej się trzyma! I majtki, zupełnie zapomniałam o majtkach, też są gdzieś. Pamiętam, że moje zabawki walały się po różnych dziwnych pojemnikach i koszach, więc to naprawdę cud. Ramiączka od sukienki rozciągnęły się paskudnie, i to jest chyba jedyna jej wada.
No i ciało nie przetrwało próby czasu, gdybym dwa lata temu widziała, że istnieją współczesne, artykułowane Steffki (albo że wyglądają inaczej), to na pewno zafundowałabym jej bardziej ruchome ciało. Kulka na szyi była tak wielka, że kolejny przeszczep pewnie nie jest możliwy. Właściwie wszystko jedno, i tak jej nie ruszam. Boję się, że włosy zamienią się w siano. Szkoda by było po tylu latach, bo nigdy nie pozwalałam jej czesać. Chyba wiedziałam co robię :|
Pamiętam, że bardzo lubiłam jej sukienkę, ale jakaś kuzynka uświadomiła mi, że jest przetandetna i nie można w niej chodzić po ulicy, więc miałam krótki etap szycia dziwnych tub na maszynie, które miały udawać stroje. Mam je wszystkie, są okropne.

Awatar użytkownika
Mr.Bart
Posty: 137
Rejestracja: 09 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Mr.Bart »

Zajeb*** to foto! :) Więcej proszę! :)
Everybody should belive in something. I belive I'll have another coffee.

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Medithanera »

Analizę porównawczą z przymierzaniem wspomnianych tu wcześniej butów z zestawu Steffi Love na różnych stopach:

Obrazek
Poprzymierzałam wszystkie buty lalkom ze zdjęcia:
http://meddiedolls.blogspot.com/2014/11 ... -shoe.html

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: arigato78 »

Dajcie, proszę, znaka które z tych aktualnie dostępnych Steffi Love mają ciałka z gumowymi zginalnymi nogami (ciałka typu bellybutton). Potrzebuję kilku takich różanych ciałek dla moich superstarek. Jedną artykułowaną Steffi zakupiłem, odcień pasuje do buźki, jednak te rozklekotane stopy i przesuwająca się talia nie trafiają w mój gust... Szkoda, że Mattel nie robi więcej odcieni ciałek, m.in. pasujących do tych brzoskwiniowo-różowych supestarek :-(

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Medithanera »

arigato78 pisze:Dajcie, proszę, znaka które z tych aktualnie dostępnych Steffi Love mają ciałka z gumowymi zginalnymi nogami (ciałka typu bellybutton). Potrzebuję kilku takich różanych ciałek dla moich superstarek. Jedną artykułowaną Steffi zakupiłem, odcień pasuje do buźki, jednak te rozklekotane stopy i przesuwająca się talia nie trafiają w mój gust... Szkoda, że Mattel nie robi więcej odcieni ciałek, m.in. pasujących do tych brzoskwiniowo-różowych supestarek :-(
Buty powyżej kostki i cieniutka gumka wciśnięta w talię rozwiązują oba problemy a pozostawiają bajer artykulacji.
Wydaje mi się, że prawie na pewno ultradługowłose i księżniczki, ale to prawie trzy dychy za ciałko i buciki, nie wiem czy to się opłaca. One o ile nie są połamane to się nie rozklekocą i można spokojnie brać używane - często na zdjęciach bez ubranek, więc nie ma ryzyka pomyłki.

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: arigato78 »

Dzięki za wskazówki, Meddie :-)

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: arigato78 »

Dotarła do mnie dziś Steffi (chyba jakaś Roszpunka, bo ma włosy aż po pięty) z ciałkiem a'la 'bellybutton'. No niby ok (bo zbyt wiele nie oczekiwałem), ale... stopy są CIUT szersze od standardu Mattel'a. Ten "CIUT" jest aż tak znaczny, że nie mogę na te kopytka wdziać 80% (posiadanych przeze mnie) baśkowych butów :-( Ech... Kurczę... <dół_na_skalę_roku_2014>

Troszku z innej beczki... Mam nadzieję, że zostanie mi ten mały off-topic wybaczony... Jakie włosie noszą nowoczesne Steffi Love? Do tej pory poznałem SARAN (zarówno w lepszym, jak i w gorszym wydaniu; chociaż ponoć jest tylko jeden producent tego włosia!), poznałem (prawdopodobnie) lalkowy kanekalon (taki lekki puch u niektórych Barbie). Nie znam nylonu, polypropylenu. Czy wiecie co Simba 'funduje' Stefkom? Takie to jakieś niemiłe w dotyku, sztywne i szeleści pod palcami :-(

Buziaki, Paweł.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Annorelka »

To stefowłos. Jego nie ogarniesz, nie wiadomo co to, szorstkie, strasznie się puszy i wymyślono go chyba tylko po to by torturować dzieci (i kolekcjonerów).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości