Sindy od hasbro

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 787
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: Lunarh »

Przez parę lat, Sindy były produkowane na licencji, przez firmę Vivid Imaginations.
Jedną z nich jest Party Nails Sindy z 1999 roku:


Obrazek


WIĘCEJ

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: Ner »

Chyba tę firmę mogę posądzać o moją Sidny - ma taki sam makijaż, tylko jeszcze róż na policzkach. Nie mogłam znaleźć w sieci jej siostry produkcyjnej, więc jest na razie Sindy-no-name. Ma charakterystycznie jedną rękę zgiętą, jakby miała tańczyć kaczuchy i zero przedziałka na włosach. Prawdopodobnie były związane w kucyk, co sugerują odkształcenia na czuprynie, ale może to być pamiątka po poprzednim właścicielu. Właściciel musiał się nad nią znęcać, bo z nerwów zjadła sobie nie tylko paznokcie, ale pogryzła też całą dłoń... ;P

Strasznie mi się podoba i jest dla mnie straszną odmianą od Barbie. Początkowo myślałam, że to jakiś klon, ale jej jakość i brak bezpośredniej powtarzalności temu zaprzeczył. No, chociażby te grube nóżki, które nie są przecież odlewem Mattela. I duże (choć dziwne w kształcie stopy) różnią się od wąskich kopytek. I ciałko, w ogóle jest dla mnie miód :3 Ten brzuszek. Gdybym na nią trafiła w dzieciństwie, wygrałaby i z Barbie i ze Steffie -w obydwu lalkach strasznie nie podobała mi się beczkowata klatka piersiowa. Wręcz monumentalna :D Myślę, że Sindy jest po prostu bardziej sympatyczna i bardziej naturalna. Oto moja sierotka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://naforum.zapodaj.net/eb54dad6bab5.jpg.html

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: EvilCupcake »

Mamy tu jakiegoś eksperta, który może pomóc mi z wyceną lalek? ^^

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 787
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: Lunarh »

Dream Ballet Sindy 1992

Obrazek


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: reiha »

o.
akurat w środę trafiłam na Sindy w lumpeksie, dobrze się złożyło, bo miałam zły dzień i potrzebowałam pocieszenia. wydaje mi się, że będzie raczej od Vivid Imaginations niż Hasbro, muszę się jej dobrze przyjrzeć i porównać do tych w linkowanych stronach. ale jak już ją znajdę. bo wczoraj było mi jeszcze gorzej, więc ze złości (na siebie!) powciskałam wszystko sama-nie-wiem-gdzie. ych.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1915
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: barbusia77 »

Ostatnio upolowałam swoją pierwszą Sindy i się w niej na maxa zakochalam :zakochany: Niestety panna jest bosa,a ma takie nieforemne stopy że buty od Barbie nie pasuja :( Czy ktoś mi może pomoc,jakie buty będą pasować? A może ktoś ma oryginalne na zbyciu??
<3

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: DragonLady »

One mają takie dziwne kopytka, że chyba tylko i wyłącznie ich własne... a przynajmniej nigdy nie trafiłam na buty pasujące na taki kształt stopy. Może jakieś za duże, na płaskich podeszwach, jak od pajacyka? Bo jakieś szpile albo inne czółenka na pewno nie.


Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1915
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: barbusia77 »

BarbieDream pisze:Buty od Skipper pasują :)
ale od starej ?? tej wielkookiej?? czy od nowych??
<3

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: DragonLady »

Podłączam do pytania, bom ciekawa, a Skipper u mnie tylko Teen i raczej boso, bo każda z jakiejś bidy ratowana ;).

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: BarbieDream »

Starej wielkookiej powinny być dobre i od Teen Skipper rownież :) Ostatnio nawet robiłam zdjęcia typów butów Skipper, jakbyście były zainteresowane mogę podesłać na maila te które pasują na Sindy :)

Awatar użytkownika
VMarcin
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: VMarcin »

BarbieDream pisze:Ostatnio nawet robiłam zdjęcia typów butów Skipper, jakbyście były zainteresowane mogę podesłać na maila te które pasują na Sindy :)
...Tak, jesteśmy "zainteresowane" xD

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: MajorMistakes »

barbusia77 pisze:Ostatnio upolowałam swoją pierwszą Sindy i się w niej na maxa zakochalam :zakochany: Niestety panna jest bosa,a ma takie nieforemne stopy że buty od Barbie nie pasuja :( Czy ktoś mi może pomoc,jakie buty będą pasować? A może ktoś ma oryginalne na zbyciu??


Buty od Super Model. Stać nie będzie (przynajmniej w tych z serii plażowej), ale zawszeć coś na nogach jest.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sindy od hasbro

Post autor: BarbieDream »

VMarcin pisze:
BarbieDream pisze:Ostatnio nawet robiłam zdjęcia typów butów Skipper, jakbyście były zainteresowane mogę podesłać na maila te które pasują na Sindy :)
...Tak, jesteśmy "zainteresowane" xD
Oj, czepiasz się :p Wcześniej Cię tu nie było ;p

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości