Diana

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: Elka »

Lunarh pisze:Tu masz trochę postów na temat Dian oraz wspomnień o tych lalkach wzbogaconych zdjęciami: http://plastikuczar.blogspot.com/search/label/Diana
Te wpisy na Twoim blogu już dawno przeglądałam i znam od deski do deski ale mimo to link jak najbardziej przydatny w poście.
Moja kuzynka miała właśnie tę Diankę blondynkę w bluzie z misiem ale posiadała też oryginalne ubranko od brunetki chociaż lalki nie było.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: Miranda »

Elka pisze:
O to właśnie "pudełko" mi chodziło, czyli z moją pamięcią jeszcze nie jest tak źle :D

A w internecie nie ma kompletnie nic na temat Dianek. Wczoraj do 2-giej w nocy siedziałam i przeszukiwałam otchłań googlową i co...pustka, żadnych informacji na temat lalki, żadnych zdjęć, no po prostu nic.
A ja udałam się na konsultacje do mamy i wynika z tego, że miałam kartonowe pudełko.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: niemiłamonika »

No nieee aż się rozczuliłam widząc kompletne dwie Diany.Mama je kupiła mi i mojej siostrze.Raczej były w zbiorczym kartonie, bo każda z nas chciała je nieść. Heheheh "dzieciństwo...

Awatar użytkownika
ada.otto
Posty: 115
Rejestracja: 30 gru 2014, 21:36
Lokalizacja: Leszno, Wrocław
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: ada.otto »

akurat dziś przypomniałam sobie o mojej Dianie. To znaczy nie do końca mojej bo kiedyś należała do kuzynki starszej ode mnie o 12 lat a potem trafiła pod moje skrzydła. Pamiętam, że razem z laleczką dostałam takie opakowanie, ale z nic nie mogę sobie przypomnieć jakie było oryginalne ubranko mojej brunetki. Stawiam na suknię ślubną z osobnymi rękawkami, welonem i białymi bucikami z kokardką, ale nigdzie nie znalazłam zdjęcia Diany w takim stroju. Jak znajdę chwilkę to wygrzebię to ubranko i dodam zdjęcie. A co do samej lalki... cóż niewiele się z niej zachowało.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: Miranda »

A ja się zaczynam zastanawiać, czy Diany to nie były tylko w Polsce sprzedawane. Aż niewiarygodne, że nic nie można znaleźć na zagramanicznych stronach.

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: dollbby »

kiedyś nie było tak szerokiego rozwoju reklamy więc wydaje mi się że mniejsze "marki" nie miały szans na przebicie się wiec z tąd może ciężko o informacje...

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: Miranda »

dollbby pisze:kiedyś nie było tak szerokiego rozwoju reklamy więc wydaje mi się że mniejsze "marki" nie miały szans na przebicie się wiec z tąd może ciężko o informacje...
Ale są użytkownicy, którzy te lalki nadal posiadają. Rozumiem, że może nie być danych producencie, bo skąd niby mają być, jak na pudełku nie ma żadnych danych? Jednak google nie wyszukuje nawet obrazem podobnych lalek na zagranicznych stronach. Chyba, że lalka znana u nas jako Diana, była dostępna w innych krajach pod drugą nazwą.

Ale powiem Wam, że to fajna zagadka do rozwiązania.


Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: Elka »

Ślicznoty :serducho:

Awatar użytkownika
świstak-7
Posty: 59
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: świstak-7 »

Czy Diana to poprzedniczka Betty teen???
Z moich ustaleń wynika że po zniknieciu dianek, pojawiła się Betty teen, mają podobne ciałko oraz partnera Leslie, jedna Betty teen ma identyczną sukienkę co moja oryginalna ślubna Diana :hyhy: :zawstydzony:

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Diana

Post autor: Arima »

A mnie zastanawia to, że pokazujecie tu Diany z platynowymi włosami albo brązowymi,
a moja Diana miała włosy czarne jak noc i długie do pasa.
I też była w takim foliowym "pudełku".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości