Project Mc²

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: dollbby »

Te namalowane są jakieś tragiczne. Czemu zawsze muszą to skiepścić? Były sztywne z oczami i mogli na tym poprzestac, a oni cudują i cudują...

Awatar użytkownika
kacper0623
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2017, 12:24
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: kacper0623 »

Jeśli kogoś jeszcze tu interesuje ta seria,to najnowszą była kolekcja z sukniami imprezowymi,stworzonymi na podstawie serialu:
Adrienne Attoms z zestawem do robienia żelków:
Obrazek
McKeyla McAlistair ze szminką/lawo-lampą:
Obrazek
Ember Evergreen z zestawem do brokatowych tatuaży:
Obrazek
Camryn Coyle ze specjalnymi pisakami do zdobienia trampek:
Obrazek
Bryden Bandweth ze świecącymi kolczykami Emoji:
Obrazek

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Soihime »

Awww ja chcem *0* a myśłałam, że już ich nie robią.

Awatar użytkownika
kacper0623
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2017, 12:24
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: kacper0623 »

Tutaj filmik pokazujący jak działają eksperymenty:
https://www.youtube.com/watch?v=rYtCrhKlydY

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: reiha »

mam nadzieję, że to nie są prawdziwe lalki, bo stroje nie umywają się do wcześniejszych wydań :/

http://ferncer-ferst.tumblr.com/post/16 ... rade-dolls

Lisa1977
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2016, 14:35
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Lisa1977 »

Mc2 są śliczne, uważam że w porównaniu do ceny rewelacja. Śliczne oczy, buźki też i sympatyczne i nieprzerysowane. Dobrze wychodzą na zdjęciach.
Kupiłam McKeylę tę z różowymi włosami (ink experiment) bo uwielbiam kolorowe włosy, Devon (też ma część niebieskich) i Camryn. Ubranka są bardzo ciekawe, a na ciałka wchodzą niektóre ubranka Pullipowe (ja zamówiłam sporo od sprzedawcy coolcat-coolcat na eBayu) i mogę teraz szaleć.
Idea dziewczyn-naukowców też chwalebna.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Annorelka »

Na aliexpress można dostać same ciałka, chyba odpadki z fabryki, ale bez wyraźnych wad. Szkoda, ze nie ma ubranek albo główek, ciałka to najsłabszy element serii.


Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Suriri »

Ubolewam nad tym, że lalki nie są u nas dostępne (nie widziałam ich w żadnym sklepie). Dorwałam dwie (McKeyla i Adrienne) na wyjeździe w Austrii i skradły moje serce (poza kiepskimi łączeniami stawów u rąk). Najnowsza kolekcja ciekawa, ale osobiście wolę pierwszą i drugą serię. Eksperymenty też na plus - u mnie dzieciaki są zachwycone (tym bardziej, że są powtarzalne) :)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: EvilCupcake »

Stroje tych lalek są jakieś takie bez ładu i składu.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Aarjelin »

reiha pisze:mam nadzieję, że to nie są prawdziwe lalki, bo stroje nie umywają się do wcześniejszych wydań :/ http://ferncer-ferst.tumblr.com/post/16 ... rade-dolls
Ło matejko, a cóż to jest? O.O Jakiś bal przebierańców? :facepalm: Ech, nie mam pojęcia co ich twórcy mają w głowach ale widać w tym jakąś histeryczną, kompletnie randomową, groteskową desperację...

Te ich wcześniejsze zwyczajne, casualowe stroje to była jak dla mnie ich główna zaleta (normalnie musiałam mieć tą hipsterską sówkę w brylach od Keyli xD ), ...(plus dobra, niektóre miały jeszcze ładne buzie i oczy), a teraz dali im na te szkieletowe ciałka, jakieś koszmarne kiece... :face:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Ner »

A ja sobie kupiłam dwie Ember (rudowłosą i różową z rogami). Jestem nimi zachwycona. Na razie tylko jedną rozpakowałam, bo póki nie skończę rerootu pewnej Draculaury, to mam bana na otwieranie pudełek :D

Ubranka wyglądają na ładnie odszyte główka rogatej niestety lata, ale urocza stylizacja nadrabia mi wszystko. Włosy koszmarnie poplątane na końcach, koniecznie trzeba rozczesać na odżywce i wywrzątkować. Ciałka faktycznie są specyficzne i mam mieszane odczucia. Jednak fajnie, że są artykułowane, a pod ubraniem niekoniecznie widać ich mankamenty. Jak mi się znudzą, to przemontuję na MTM, bo widziałam już takie hybrydy w sieci i wyszły całkiem nieźle ;)

Marzy mi się Devon...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: reiha »

oooch, Ember jest super :serducho: Mogę spytać skąd masz?

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Soihime »

Suriri pisze:Ubolewam nad tym, że lalki nie są u nas dostępne (nie widziałam ich w żadnym sklepie). Dorwałam dwie (McKeyla i Adrienne) na wyjeździe w Austrii i skradły moje serce (poza kiepskimi łączeniami stawów u rąk). Najnowsza kolekcja ciekawa, ale osobiście wolę pierwszą i drugą serię. Eksperymenty też na plus - u mnie dzieciaki są zachwycone (tym bardziej, że są powtarzalne) :)

Ja je widziałam ostatnio w warszawskim toysurus, ale ceny zaczynały się od 150 zł ;(

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Project Mc²

Post autor: Ner »

W polskich internetowych są, ale pierwszej serii już się nie dostanie. Ceny niestety wciąż zabójcze, ja za swoje dałam 120 i 110, a to już i tak było wygrzebane, jako najtańsze...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości