Disney Descendants

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: EvilCupcake »

Oby nie nazwali jej Hooklene albo Piratella. XD
Drobny edit, może być jeszcze Jameela albo Jamie.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Miranda »

Też mnie Ally zauroczyła, tak samo jak Piratka.
Heh...

emry
Posty: 90
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:03
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: emry »

Też chcę! *A* Czemu, czemu oni mi to robią?! Czemu nagle zaczęli robić lalki, które mi się podobają?!
BTW, wiadomo, jak panna Hak ma na imię? Znając kreatywność twórców możemy już zacząć się bać ;)
"Wątpienie jest moją religią."
~Carlos Ruiz Zafón, "Gra anioła"

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Annorelka »

Piratka ma najlepsze ciuszki z tej serii, jak do tej pory. :)

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: trujewszczak »

Ally ma świetną sukienkę. I ogólnie cała jest dość interesująca. Nie ma rady, trzeba kupić. :D

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

moje dwie, chciałam zobaczyć jak nowa sukienka Mal wygląda w obiektywie (okropnie!)
Obrazek
żałuję, że nie obszyłam góry zieloną nitką, miałam idealny kolor :/

a o samych lalkach...
każda miała jakaś wadę. Lonnie miała sztywne kolano i nieruchome stawy w biodrach, Mal tak samo kolano i wypadającą dłoń :/ włosy są grube i sztywne, pewnie przy bardziej intensywnej zabawie zaczną się łamać :( są tak bardzo niefotogeniczne, zrobiłam mnóstwo zdjęć, a nie mogłam wybrać nawet jednego.
nie mogę się dogadać z Lonnie, powinnam ją przebrać, ale wtedy będzie wyglądała jak kolejny klon, bo szyję w kółko to samo, i taaaaaaaaaaaaaaak mi się nie chce :( jestem zmęczona, a nic przecież nie robię. :(

właściwie dla Mal szyło mi się nawet lepiej niż dla MH, jest płaska z tyłu, więc spódnica lepiej się układa. dla MH szyję równą, a wychodzi krótsza z tyłu, bo lalki mają wystający tyłek :P

widziałam na fb, że ktoś kupił koronacyjną za 35 w tesco. zeszłoroczne przeceny na mh i barbie wypadały losowo w różnych sklepach, więc jak ktoś poluje na konkretną lalkę, to warto zaglądać, może akurat się trafi...
(nie chcę już żadnej innej z tej serii, ale gdybym trafiła na taką cenę, to pewnie nie zastanawiałabym się dwa razy)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: ingrid »

Ładnie Ci wychodzi szycie, sukieneczka jest proporcjonalna, dobrze się układa i ładnie opina.

Zdjęcie również niezłe, dobra ostrość, ciekawa perspektywa, a lalki prezentują się wybornie.

Oglądałam ostatnio w markecie pudełka z tymi lalkami, nie wiem dlaczego nie są popularne, w sumie i mają zachowane proporcje, artykulację, miłe buźki. Może chodzi o wtórność, słabą pomysłowość. Ciekawe, czy pojawią się u nas w kraju córka Alicji, Faciliera i Dżina, one jakby najbardziej mnie zainteresowały.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

dziękuję :serducho: :serducho:

mam dwie teorie :P
raz: dzieci to psychofanki, więc nie kupują Następców, bo KOPIUJOM EVERKIII!@!#!@#
dwa, bardziej prawdopodobne: lalki są drogie :/ rodzice pewnie kręcą nosem przy zakupach kiedy kolekcja dziecka przekracza pięć sztuk, więc kupując dziewczynki wolą wybrać taką, którą będzie pasowała do lalek, które mają koleżanki. albo taką, którą lubią z serialu. nie wiem jak jest z dystrybucją Następców, ale chyba słabo.

te nowe już są w usa? kucyki docierają do nas migiem, więc jeśli u nich są, a u nas nie, to znaczy że sklepy z nich zrezygnowały :/

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: ingrid »

No właśnie nie wiem, czy kolejne edycje są już do kupienia za oceanem. Następcy mają potencjał, są naprawdę ładnie zrobione, ale całość jest świeża, dopiero się rozwija, kolejne serie pokazują, że widocznie trzeba czasu, aż lalki znajdą odpowiedni grunt. U Hasbra marketing działa dość dziwnie, oni nie mają stałej linii swoich lalek, tylko działają na wielu płaszczyznach na raz i lawirują pomiędzy różnymi pomysłami, U Mattela marketing jest jakby bardziej stabilny, przede wszystkim mają swoją pierwotną Ikonę, czyli Barbie.

Pewnie, jak polscy marketingowcy obliczą, że lalki poniosły w ich mniemaniu klęskę, to nie będę ich sprowadzać ochoczo, chyba, że w dobrej cenie dla nich, tak myślę. Monsterki zrobiły ogromną furorę i było kilka naprawdę tłustych lat tej serii, niemal od początku, kiedy weszły na nasz rynek.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

jednak przebrałam Lonnie, chciałam jej zrobić zdjęcie razem z Mal i kupa :/ nie potrafię.
Obrazek
brzydko się ułożyła z prawej strony, ale to jedyne zdjęcie, które chociaż trochę wyszło.
związałam jej włosy na czas szycia, teraz są zagniecione na wieki.

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: MajorMistakes »

Przepiękna sukienka (ten wzór!)- sama szyłaś? Pewno lalki mają dużo wad, ale akurat na prezentowanych zdjęciach budzą we mnie chęć biegu do (nie tak bardzo) pobliskiego Tesco.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Suriri »

Mi też się zdjęcia podobają, a sukienki wyszły super :klaszcze: . I też zrobiłaś mi chętkę na Mal :P

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Dorii.86 »

W Irlandii jest już do kupienia Freddie z nowej serii ;) Córki Alicji jeszcze nie ma, ma być dostępna pod koniec maja , może się na nią skuszę chociaż te lalki nie przemawiają do mnie... muszę zobaczyć na żywo .


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

:serducho: :serducho:
Annorelka pisze:Po ile są w tych Tesco?
dzisiaj w galerii łódzkiej dalej były po 59. w kerfurze są trochę droższe, o ile jeszcze są.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości