Disney Descendants

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: IHime »

Wczoraj w Kerfie seria Signature była po 60, Koronacyjna po 70, dwupaki po 100. Z pół roku łaziłam wokół tych lalek, nie mogłam się zdecydować, bo niby fajne, ale nie powalające, a jednak drogawe, ale wczoraj w końcu zdecydowałam się na Lonnie. Tak naprawdę, to wkurzyłam się na Mattela, bo nie mogłam znaleźć Fash bez wad i postanowiłam dać zarobić Hasbro. I w sumie wrażenia pozytywne, wad nie odnotowałam, artykulacja przyzwoita, ubranko fajne, dodatki ładne. Aż mnie teraz nosi na Carlosa i Jane.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Neytiri »

Wiem, że się czepiam, ale czemu córka Mulan i Shanga ma na imię Lonnie? o.O Serio nie wpadł nikt tam na bardziej azjatyckie imię? :/

A tak bardziej w temacie to śliczna lalka, ogólnie Descendants wykazują potencjał, bardzo uroczo się prezentują i o ile zejdą z cen i zachowają przyzwoitą jakość to może być świetna alternatywa. No i mogliby postarać się o bardziej autentyczne imiona :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

IHime pisze:Wczoraj w Kerfie seria Signature była po 60, Koronacyjna po 70, dwupaki po 100. Z pół roku łaziłam wokół tych lalek, nie mogłam się zdecydować, bo niby fajne, ale nie powalające, a jednak drogawe, ale wczoraj w końcu zdecydowałam się na Lonnie. Tak naprawdę, to wkurzyłam się na Mattela, bo nie mogłam znaleźć Fash bez wad i postanowiłam dać zarobić Hasbro. I w sumie wrażenia pozytywne, wad nie odnotowałam, artykulacja przyzwoita, ubranko fajne, dodatki ładne. Aż mnie teraz nosi na Carlosa i Jane.

w leklerku na inflanckiej były fashionistki po 25, ale zostały prawie same barbie (ta w kropki i z kręconymi włosami), widziałam chyba ze dwie wysokie-ciemnowłose, jedną petite z główką Skipper i rudą Ashę(?), ale obie z zezem.

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: IHime »

Nosiło mnie ne tę petite AA w błękitnej sukience. Well, jak Mattel nie chce mojej kasy... :bezradny:

Neytiri, też mnie nurtuje to imię od czapy, jak u imigrantów w Ameryce w drugim pokoleniu.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Neytiri »

IHime pisze:Neytiri, też mnie nurtuje to imię od czapy, jak u imigrantów w Ameryce w drugim pokoleniu.
Hahaha,. no to chyba już mamy podpowiedź jakie były dalsze losy Mulan i Shanga ;D
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: EvilCupcake »

Generalnie cała seria ma imiona rodem z HSM. xD

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Annorelka »

Mnie tam przeważnie za bardzo nie interesuje "biografia" lalki czy mini-serial im towarzyszący, więc imiona i tak daję swoje, Mal została u mnie Moniką, a Jane - Elodie. :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

skusiła mnie niebieska, bo w kerfurze są podstawowe po 40 złotych i koronacyjne po 50. Ta koronacyjna ma fajniejszą kieckę, ale uznałam że i tak chcę ją przebrać, więc bez różnicy. Ta była tańsza i miała rajtki (ładne), które zostawię po przebraniu, więc wzięłam tą.
jak ja piszę.
nie ważne.
więc jak ktoś szuka lalki, to niech pędzie do kerfura (mój post w promocjach jest ostatni, więc nie mogę napisać tam).

szybka focia z balkonu.
Obrazek

jej włosy są tragiczne, przy prostych nie odczuwa się tak bardzo ich złej jakości, tutaj sterczą na wszystkie strony :/

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Ciabas »

Fenomenalne zdjęcie :brawo: aż nabrałam ochoty na jedną, a przecież ich nie lubię....lubię? :co?:
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

dzięki :rotfl: przedobrzyłam z rozjaśnianiem oczu.

Nie lubisz? :co?: Pierwsze słyszę :phi: Zawsze można później ukraść im ciało dla innej lalki.

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Ciabas »

Wygląda tak jakby z oczy ziała magią :D z tego wszystkiego oglądam je i czekam aż zaiskrzy :D o zgrozo na bank jedną kupię, ale którą???
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

powinnam jej domalować lasery :D

mój sklep nie miał zbyt dużego wyboru, ale może Twój będzie fajniejszy :zawstydzony:

Obrazek
jednak na razie nie uszyję jej nic nowego, chyba że znajdę igłę :D kiedyś naszykowałam sobie rzeczy do szycia na podłodze i ktoś mi je rozkopał, bo bez sensu mieć hobby :D następnym razem zainwestuję w tanie piwo z żabki <3
fajnie wyglądałaby jako gotka, w czarnych ciuchach i z zupełnie prostymi włosami, ale nie wiem czy zareagują na wrzątek.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: EvilCupcake »

Obrazek
Ja bym chętnie przygarnęła jeszcze jedną lalkę z tej serii balowej, bo swego czasu miały przyjemne ceny w tesco. ^^

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Suriri »

A czy jest u kogoś w Carrefour podstawowa Mal? Chętnie przygarnę.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Mangalarga »

CJ Hook :serducho:

Obrazek
CJ Hook by (<Xanadu>), on Flickr
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości