Disney Descendants

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Stary_Zgred »

Buziaki już trochę inne, ale jakie one fajne! Wesołe,kolorowe,z dobrze dobranym makijażem. Bajka, dosłownie i w przenośni!
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

Dizzy
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: ingrid »

A co to, Garecik zmienił środowisko? Stąd ten Monsterowy reboot, bo zabrał prawa autorskie i się przeniósł na Disneyowski kontrakcik? W ogóle żałuję, że Mattely i Disneye zerwali kontrakt, całe zamieszanie zapewne o spór miedzy Everkami i Nastepcami, dzięki temu straciliśmy mattelowe księżniczki disneya, Everki raczej podupadły, a Następców chyba próbują na siłę utrzymać w tendencji wzrostowej. Córka królowej miała być w serii Monsterek, Disney miał nadal pracować z Mattelem...

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Aarjelin »

ingrid pisze:A co to, Garecik zmienił środowisko? Stąd ten Monsterowy reboot, bo zabrał prawa autorskie i się przeniósł na Disneyowski kontrakcik? W ogóle żałuję, że Mattely i Disneye zerwali kontrakt, całe zamieszanie zapewne o spór miedzy Everkami i Nastepcami, dzięki temu straciliśmy mattelowe księżniczki disneya, Everki raczej podupadły, a Następców chyba próbują na siłę utrzymać w tendencji wzrostowej. Córka królowej miała być w serii Monsterek, Disney miał nadal pracować z Mattelem...
Ano, gdzie się dwóch bije tam nikt nie korzysta, a już najmniej produkt i kupujący :| po co im to wszystko, nie lepiej się jakoś sensownie dogadać, połączyć najlepsze cechy z najlepszymi i wszyscy byliby zadowoleni :facepalm:
Co do Dizzy, praktycznie jeno buzia w miarę oku miła, ale reszta oprawy... kompletnie nie moja bajka. W ogóle albo mi się wydaje, albo ostatnio ubrania w większości serii zaczynają się niebezpiecznie zbliżać jakością i fantazją do kloniaczych :face:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

Ubranie lalki jest wzorowane na stroju aktorki, więc akurat Hasbro nie miało tu dużo do powiedzenia :p
Obrazek

Zdjęcie pochodzi z Hasconu, na który każdy może się udać, nie tylko pracownicy :P

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Aarjelin »

reiha pisze:Ubranie lalki jest wzorowane na stroju aktorki, więc akurat Hasbro nie miało tu dużo do powiedzenia :p
no ja tam i tak widzę różnicę :rotfl: biednie ukrzywdzili zwłaszcza te słuchawki xD
Jeśli Hasbro tak tą kiecuszkę wykonało, to już drżę na myśl co z nią zrobią przy klonikach xD dadzą sam fartuch? :rotfl:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Annorelka »

Widziałam reklamę filmu na Disney Channel i Dizzy jest dużo młodsza od reszty bohaterek, ciekawi mnie czy ma mniejsze ciałko.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

na allegro można kupić Alicję i córkę Haka :D

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: GooliopeJ »

Osobiście posiadam Mal i Umę z Descendants 2 i jestem pod wrażeniem, jak gęste i starannie mają zrobione włosy, Mattel powinien uczyć się od Hasbro. Ubrania całkiem ładne, takie jak postaci w filmie, twarz i ciało moim zdaniem ładniejsze niż u Barbie ale do przedreebotowych Monsterek i Everek się nie umywa, córka Kapitana Hooka faktycznie bardzo ładna ale z tego co się orientuje w filmie się nie pojawia, a dwie główne filmowe bohaterki w zupełności mi wystarczą więc nie planuję nabywać więcej Następczyń :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości