Liv Dolls

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Myszka27
Posty: 103
Rejestracja: 27 paź 2013, 11:23
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Myszka27 »

Mono pisze:Oo tak, Livki z Alicji w Krainie Czarów są przecudowne!
Wiem, że napisałaś to już dawno, ale chciałam powiedzieć, że te Livki z Alicji są naprawdę cudne! Biała Królowa i Biały Królik to chyba moje faworytki, ale nie jestem pewna ;)

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Mono »

Myszka27 pisze:
Mono pisze:Oo tak, Livki z Alicji w Krainie Czarów są przecudowne!
Wiem, że napisałaś to już dawno, ale chciałam powiedzieć, że te Livki z Alicji są naprawdę cudne! Biała Królowa i Biały Królik to chyba moje faworytki, ale nie jestem pewna ;)
Mam niecny plan zebrać całą tę serię. Pal licho, że wyniesie mnie to około pięciu stówek, nie wiem natomiast jak kolejne 5 Livek do kolekcji zniesie moje zamiłowanie do minimalizmu...
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Metka
Posty: 11
Rejestracja: 14 sie 2012, 13:39
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Metka »

Mono pisze:
Magalita pisze:
Metka pisze:Może było to pytanie. Jak było to przepraszam, ale nie mogłam znaleźć. Czy peruki od Monster High pasują na Livkę?
MNIE SIĘ WYDAJE, ŻE MOGĄ BYĆ CIASNE.... no i bolce inne wewnątrz. z livki na monster już prędzej ;)
Z ciekawości przymierzałam kiedyś z Liv na Monster i są za duże. To znaczy, od biedy ujdzie, ale peruka livkowa ma inny kształt, Monsterka wygląda w niej nienaturalnie.
Dziękuję ślicznie. Tak też myślałam. :) Co prawda nie mam żadnej Monsterki, ale wizualnie wydawało mi się, że ma jednak trochę mniejszą głowę.

Awatar użytkownika
nina85
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:18
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: nina85 »

Mono pisze:
Myszka27 pisze:
Mono pisze:Oo tak, Livki z Alicji w Krainie Czarów są przecudowne!
Wiem, że napisałaś to już dawno, ale chciałam powiedzieć, że te Livki z Alicji są naprawdę cudne! Biała Królowa i Biały Królik to chyba moje faworytki, ale nie jestem pewna ;)
Mam niecny plan zebrać całą tę serię. Pal licho, że wyniesie mnie to około pięciu stówek, nie wiem natomiast jak kolejne 5 Livek do kolekcji zniesie moje zamiłowanie do minimalizmu...
Też o tym myślę ;)

Myszka27
Posty: 103
Rejestracja: 27 paź 2013, 11:23
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Myszka27 »

Mono, jeśli chcesz zebrać całą serie, może to kosztować więcej niż pięć stówek :facepalm: Ale jak chcesz się już na głęboką wodę rzucać - trzymaj link. Tam są chyba wszystkie :) http://www.ebay.pl/itm/LIV-ALICE-IN-WON ... a55&_uhb=1

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Mono »

Myszka27 pisze:Mono, jeśli chcesz zebrać całą serie, może to kosztować więcej niż pięć stówek :facepalm: Ale jak chcesz się już na głęboką wodę rzucać - trzymaj link. Tam są chyba wszystkie :) http://www.ebay.pl/itm/LIV-ALICE-IN-WON ... a55&_uhb=1
Dzięki, ale bez przesady :P Tysiaka na raz to ja dla nich nie poświęcę.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Myszka27
Posty: 103
Rejestracja: 27 paź 2013, 11:23
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Myszka27 »

Ja też nie, ale jak się na nie patrzy to są :serducho:

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Balbinka »

Odgrzebuję temat :)
Livka od Smoczycy przeszła małe spa i dostała swobodnie zalegającą livkową peruczkę :) I została siostrą mojej jedynej kompletnej Livki :)
A tutaj moje dziewczyny:
ObrazekLiv 2 by Balbinka B, on Flickr

ObrazekLiv 1 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: DragonLady »

No proszę, jaka ładna się zrobiła :). W dobre łapki poszła, a ja się cieszę (tu proszę sobie zwizualizować radosny wyszczerz odpowiedniej szerokości).

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Balbinka »

Oj, no bo one mają potencjał :) A Ty po prostu panny nie doceniłaś to i jaka miała być? ;) Nie miała się dla kogo starać :) :rotfl:

A i też się cieszam w rewanżu :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: DragonLady »

:rotfl:
Bo ja jestem wredna bestyja i na takie urode niewrażliwa ;). U Ciebie będzie lepiej miała, zdecydowanie.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: EvilCupcake »

To ja się swoją Livką pochwalę jeszcze raz, bo już jest czyściutka. ;)
Obrazek
Byłoby fajnie dorwać jeszcze jedną, bo sama tak trochę biednie wygląda. (mam nadzieję, że to nie kolejne lalki, które pojawiają się stadami)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Balbinka »

Oj, Twoja Livka też urocza i mam niejsane wrażenie, że one też lubią stadnie przebywać. Ja na razie mam dwie i staram się sobie wmawiać, że wcale nie potrzebuję więcej... wcale nie potrzebuję więcej... wcale nie potrzebuję więcej...
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Daga »

Widzę, że nie tylko ja doceniłam tescowe ubranka na livkowych (czy tam livkopodobnych w moim wypadku) ciałkach :D I prawidłowo, wygląda świetnie w tej sukience.

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 787
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Lunarh »

Ta kiecka to była jedyna ciekawa z całego asortymentu tescowego.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości